Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo poreikio planavimas

Personalo poreikio planavimas

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Personalo poreikio planavimas. Vidiniai ir išoriniai veiksniai. Išoriniai veiksniai ir jų įtaka. Vidiniai veiksniai ir jų įtaka. Darbuotojų samda. Darbuotojų planavimas, jų vertinimas ir vertinimo įtaka personalo parinkimui. Darbuotojų verbavimas. Darbuotojų atranka. Darbuotojų skatinimas. Darbuotojų moralinis skatinimas personalo poreikio planavimas "X" įmonėje. Išvados.

Ištrauka

Šiandieninės ekonomikos sąlygos – ekstremalios. Tai sąlygoja valdymo orientacija į tikslus, konkurencijos augimas, rinkos prisotinimas ir internacionalizavimas, gamybos bei darbo organizavimo formų kaita, inovacijos bei technologinės naujovės. Tai verčia ieškoti naujų šaltinių efektyvumui didinti visose srityse: kuriant naujus gaminius, diegiant pažangią techniką, technologiją, inovacijas, organizuojant darbą ir valdymą.
Personalas ne tik tiesiogiai dalyvauja procese, naudodamas objektus ir darbo priemones, bet ir numato tikslus bei organizuoja racionalią jų įgyvendinimo sistemą, vėliau kontroliuoja ir koreguoja vykdymą. Personalą sudaro skirtingų asmeninių siekių, orientacijos, motyvacijos, pasirengimo lygio, individai, todėl labai svarbu asmeniniai aspektai: didelė personalo kvalifikacijos, kultūros, materialinio lygio vertybių sistemos įtaka. Visa tai yra svarbu parenkant personalą. Praktiškai ne kartą patvirtinta, kad be tinkamai parengto personalo negalėtų būti esminės pertvarkos diegiant pažangias technologijas, taikant naujus organizavimo ir valdymo metodus.
Taip pat organizacijos turi ne tik parinkti tinkamą personalą, bet ir jį skatinti. Skatinamas žmogus geriau atlieka darbą ir stengiasi jį atlikti. Pagrindinė skatinimo forma organizacijose yra atlyginimas už darbą, todėl jis yra labai svarbus ir pačiam darbuotojui, nes nuo atlyginimo priklauso žmogaus pragyvenimo lygis.
Ar pakankamai yra žinomos darbuotojų galimybės ir ar jomis yra naudojamasi? Kuris iš dabar įmonėje dirbančių žmonių galėtų perimti išeinančio skyriaus vadovo pareigas? Dėl vieno ar kito kandidato profesinės kompetencijos abejonių nekyla, bet ar sugebės vadovauti žmonėms, juk nėra dirbęs tokio darbo... Panašių klausimų dėl darbuotojų kvalifikacijos, naujų žmonių į laisvas svarbias darbo vietas pasirinkimo, perspektyvos numatymo kyla ne vienam didesnės ar mažesnės organizacijos vadovui. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-11-18
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis40.47 KB
AutoriusJustina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo poreikio planavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą