Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Vadovavimo stiliai (2)

Vadovavimo stiliai (2)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Vadovo asmenybė. Vadovo funkcijos. Vadovo darbo stilius. Demokratinis vadovo darbo stilius. Autokratinis (direktyvinis) vadovo darbo stilius. Liberalinis vadovo darbo stilius. Valdymo stiliaus efektyvumas.

Ištrauka

Kiekvieną kartą, kai norime gauti darbą kokioje tai įmonėje, kreipiamės į jos vadovą; iškilo kokių nors neaiškumų ar nesklandumų – einame pas vadovą; reikia atstovauti įmonei, dalyvauti kokiuose nors posėdžiuose, pasitarimuose – kviečiame vadovą; reikia priimti kokius tai sprendimus - čia taip pat iškyla vadovas ir pan. Taigi be vadovo jokia veikla, susijusi su daugiau kaip dviejų žmonių darbu, siekiant bendro tikslo neįmanoma.
Taigi vadovo vaidmuo organizacinėje veikloje, atliekant įvairius darbus yra ypatingas ir labai svarbus, o taip pat ir nelengvas bei reikalaujantis be galo didelės atsakomybės. Ne kiekvienas žmogus gali vadovauti. Būti geru vadovu reikia sugebėti; tai reikalauja daug darbo, pastangų ir laiko.
Kylant šalies išsivystymo lygiui, kuriantis vis daugiau naujoms firmoms, individualioms įmonėms, vadovavimo problema tampa vis aktualesne, jai skiriama vis daugiau dėmesio, leidžiamos įvairios knygos, skirtos jau esamiems ir būsimiems vadovams, kuriose duodami įvairūs patarimai, pamokymai, kaip būti geru vadovu. Tai yra labai svarbu, nes su tuo glaudžiai susijęs ir pats darbas įmonėje, jo efektyvumas, našumas, rezultatai. O juk kiekvienas vadovas yra suinteresuotas, kad jo veikla būtų sėkminga, klestėtų įmonė, įsitvirtintų rinkoje, ją pripažintų visuomenė ir, žinoma, gautų kuo didesnį pelną.
Taigi pagrindinis šio darbo tikslas yra apibendrinti vadovo darbo stilius ir jų efektyvumą teoriniu aspektu. Norint padaryti išvadas koks vadovas ir jo vadovavimo stilius yra efektyviausias galima išskirti pagrindinius uždavinius:
1. Išsiaiškinti kas tai yra vadovas, kokios pagrindinės savybės jį apibūdina.
2. Išsiaiškinti kokias funkcijas turi atlikti vadovas.
3. Išsiaiškinti kokie yra pagrindiniai vadovo darbo stiliai ir aptarti kokie bruožai jiems aktualūs..
4. Išsiaiškinti koks vadovavimo stilius yra efektyviausas.
Šiame darbe ir pabandysiu trumpai atsakyti į šiuos klausimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-10-02
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis42.45 KB
Autoriusvilma
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovavimo stiliai (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą