Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo vertinimo organizavimas Marijampolės savivaldybės administracijoje

Personalo vertinimo organizavimas Marijampolės savivaldybės administracijoje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Personalo vertinimo organizavimo pagrindai. Viešojo administravimo esmė. Personalo organizavimo pagrindai. Personalo vertinimo samprata ir metodai. Personalo vertinimo organizavimo Marijampolės savivaldybės administracijoje analizė. Marijampolės savivaldybės administracija. Bendra informacija apie Marijampolės savivaldybę. Teisinis savivaldybės statusas. Organizacinė savivaldybės struktūra. Personalo tarnyba. Personalo vertinimo teisinis reglamentavimas. Personalo vertinimo procedūra. Vertinimo tikslai. Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo eiga. Personalo vertinimo tobulinimo perspektyvos. Vertinimo patikimumas. Vertinimo tobulinimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Viešojo sektoriaus vadovų gebėjimams iškilo iššūkis pajėgti savąsias institucijas valdyti taip, kad jos būtų kreipiamos siekti ateities požiūriu prasmingų rezultatų, ir sugebėti didinti jų veiksmingumą. Valstybės valdymas, kuris išties siekia tapti rezultatyvus, visų pirma turi pasižymėti gebėjimu probleminėse situacijose atrasti tinkamus inovacinius sprendimus. Be to, veiksmingai valdyti yra įmanoma tik tada, kai yra tinkama organizacijos struktūra ir kai joje dirba kvalifikuoti bei motyvuoti žmonės.
Valstybinių institucijų, kaip ir kiekvienos organizacijos vadovai siekia, kad jo vadovaujama organizacija pasiektų kuo geresnių rezultatų. Kokiu keliu jis to siekia, priklauso nuo pačio vadovo asmeninių savybių, išsilavinimo, gebėjimo dirbti su pavaldiniais, priimti sprendimus. Vieni vadovai mano, kad pasiekti gerų rezultatų galima tik griežtu vadovavimu, kiti atvirkščiai – įgyvendinant demokratinį valdymą, treti, kad organizacijos lygį reikia kelti diegiant naujausias technologijas ir panašiai. Sakyčiau, kiekvienas jų savotiškai teisus. Tačiau, mano manymu, tikslingiausias sprendimas yra tas, kuris orientuotas ne į technines priemones, bet į pačius darbuotojus, bei į su jais susijusiais klausimais.
Darbo aktualumas. Šiuolaikiniame pasaulyje daug žmonių dirba viešajame arba privačiuose sektoriuose. Dirbdami jie panaudoja nemažai fizinių bei protinių galių. Vertinimas ir padeda nustatyti kiek darbuotojas įdeda pastangų atlikdamas savą darbą. Įvertinimas skatina darbuotojus toliau sėkmingai dirbti arba motyvuotai ištaisyti darbo atlikimo klaidas ir dirbti geriau. Visa tai tiesiogiai įtakoja organizacijos veiklos kokybę ir jos veiklos efektyvumą.
Darbo tikslas. Ištirti personalo vertinimo organizavimą Marijampolės savivaldybės administracijoje.
Darbo uždaviniai:
1. Nustatyti personalo vertinimo reikalingumą ir būtinumą.
2. Nustatyti personalo vertinimo organizavimą Marijampolės savivaldybės administracijoje.
3. Išaiškinti personalo vertinimo organizavimo įtaką organizacijos veiklai.
4. Nustatyti galimas personalo vertinimo organizavimo tobulinimo sritis.
Tyrimo objektas. Marijampolės savivaldybės administracija.
Tyrimo periodas. Duomenys apie Marijampolės savivaldybės administracijos personalo vertinimo organizavimą surinkti 2004m. nuo rugsėjo mėn.13d. iki spalio mėn. 8d.
Tyrimo metodai. Visus reikalingus duomenis apie Marijampolės savivaldybės administraciją surinkau atlikdamas stažuotę joje, bei bendraudamas su šios organizacijos vadovais, darbuotojais.
Informacijos šaltiniai. Rengdamas kursinį darbą rėmiausi informacija surinkta Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimo įstatyme, Marijampolės savivaldybės administracijos veiklą reglamentuojančiais dokumentais, praktikos metu surinkta informacija.
Tyrimo rezultatai. Pirmoje (teorinėje) šio darbo dalyje nagrinėjama viešojo administravimo esmė, personalo organizavimo pagrindai, bei personalo vertinimo teoriniai aspektai .
Antroje (analitinėje) dalyje analizuojamas personalo vertinimo organizavimas Marijampolės savivaldybės administracijoje.
Trečiojoje šio darbo dalyje teikiami pasiūlymai apie personalo vertinimo organizavimą Marijampolės savivaldybės administracijoje.
Apibendrinus ir įvertinus kursinio darbo rezultatus, darbas baigiamas išvadomis ir pasiūlymais.
Darbo taikomoji vertė. Atliktas darbas atskleidė aktualias personalo vertinimo organizavimo tobulinimo sritis, padėjo numatyti jų tobulinimo prioritetus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-19
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai19
Dydis55.82 KB
AutoriusRemigijus
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo vertinimo organizavimas Marijampoles savivaldybes administracijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą