Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo valdymo analizė: Klaipėdos miesto priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Personalo valdymo analizė: Klaipėdos miesto priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778
Aprašymas

Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos personalo valdymo analizė. Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos Viešųjų ir valstybinių įmonių specializacijos profesinės veiklos sričių, profesinių kompetencijų ir studijų programos tikslų įgyvendinimas baigiamajame darbe. Santrauka. Įvadas. Klaipėdos miesto priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir informacijos šaltinių apžvalga. Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjo tarnyba. Personalo valdymo metodologinės prielaidos. Valdymo samprata ir raida. Valdymo minties raida. Valdymo metodai. Valdymo elementai. Personalo poreikio planavimas. Personalo organizavimas. Darbuotojų įvertinimas. Vadovavimas personalui. Personalo motyvacija. Personalo kontrolės analizė. Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos personalo valdymo analizė. Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos misija, tikslai, uždaviniai ir funkcijos. PGT valdymo metodai. PGT pareigūnų planavimas. PGT pareigūnų atranka. Įdarbinimas ir adaptacija. Darbo vertinimas. Atlyginimas už darbą ir darbuotojų ugdymas. Vadovo tipas ir jo įtaka įmonei. PGT pareigūnų darbo laikas ir atostogos. PGT organizacinės struktūros valdymas. PGT operacinio vadovavimo lygmenys. PGT vadovavimas pareigūnams. PGT pareigūnų motyvavimas, karjera ir darbo užmokestis. PGT pareigūnų karjera. PGT pareigūnų darbo užmokestis. PGT pareigūnų mokymas ir kvalifikacinių kategorijų suteikimas. PGT pareigūnų socialinės garantijos. PGT personalo tarnybos trukmė ir atleidimas iš PGT. PGT pareigūnų kontrolės analizė. PGT pareigūnų valdymo tobulinimas. Išvados. Priedai (5)

Ištrauka

Šiandieninės gyvenimo sąlygos, tarpžinybiniai ryšiai, tarptautinis darbo kooperavimas, naujų darbo įrankių atsiradimas, technologijų įsisavinimas, gamybos procesų organizavimas kelia naujus reikalavimus ir valdymo struktūroms tiek liaudies ūkyje tiek žinyboms, kurios privalo aprūpinti saugų jų funkcionavimą.
Valdymas – tai sudėtinga veiklos sfera, kuri remiasi moksliniais pagrindais, tyrinėjimų ir eksperimentų pagrindais.
Šiandieninės gyvenimo visuomeninės sąlygos iššaukia gaisrų augimą, o ir su tuo surištus nuostolių augimą visame pasaulyje. Kiekvienais metais Žemės rutulyje įvyksta daugiau 5 mln. gaisrų, kuriuose žūsta šimtai tūkstančių žmonių, o nuostoliai skaičiuojami šimtais mlrd. piniginiais vienetais.
Didelę žalą padaro miškų ir durpynų gaisrai, o taip pat gaisrai surišti su naftos gavyba ir dujų užsidegimai.
Ryšium su gaisrinio pavojingumo augimu privalo išaugti ir gaisrinės tarnybos galimybės, kad sugebėtų užtikrinti atitinkamam lygyje ūkio funkcionavimą.
Priešgaisrinės apsaugos efektyvumui padidinti reikia numatyti ar rasti tokias sąlygas, kurios padėtų gerinti padalinių operatyvinį valdymą gesinant stambius gaisrus, efektyviai galima būtų aiškinamąjį ir profilaktinį darbą visuomenėje ir ūkyje. Viena iš tokių problemų, kurios dar neįgavo mokslinio sprendimo, tai valdymo aparatų skaitlingumas ir jų techninis aprūpinimas.
Priešgaisrinėje apsaugoje optimaliu valdymu galima laikyti, kai tikslas pasiekiamas su minimaliu resursų panaudojimu. Resursai – tai galutiniame variante laiko ekonomija. Tai reiškia, kad greitai atvyko į gaisro vietą, sutrumpino gesinimo laiką, greitai atliko profilaktines priemones ir jas įgyvendino, laiku išgelbėjo žmones, nesudegė materialinės vertybės.
Įstaigos buveinė Trilapio gatvė 4, Klaipėda.
Dirba iš viso 238 darbuotojai.

ĮVADAS


Organizacijos vadovo pagrindinės pareigos yra valdyti visą organizaciją. Todėl jis turi ne vien žinoti, bet ir mokėti visas valdymo sistemas: planavimą, organizavimą, vadovavimą, kontroliavimą. Vadovas planuodamas ir organizuodamas darbus turi žinoti kas ir kaip juos atliks, t.y. turės vadovauti darbuotojams, taip pat pavestus darbus jis turės kontroliuoti. Galima teigti, kad vadovas turi būti ne vien organizuotas, bet ir motyvatorius darbuotojams, t.y. vadovas kuris siekia organizacijos tikslų, turi nuolat ,,versti" darbuotojus atlikti darbą rasdamas efektyviausią darbuotojų skatinimo būdą. Žvelgiant į šiuolaikę organizaciją ir į jos vadovą galime, teigti, kad vadovas yra organizacijos ašis, apie kurią sukasi visa organizacijos veikla.
Taip pat kiekvienas vadovas turi žinoti ne tik ,,paviršutiniškai" visus valdymo elemantus, bet ir kokias funkcijas, uždavinius ir pagal kokius principus kiekvienas elementas atliekamas.

Darbo tema – priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valdymo sistema.
Problema – Klaipėdos miesto personalo valdymo tobulinimas.
Darbo objektas – Klaipėdos miesto priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.
Darbo tikslas – teoriškai išanalizuoti valdymą, ir praktiškai atskleisti Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos personalo valdymą.
Darbo uždaviniai:
• Išanalizuoti valdymo esmę;
• Apibudinti valdymo raidą;
• Išnagrinėti valdymo metodus;
• Apibrėžti valdymo elementus;
• Įvertinti Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valdymo metodųus ir elementus, bei jų tobulinimą.
Darbo metodas – analizuosiu valdymo esmę ir raidą, tirsiu valdymo metodus ir elementus, bus įvertinama Klaipėdos miesto priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos valdymo metodų ir elementų tobulinimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-05-16
DalykasPersonalo vadybos diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasDiplominiai darbai
Apimtis74 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis190.06 KB
Autoriusjop
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasI. Kalnienienė
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo valdymo analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 74 puslapiai 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • I. Kalnienienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą