Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo vadyba: UAB "Šilo vaistinė"

Personalo vadyba: UAB "Šilo vaistinė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051
Aprašymas

Įvadas. Įmonės veikla. Trumpa įmonės veiklos Charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Pareigybių/darbo vietų darbo analizė. Reikalavimų pareigybę/darbo vietą užimančiam darbuotojui formavimas. Darbo užmokesčio sistema. Darbo užmokesčio struktūra. Bazinio darbo užmokesčio nustatymas. Kintamas darbo užmokestis. Premijavimo rodikliai. Personalo parinkimas. Pareigybės/darbo vietos reklama. Paieškos šaltiniai. Reikalaujami dokumentai. Personalo atranka. Išvados.

Ištrauka

Visuose vykstančiuose procesuose dalyvauja žmogus, ir jo vaidmuo yra lemiamas. Personalas ne tik tiesiogiai dalyvauja procesuose. Naudodamas objektus ir darbo priemones, bet ir nustato tikslus bei organizuoja racionalią jų įgyvendinimo sistemą, vėliau kontroliuoja ir koreguoja vykdymą. Personalas be gamybinės atlieka ir vartojimo funkciją, todėl jis yra pagrindinis vystymosi motyvas. Personalą sudaro skirtingų asmeninių siekių, orientacijos, motyvacijos, pasirengimo lygio ir pan. Individai, todėl labai svarbūs asmeniniai aspektai: didelė personalo kvalifikacinio, kultūrinio, materialinio lygio, vertybių sistemos įtaka. Praktika ne kartą patvirtino, kad be tinkamai paruošto personalo negalimas esminis pertvarkymas pažangios technologijos, naujų organizavimo ir valdymo metodų bazėje. Todėl personalo ugdymui, o tuo pačiu ir jį organizuojančiai darbo su personalu sistemai turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys. Tai ypač aktualu Lietuvai, kur beveik nėra materialinių išteklių, ir tik maksimalus personalo potencialo naudojimas leistų padidinti ūkio ekonominį efektyvumą. (V. Šilingienė Personalo vadybos konspektas)
Kiekvienos įmonės vykdoma veikla tikrai bus sėkminga, jeigu jos vadovai skirs reikiamą dėmesį ne tik pačiai veiklai, bet ir tam, kas ją vykdys, t.y. personalui. Personalo parinkimas, tikrai sudėtingas procesas, nes nuo to kokį kolektyvą surinksi ir kaip jis darniai sugebės dirbti, priklausys visa įmonės ateitis. Visos įmonės siekia ilgaamžiškumo, todėl jos turi branginti savo darbuotojus, ne tik reikalauti iš jų naudingo ir sąžiningo darbo, siekti didžiausio darbo efektyvumo, bet ir sugebėti motyvuoti dirbančiuosius, suteikti jiems palankias darbo sąlygas. Tik įmonės ir jos darbuotojų tikslus suderinus galima pasiekti geriausių laukiamų rezultatų.
Šiame darbe pabandysime sudaryti personalo atrankos planą UAB "Šilo vaistinė. Darbą pradėsime nuo įmonės veiklos analizės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-22
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis49 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis182.98 KB
AutoriusJulita
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdocentė Violeta Šilingienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo vadyba UAB Silo vaistine [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 49 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • docentė Violeta Šilingienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą