Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo mokymas Vilniaus kurčiųjų pensionate

Personalo mokymas Vilniaus kurčiųjų pensionate

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Įvadas. Personalo mokymas ir ugdymas teoriniu aspektu. Personalo mokymo ir tobulinimo sampratos. Poreikio ir tikslų mokymui ar tobulinimui nustatymas. Mokymo ar tobulinimo programos metodai. Kvalifikacijos tobulinimo poreikio nustatymas. Kvalifikacijos kėlimo būtinybė. Kvalifikacijos kėlimo strategija. Kvalifikacijos poreikių realizavimas. Kvalifikacijos kėlimo metodai ir jų taikymas. Kvalifikacijos kėlimo tendencijos. Besimokančios organizacijos. Kvalifikaciniai pedagogų rengimo reikalavimai. Pedagogų ir ugdymo įstaigų vadovų atestavimo sistema. Vilniaus kurčiųjų internatinės mokyklos personalo mokymo tyrimas. Vilniaus kurčiųjų internatinės mokyklos charakteristika. Vilniaus kurčiųjų internatinės mokyklos personalo struktūra. Vilniaus kurčiųjų internatinės mokyklos pedagoginio personalo ugdymas. Vilniaus kurčiųjų internatinės mokyklos personalo mokymo organizavimo tyrimo analizė ir rezultatai. Išvados ir siūlymai. Santrauka užsienio kalba.

Ištrauka

Šiame darbe, remdamasi literatūra apie personalo vadybą, panagrinėsiu Vilniaus kurčiųjų internatinės mokyklos personalo mokymo organizavimą.
Šią temą pasirinkau, nes manau, kad personalo mokymas ir tobulinimas naujoje, nuolat kintančioje, aplinkoje yra naudingas ir individui, ir organizacijai. Nuolat besimokantis, tobulinantis savo įgūdžius darbuotojas turi didesnes galimybes rasti darbą ir vietą visuomenėje.
Investicijos į ūkį – tai ne tik investicijos į modernius įrengimus ir statybas – tai ir investicijos į žmogų. Žmonės turi būti pasirengę aptarnauti naujas technologijas, teikti modernius patarnavimus, priimti ekonomiškus, šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius sprendimus. Derama profesinė kvalifikacija būtina krašto pažangos sąlyga. Kita vertus, tai žmogaus egzistencijos ir aukštesnio gyvenimo lygio sąlyga.
Besimokanti organizacija skatina savo narius nuolat mokytis ir tobulėti, pertvarkydama savo struktūrą ir siekdama aukštesnės darbo kokybės.
Personalo mokymo mastai ir būdai priklauso nuo įmonės personalo politikos, jos vidaus ir valstybėje veikiančios mokymo sistemos. Suprasdama nuolatinio keitimosi ir mokymosi būtinybę, kiekviena organizacija turi sukurti savąją darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemą, leidžiančią pasirinkti tinkamiausią kvalifikacijos tobulinimo strategiją ir metodus.
Organizacijose turėtų būti parengtos darbuotojų mokymo ir ugdymo programos bei personalo valdymo strategijos. Tačiau, tai turėtų būti ne atskirų uždavinių rinkinys, bet kompleksas priemonių, kurių pagalba darbuotojai augtų ir tobulėtų ne tik atskirai kaip individai, bet kartu su organizacija kaip integruota visuma.

Mano darbo tikslas – ištirti ir apibendrinti kaip mokomas ir ugdomas pedagoginis personalas Vilniaus kurčiųjų internatinėje mokykloje ir atsakyti į iškeltą hipotezę: ar pedagogai turi reikiamą kvalifikaciją ir sąlygas jai kelti.

Uždaviniai:
1. Informacinių šaltinių apžvalga.
2. Išsiaiškinti pedagoginio personalo kvalifikaciją.
3. Išnagrinėti sąlygas darbuotojų ugdymui ir kvalifikacijos kėlimui.
4. Sudaryti anketą ir surinkti duomenis.
5. Tyrimo rezultatų apibendrinimas.
6. Išvadų ir siūlymų formulavimas.

Kadangi mes gyvename informacinės visuomenės amžiuje, informacinės technologijos nuolat tobulėja, reikalaudamos iš individo ir visos visuomenės nuolatinio mokymosi, kad neatsiliktų nuo šiuolaikinio gyvenimo.
Pabandysiu apžvelgti, kaip šie procesai vyksta VKIM (Vilniaus kurčiųjų internatinė mokykla), ar jie atitinka šiuolaikinės visuomenės reikalavimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-09
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis44 puslapiai 
Literatūros šaltiniai17
Dydis184.37 KB
Autoriusasta
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo mokymas Vilniaus kurciuju pensionate [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 44 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą