Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbo vietų vertinimas (2)

Darbo vietų vertinimas (2)

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Uždavinio analizė ir tikslo formulavimas. Įmonės geografinė padėtis ir įmonės rūšis. Trumpa veiklos charakteristika. Įmonės valdymas. Darbo vietų aprašymas. Reikalavimų profilių sudarymas. Generalinis direktorius. Technikos direktorius. Vyriausia finansininkė. Sekretorė – referentė. Vairuotojas – ekspeditorius. Darbo vietų įvertinimas. Konkrečių vertinimo kriterijų nustatymas. Vertinimo kriterijų reikšmingumo nustatymas. Kriterijų reikalavimų pakopų nustatymas. Reikalavimų vertės nustatymas. Galutinių rezultatų apskaičiavimas.

Ištrauka

UAB "Reritransa" yra įsikūrusi Jurginų g. 9, Miklusėnų k., Alytaus r. Bendrovei priklauso dviejų aukštų pastatas, kuriame įsikūrusi įmonės administracija. Prie pastato yra aikštelė automobiliams pastatyti.
"Reritransa" yra uždara akcinė bendrovė. Bendrovės įstatinis kapitalas padalintas į dalis ir vadinamas akcijomis. Ši bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės. Pagal savo prievoles ji atsako tik savo turtu. Akcininkai pagal bendrovės prievoles atsako tik ta suma, kurią privalo įmokėti už akcijas.
Šiuo metu įmonė turi 3 autovežius skirtus gabenti 8-9 automobilius, 5 vilkikus su puspriekabėmis, kroviniams gabenti, nuomojamas dirbtuves saviems vilkikams remontuoti. Šiuo metu įmonėje dirba 14 darbuotojų.

UAB "Reritransa" vykdo šią ūkinę veiklą:
1) 50.10 – automobilių pardavimas;
2) 51.16 – audinių drabužių, avalynės odos dirbinių pardavimo įgaliotinių ( agentų ) veikla;
3) 51.43 – elektros buitinių prietaisų, radijo ir televizijos prekių didmeninė prekyba;
4) 51.70 - kita didmeninė prekyba;
5) 60.24 – krovinių vežimas keliais;
6) 63.40 - kitų transporto agentūrų veikla;
7) 70.20 – nuosavo turto išnuomojimas.
Nuo įmonės įsikūrimo pradžios, joje dirbo tik direktorius ir finansininkas. Tai buvo pasiruošimo platesnei veiklai laikotarpis, kuris truko apie 6 mėn. Po šio laikotarpio įmonė palaipsniui įdarbino dar 12 darbuotojų ir pradėjo lengvųjų automobilių prekybą su kitų šalių įmonėmis bei privačiais asmenimis. Prekyba nenaujais lengvaisiais įvairių markių automobiliais buvo sėkminga. Automobiliai buvo transportuojami iš Europos valstybių – Vokietijos, Belgijos, Olandijos bei Prancūzijos. Žinoma, įmonė susidurdavo su jų pristatymo problema. Siekdama sutaupyti automobilių pristatymo – transportavimo išlaidas, įmonė išsamiau išanalizavo automobilių transportavimo verslą. Taip kilo idėja pradėti papildomą, giminingą bei reikalingą automobilių prekybai veiklą – automobilių transportavimo verslą. Pradėjus mažėti gabenamų automobilių iš užsienio šalių kiekiui, įmonė plėsdama savo veiklą pradėjo gabenti krovinius į užsienio šalis. Įmonė lizingu įsigyjo 4 naujus, ekonomiškus"Mercedes – Benz" vilkikus ir naujas puspriekabes. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-01-09
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai2
Dydis33.99 KB
Autoriuslaura
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/Dėstytojasdoc.E. Paulavičienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo vietu vertinimas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 17 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • doc.E. Paulavičienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą