Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Vadovo darbo diena

Vadovo darbo diena

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Vadovo asmenybės ypatumai, vadovavimo būdai, problemų sprendimai. Vadovo darbo stiliai. Autokratinis vado darbo stilius. Demokratinis vadovo darbo stilius. Liberalus vadovo darbo stilius. Vadovavimo stilius, situacijos ir efektyvumas. Vadovų tipai . Besiformuojantis vadovas. Galia. Vadovų ugdymas. Vadyba ir vadovavimas. Vadovo funkcijos. Konfliktų, pokyčių ir stresų valdymas. Pokyčių valdymas. Stresų valdymas. Vadovo teisės organizacijoje. Reikalavimai vadovui. Vadovo darbo diena. Anketos pagalba surinktų duomenų apibendrinimas. Laiko taupymo svarba ir būdai. Išvados ir siūlymai.

Ištrauka

‘Vadovavimas žmonėms- mokslas ir menas’. (R. Razauskas)
Būtent todėl vadovo darbo dieną negalima suvokti siaurąją prasme. Vadovo darbas ir pats valdymo procesas priklauso nuo organizacijos dydžio, gaminamos produkcijos ar atliekamų paslaugų pobūdžio, dirbančiųjų kolektyvo, žmonių išsilavinimo, kultūros lygio, teisių ir kitų veiksnių. Vadovo darbas visur labai įvairus ir sunku nusakyti jo bendrus bruožus ir skirtumus. Vadovų darbui bendra tai, kad jų veiksmai visuomet yra trumpalaikiai, įvairialypiai, skirtingi ir fragmentiški. Jų nebūna visiškai vienodų. Be to kiekvienas vadovas atlieka savo vaidmenį savaip. Vadovo darbas yra bendrauti su žmonėmis ir tuo remiantis rengti sprendimus. Pagrindinis tikslas bendraujant - gauti ir perduoti informaciją. Dėl to, mano manymu, įsigilinusi į šią temą, rasiu daug įdomių ir gal net naudingu man faktų. Pasirinkau šia temą tikėdamasi susipažinti su kai kuriomis sudėtingos vadovo asmenybės ir jo valdymo stilių, būdų, detalėmis. Be to augant vis dažniau atsirandančių įmonių skaičiui didėja ir sėkmingo vadovavimo temos aktualumas.
Vadovai, siekdami savo užsibrėžtų tikslų turi rimtai žvelgti ne tik į savo vadovavimo būdus ir stilius, bet ir į pačios savo darbo dienos organizavimą ir efektyvumą. Vadovavimo stiliai, vadovo charakterio bruožai, intelektas, temperamentas, teisės ir t.t. yra tam tikras pagrindas kurį tinkamai sukomponavus galima pasiekti aukštų rezultatų praktikoje. Kitaip sakant, teorinės žinios reikalingos tam, kad vėliau būtų panaudotos praktikoje. Šios dvi sąvokos yra glaudžiai susijusios ir praktiškai negali egzistuoti atskirai viena nuo kitos. Todėl pasistengsiu čia apžvelgti vadovo darbo dieną ne tik praktine, bet ir teorine prasme, t.y. vadovų tipus, vadovavimo stilius, moralines vadovo savybes, kompetencija ir t.t.
Šio darbo tikslas yra atskleisti vadovo darbo dienos tinkamo planavimo svarbą, jo charakterio savybių ir net nuotaikos tiesioginę įtaką darbui bei pavaldiniams, tinkamą vadovavimo būdų pasirinkimą, problemų ir konfliktų sprendimų modelius, laiko taupymo svarbą ir net paminėti vadovo teises.
Pagrindinis tyrimo objektas – vadovas ir jo darbas, pareigos ir priemonės užtikrinančios jo darbo efektyvumą ir efektingumą .
Darbas susideda iš teorinės ir praktinės dalies. Teorinėje dalyje aprašyti:
a. Vadovo darbo stiliai
b. Vadovavimo stilius, situacijos ir efektyvumas
c. Vadovų tipai
d. Besiformuojantis vadovas
e. Konfliktų, pokyčių ir stresų valdymas
f. Vadovo teisės organizacijoje
g. Reikalavimai vadovui
Praktinės dalies pagrindinė mintis yra vadovo darbo optimizavimas; aprašyta, kas ir kaip gali sutaupyti vadovui laiko; paaiškinta Ganto grafiko esmė; taip pat sudaryta anketa kurią užpildė keletas vadovų (anketos tikslas buvo palyginti skirtingų vadovų darbo dienas, prieiti prie tam tikrų išvadų ir sudaryti bendra vadovo darbo dienos vaizdą).
Rašant šį darbą buvo vadovaujamasi įvairiais informaciniais šaltiniais, literatūra, teisės aktais. Nuo R. Razauskas ‘365 vadovo dienos’ – iki interneto. Įvairų žurnalų straipsniais vadybos tema, taipogi buvo pasinaudota. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-06-25
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis47.3 KB
Autoriusvadovo diena
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasTeisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovo darbo diena [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 1 Klasė/kursas
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą