Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Įmonės veiklos organizavimas ir jos efektyvumas: "Paramos vaikams centras"

Įmonės veiklos organizavimas ir jos efektyvumas: "Paramos vaikams centras"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis - Organizacijos strateginių planų sudarymas ir veiklos organizavimas. Organizacijos strateginė aplinkos analizė. Strateginiai planai organizacijoje. Organizacijos veikla ir jos sėkmės veiksniai. Analitinė dalis – "Paramos vaikams centro" veiklos organizavimo ir jos efektyvumo analizė. "Paramos vaikams centro" situacijos analizė. SWOT analizė. PVC strategijos formulavimas. Projektinė dalis – PVC strateginės alternatyvos įgyvendinimas. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

"Nė viena kompanija nesusilauks sėkmės net ir per ilgą laiką, jeigu jos pagrindinis tikslas bus tik pelnas".("Eretikas" Ricardo Semler). Tai nereiškia, kad organizacija visiškai neturi siekti pelno. Tačiau jos prioritetais turi būti tie dalykai, kurie lemia visos organizacijos gyvavimą, darbuotojų darbo našumą ir produktyvumą, bei jų veiksmingą valdymą. Žinoma, daug kas priklauso nuo vadovo, kuris iškelia organizacijos tikslus, nustato būdus ir priemones jiems pasiekti ir vykdo kontrolę. Kiekvienas vadovas nori pasiekti kuo geresnius rezultatus. Tačiau kaip tai padaryti, kad visi būtų patenkinti? Kaip sukurti tokią organizaciją, kur darbuotojai noriai eitų į darbą ir būtų iniciatyvūs? Ricardo Semler knygoje "Eretikas" yra pasakęs, kad reikia tikėti savo darbuotojais ir suteikti jiems "galimybę būti tikriems savo įmonės partneriams, būti autonomiškiems ir atsakingiems, nes darbuotojai yra suaugę žmonės, kuriuos tik tokiais ir reikia laikyti". Štai jums ir atsakymas: kiekvienas vadovas turi tikėti ir pasitikėti savo darbuotojais, suteikti jiems daugiau laisvių ir privilegijų. Visi vadovo sprendimai turėtų būti orientuoti į darbuotojus, nes tai skatina darbo našumą ir produktyvumą, bei darbuotojų didesnį pasitikėjimą, organizacija, kuriai jie priklauso, bei jos vadovu.
Darbo aktualumas. Šiuolaikiniame pasaulyje daug žmonių dirba viešajame ar privačiuose sektoriuose. Kompetentingi, pasišventę ir didelę patirtį turintys darbuotojai yra pagrindinė kiekvienos organizacijos sėkmės priežastis. Jie įtakoja ne tik organizacijos veiklą, bet ir jos kokybę. Be to, kad organizacijos veikla būtų efektyvi - ji turi būti gerai organizuota.
Problema. Gerai organizuota organizacijos veikla yra tiesiogiai susijusi su strateginių planų sudarymu ir iškeltų tikslų įgyvendinimu. Tačiau ne visuomet tie strateginiai planai sudaromi, todėl pačios organizacijos viduje atsiranda nedidelis chaosas: atrodo, visi nusistatyti tikslai pasiekti, metinis planas įvykdytas, bet... organizacija stovi vietoje, nedaro jokios pažangos. Visos nišos, kuriose ji gali pasireikšti, jau užpildytos. Vadinasi, reikia keistis, struktūrizuoti organizaciją, kad ši turėtų aiškius tikslus, ir neapsiribotų vien jais. Organizacija turi plėstis ir ieškoti naujų veiklos sričių.
Darbo tikslas. Ištirti strateginės veiklos organizavimą ir jos efektyvumą PVC (Paramos vaikams centre).
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti strateginio valdymo teorinius pagrindus.
2. Išsiaiškinti personalo reikalingumą ir jo įtaką veiklos organizavimui;
3. Nustatyti strateginės veiklos organizavimą ir jos efektyvumą "Paramos vaikams centre";
4. Nustatyti galimas veiklos organizavimo tobulinimo sritis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-04-17
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai20
Dydis42.68 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasdoc. dr. R. Smaliukienė
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos organizavimas ir jos efektyvumas Paramos vaikams centras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija / 4 Klasė/kursas
  • doc. dr. R. Smaliukienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą