Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Vadovų valdymo stiliai

Vadovų valdymo stiliai

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Vadovų darbo stilių klasifikavimo sistemos. X, y ir z teorijos. Vadovavimas ir lyderiavimas. Vadovo lyderio funkcijos. Vadovo bruožai ir įgūdžiai. Personalo veiklos organizatorius. Grupės auklėtojas. Elgesio pavyzdys. Psichoterapeutas. Personalo narių tarpusavio santykių arbitras. Grupes simbolis. Grupės interesų reiškėjas ir gynėjas. Atsakomybės "nešėjas". Novatorius. Žaidimo taisyklių pažeidėjas. Treneris. Kelias į vadovavimo profesionalumą. Išvados.

Ištrauka

Kaskart norėdami gauti darbą kokioje nors įmonėje, kreipiamės į jos vadovą; iškilo kokių nors neaiškumų ar nesklandumų — einame būtent pas vadovą; reikia atstovauti įmonei, dalyvauti kokiuose nors posėdžiuose, pasitarimuose — kviečiame vadovą; reikia priimti kokius tai sprendimus - čia taip pat iškyla vadovo būtinybė. Taigi be vadovo jokia veikla, susijusi su daugiau kaip dviejų žmonių darbu, siekiant bendro tikslo neįmanoma.
Žmogaus iniciatyva, jo entuziazmas — brangiausia energija žemėje. Vadovo sėkme priklauso nuo to, kiek tos energijos jis sugeba gauti iš kiekvieno savo pavaldinio ir kur ją nukreipia. Taigi vadovo vaidmuo organizacinėje veikloje, at1iekant įvairius darbus yra ypatingas ir labai svarbus, o taip pat ir nelengvas bei reikalaujantis be galo didelės atsakomybes, erudicijos. Ne kiekvienas žmogus gali vadovauti. Būti geru vadovu reikia sugebėti; tai reikalauja daug darbo, pastangų ir laiko.
Vadovų būna įvairių, vieni jų draugiški orientuoti į gerus santykius su darbuotojais, kiti atvirkščiai yra vienvaldžiai abejingi kitų problemoms, siekiantis tik gerų rezultatų bet kokiomis priemonėmis. Rašydama darbą stengsiuos apibendrinti įvairių vadovų tipus, jų vadovavimo būdus. Tai yra labai svarbu, reikia pažinti žmogų, reikia mokėti sutarti bei žinoti ko derėtų tikėtis iš kiekvieno individo.
Vadovavimas žmonėmis yra mokslas bei menas, argi tai ne tiesa? Vadovams derėtų tobulėti, jie privalo domėtis kaip pagerinti savo įmonės, įstaigos ar organizacijos veiklos rezultatus, tad jiems būtų pravartu žinoti kaip vienoks ar kitoks vadovavimo stilius veikia darbuotojus, kaip įtakoja jų darbo našumams. Vadovui derėtų atsižvelgti į daugiaamžę kitų žmonių vadovavimo praktiką, mokėti pasinaudoti savo ar pirmtakų klaidomis, kad ateityje neiškiltų abejonių ar problematiškų situacijų. Savo darbe stengsiuosi išdėstyti mintis, kurios gali būti pravarčios ir vadovam.
Siūlau kiekvienam žmogui mokytis vadovauti, nes tai yra pravartus mokslas. To pradžia gali būti ir šio darbo perskaitymas ir išnagrinėjimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-19
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis31.7 KB
AutoriusRugilė
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovu valdymo stiliai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą