Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbuotojų skatinimo priemonių taikymas viešbutyje "Narutis"

Darbuotojų skatinimo priemonių taikymas viešbutyje "Narutis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Darbuotojų skatinimo-motyvavimo samprata, raida, teorijos ir taikymas organizacijoje. Darbuotojų motyvacijos samprata ir raida. Motyvacijos teorijos. Darbuotojų skatinimo-motyvavimo taikymas organizacijoje. Darbuotojų skatinimo-motyvavimo priemonių taikymas viešbutyje "Narutis" svarbos tyrimas. Bendros žinios apie viešbutį "Narutis". Tyrimo pagrindimas. Tyrimo analizė. Tyrimo išvados. Išvados ir pasiūlymai. Priedas (1).

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvos darbdaviai vis dažniau atkreipia dėmesį į savo darbuotojus, jų lūkesčius bei pasitenkinimą darbu. Tai yra itin svarbu užtikrinant savo įmonės produktyvumą, išlaikant gerus specialistus, kuriant teigiamą organizacijos klimatą.
Kuomet kalbame apie motyvaciją dirbti ir dirbti gerai, kalbame apie gausą veiksnių, skatinančių darbuotis. Tai ir darbo užmokestis, savęs įtvirtinimas, pagarba, savęs, kaip priklausančio tam tikrai organizacijai ar komandai suvokimas, karjera, kūrybinė atmosfera, premijos ir vadovybės pasitikėjimas, galimybė save įtvirtinti. Motyvuojantys veiksniai nevienodai motyvuoja skirtingus žmones. Tai, kas be galo yra svarbu viršininkui, nebūtinai taip pat svarbu yra ir jo pavaldiniui.
Norėdami motyvuoti savo darbuotojus, darbdaviai turėtų periodiškai kalbėtis su savo darbuotojais ir pasiaiškinti, kiek darbuotojai patenkinti savo darbu bei ko jiems trūksta. Kuo daugiau darbuotojas turės galimybių diskutuoti apie savo darbo poreikius ir lūkesčius, tuo geriau vadovas supras kaip išlaikyti pasitenkinimą darbu bei produktyvumą. Susidarys geresnės sąlygos vadovauti ir apsaugoti darbuotojus nuo stresinių situacijų ir neigiamo požiūrio į darbą.
Darbo objektas: Darbuotojų skatinimo-motyvavimo priemonės.
Temos aktualumas ir reikšmingumas: Ši tema yra aktuali ir reikšminga visiems dirbantiems žmonėms, nes tik nuo organizacijoje taikomų skatinimo-motyvavimo priemonių priklauso ne tik žmonių kokybiškas darbas organizacijoje, bet ir organizacijos tikslai. Kadangi visada žmonės ir jų darbas buvo svarbūs, tai ši tema yra ir bus aktuali, kol gyvuos organizacijos ir dirbs jose žmonės.
Darbo tikslas: Apibrėžti, kas tai yra skatinimas-motyvavimas ir išsiaiškinti darbuotojų skatinimo priemonių taikymą viešbutyje "Narutis".
Darbo uždaviniai:
1. Apibrėžti, kas tai yra motyvacija;
2. Apibūdinti motyvacijos raidą, teorijų esmę;
3. Aptarti motyvavimo reikšmę organizacijoje;
4. Atlikti anketinį tyrimą;
5. Apibendrinti atlikto tyrimo rezultatus ir pateikti išvadas.
Darbo metodai: Mokslinės literatūros šaltinių analizė ir anketinis tyrimas.
Darbo struktūra: Teorinė dalis, praktinė dalis ir apibendrinamoji dalis.
Teorinėje dalyje apibūdinama skatinimo – motyvavimo samprata, raida, teorijos ir jos taikymas organizacijoje. Praktinėje dalyje anketos pagalba išanalizuojami gauti duomenys. Apibendrinamoje dalyje pateikiamos gautų tyrimo rezultatų išvados. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-08
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai11
Dydis59.65 KB
AutoriusRimas
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasV. Kirklienė
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbuotoju skatinimo priemoniu taikymas viesbutyje Narutis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Utenos kolegija / 3 Klasė/kursas
  • V. Kirklienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą