Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Komandinio darbo ypatumai: UAB "Asektas", viešbutis "Turnė"

Komandinio darbo ypatumai: UAB "Asektas", viešbutis "Turnė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Teoriniai tyrimo pagrindai. Grupė. Komanda. Komandų ir grupių skirtumai. Komandinio darbo privalumai. Komandinio darbo formos. Komandos našumas. Komandos sutelktumas. Komandoje atliekami vaidmenys. Vadovas. Vadovavimas pagrįstas vertybėmis. Vadovavimo stiliai. Užduočių skyrimas. Komandos formavimas. Skatinimas. Priėmimas į darbą. Komandinio darbo ypatumai. UAB "Asektas", viešbutis "Turnė". Atlikto tyrimo analizė. Darbuotojų kvalifikuotumas ir bendro tikslo siekimas. Komandos vadovo nuomonė apie darbuotojų pastangas ir sugebėjimus. Komandos narių asmeninė atsakomybė. Konfliktai ir problemų sprendimas komandoje. Santykiai su vadovu. Komandinio darbo efektyvumas. Išvados. Rekomendacijos. Priedai (2).

Ištrauka

Organizacija gali efektyviai veikti ir siekti tikslų, tik subūrusi tobulai veikiančią komandą. Tačiau tai yra sudėtingas, išmanymo ir žinių reikalaujantis darbas. Komandinio darbo nauda pasireiškia tuo, kad įgyvendinus komandinį darbą, žymiai pagerėja produkcijos kokybė, darbinis aktyvumas, informacijos perdavimas. Komandų darbo rezultatai pralenkia tiek pavieniui dirbančių individų, tiek didelių organizacijos grupių darbo rezultatus.
Šiuolaikiniame versle daugelis įmonių vis dažniau susiduria su ekstremaliomis situacijomis, sudėtingomis problemomis, kurioms suvaldyti ar išspręsti tradicinės organizacinės struktūros ir senos hierarchijos nepakanka.
Tačiau suburti efektyviai veikiančią komandą sudėtingas išmanymo ir žinių reikalaujantis darbas. Nepakanka vien suburti į grupę geriausius įmonės specialistus, tikintis, kad jie išspręs iškilusią problemą, nes kartais geras specialistas gali visiškai nepritapti prie komandos.
Temos naujumas ir aktualumas. Darbuotojų komandinis darbas įmonėje yra gyvybiškai svarbus kiekvienai organizacijai. Tai yra viena iš svarbiausių sąlygų, lemiančių įmonių augimą ir sėkmę.
Darbo objektas – komandinio darbo ypatumų tyrimas UAB "Asektas" viešbutyje "Turnė".
Darbo tikslas – išanalizuoti apklaustųjų respondentų nuomonę apie komandinį darbą. Darbo uždaviniai:
1 Atskleisti literatūros šaltinių analizę komandinio darbo tema;
2. Anketos parengimas;
3. Anketinės apklausos organizavimas ir pateikimas įmonei;
4. Anketų apklausos analizė;
5. Išvados ir pasiūlymai.
Darbe naudoti metodai: mokslinės literatūros loginė analizė, apimanti teorinių teiginių palyginimą ir pritaikymą praktikoje. Siekiant išsiaiškinti, kokios komandinio darbo priemonės yra taikomos įmonėje, buvo atlikta anketinė viešbučio "Turnė" darbuotojų apklausa.
Atliekant anketinės apklausos duomenų analizę, naudota procentinė išraiška.
Darbe padaryta išvada, kad įmonėje yra pakankamai reikiamų sričių ir kvalifikacijų darbuotojų, kurie parinkti taip, kad komanda iškeltus uždavinius atliktų kuo geriau. Vadovas turėtų nuoširdžiau domėtis darbuotojais kaip asmenybėmis, skatinti darbuotojų iniciatyvą, vertinti darbuotojų kūrybingumą, skatinti tarpusavio pasitikėjimą.
Apibendrinant įmonės tyrimų išvadas, galime teigti, kad ir vadovas, ir darbuotojai turi stengtis, kad komandinis darbas tenkintų abi puses. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-13
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai20
Dydis80.33 KB
AutoriusRomka
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaŠiaulių valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komandinio darbo ypatumai UAB Asektas viesbutis Turne [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Šiaulių valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą