Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo poreikio planavimas, paieška, atranka ir priėmimas Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos Gynybos štabe

Personalo poreikio planavimas, paieška, atranka ir priėmimas Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos Gynybos štabe

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455
Aprašymas

Įvadas. Personalo poreikio planavimo, paieškos, atrankos ir priėmimo teoriniai pagrindai. Personalo poreikio planavimo metodai ir metodika. Personalo paieška. Personalo atranka. Personalo priėmimas. Personalo poreikio planavimas, paieška, atranka ir priėmimas KAM GŠ. Bendra informacija apie KAM GŠ ir jos valdymo sistemą. Informacija apie personalo tarnybą KAM GŠ. Personalo organizavimas KAM GŠ. Planavimas. Paieška. Atranka. Priėmimas. Personalo organizavimo perspektyvos. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (5).

Ištrauka

Darbo aktualumas. Pastaruoju metu, Lietuvoje nutikę daug svarbių įvykių, kurie ateityje įtakos mūsų gyvenimą. Tai įstojimas į ES ir NATO. Man, kaip karinės sistemos atstovui, svarbiausias pastarasis įvykis, bei jo įtakoti pasikeitimai KA sistemoje. Kadangi ši sistema išgyvena transformacijų periodą, tai man yra labai išanalizuoti perspektyvas, kurios turėtų išaiškėti netolimoje ateityje ir kaip jos paveiks tolimesnę mūsų karjerą, o gal netgi ir gyvenimą.
Kursiniame darbe "Personalo poreikio olanavimas, paieška, atranka ir priėmimas KAM GŠ (J1)" yra nagrinėjama opi žmogiškųjų išteklių valdymo problema LR Kariuomenėje, analizuojami tai įtakojantys veiksniai ir bandoma ieškoti sprendimo būdų.
Darbo tikslas - ištirti dabartinė KAS personalo organizavimo sistemą, jos perspektyvas bei pateikti galimus tobulinimo variantus.
Darbo uždaviniai:
1. Paaiškinti personalo organizavimą (poreikio planavimą, paiešką, atranką ir priėmimą) teoriniu aspektu;
2. Išanalizuoti personalo organizavimą KAM Gynybos štabe;
3. Nustatyti ir įvertinti personalo organizavimo KAM GŠ (J1) privalumus ir trūkumus;
4. Pateikti personalo organizavimo perspektyvas bei tobulinimo galimybes.
Darbo objektas – Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos Gynybos štabas (J1).
Informacijos šaltiniai. Rengiant kursinį darbą analizuoti LR valstybės tarnybos įstatymas, bei kiti su juo susiję teisiniai aktai, LR Krašto apsaugos sistemos Gynybos planavimo prielaidos, KAM GŠ vidaus dokumentai bei įsakymai, statistiniai duomenys, internetiniai puslapiai, mokslinė literatūra.
Kursinio darbo rezultatai. Pirmoje teorinėje dalyje yra supažindinama su personalo poreikio planavimo metodais ir metodika, paersonalo paieškos būdais, atrnka bei priėmimo taisyklėmis. Išanalizuotos paminėtų temų tendencijos, kurios yra aktualios besikurenčiai KA sistemai, bei visiems joje dirbantiems darbuotojams. Atliekant šią analizę buvo pasitelkta naujausia medžiaga iš mokslinių knygų bei internetinių puslapių.
Antroje dalyje aptariama KAS, kaip vientisa organizacija, jos socialinė charakteristika, tam tikri prieinami statistiniai duomenys, bei veiksniai ir rodikliai nusakantys pačio personalo bei jo valdymo sitemos pokyčių tendencijas. Išanalizuotas už visą personalą atsakntis KAM GŠ J1 skyrius, apžvelgta jų organizacinė struktūra, darbą reglamentuojantys įsakymai bei kiti dokumentai, jų darbo metodai.
Trečioje darbo dalyje atskleidžiami pagrindiniai trūkumai bei privalumai, kokių priemonių reikia imtis siekiant pagerinti personalo organizavimą KA sistemoje, kad ateityje LR Kariuomenė pasiektų reikalaujamą NATO lygį ir pasiruošimo laipsnį, pateikiama šiuolaikiniai problemos sprendimo būdai .
Darbo taikomoji vertė. Atliktas tyrimas atskleidė aktualias personalo tarnybos žmogiškųjų išteklių valdymo KA sistemoje problemas, bei padėjo numatyti jų sprendimo prioritetus.
1. Tinkamas personalo audito metodų parinkimas ir taikymas;
2. Naujausi personalo poreikio planavimo metodai ir metodikos taikymas žmogiškųjų išteklų valdyme;
3. Strateginio personalo planavimo ir valdymo pritaikymas KA sistemoje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-19
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai22
Dydis138.36 KB
AutoriusRemigijus
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo poreikio planavimas paieska atranka ir priemimas Lietuvos Respublikos Krasto apsaugos ministerijos Gynybos stabe [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 53 puslapiai 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą