Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo ugdymo analizė: UAB "Volina"

Personalo ugdymo analizė: UAB "Volina"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Teorinė dalis. Personalo ugdymo samprata. Personalo ugdymo sistema. Personalo ugdymo sistemos tikslai. Pagrindiniai personalo ugdymo principai. Personalo ugdymo strategija. Mokymas ir kvalifikacijos kėlimas. Kvalifikacijos kėlimo principai ir metodai. Kvalifikacijos kėlimo strategija. Analitinė dalis. Įmonės "Volina" veikla. Mokymo-ugdymo įmonės "Volina" tyrimas. Personalo mokymas ir tobulinimas. Darbuotojų indėlis kuriant ir palaikant organizacijos įvaizdį. Darbuotojų motyvavimo priemonės. Tiriamoji dalis. Darbuotojų mokymo – ugdymo tyrimas UAB "Volina". Išvados.

Ištrauka

Žmogaus veiklos kvalifikacija išplaukia iš pačios jo veiklos esmės. Žmogaus veikla skiriasi nuo kitų gyvųjų būtybių veiklos - ji yra sąmoninga. Ji nukreipta sukurti darbo rezultatą arba prekę, kuri galėtų tenkinti kitų žmonių poreikius. Kryptinga žmonių veikla duoda rezultatą tik tada, jeigu yra efektyviai dirbama. Kitaip sakant, viskas priklauso nuo dirbančių žmonių kvalifikacijos. Kvalifikacija skiriasi nuo žmogaus erudicijos, nuo žmogaus žinių bagažo, nuo žmogaus pasiryžimo arba žinojimo; kvalifikacija - tai realizuotas žmogaus protinis potencialas. Yra daug apsišvietusių žmonių, labai mėgstančių daug skaityti. Jie yra eruditai. O realizuoti šios savo protinės, informacinės potencijos jie negali. Negali todėl, kad jie neturi reikiamos kvalifikacijos.
Jeigu palygintume verslininko, mokslininko, darbininko darbo rezultatus, tai visada matytume, kad rezultatų vertė skiriasi: juk dirbo skirtingos kvalifikacijos žmonės.
Šiandien žmonių kvalifikacija turi ypatingai didelę reikšmę. Mat visiškai pasikeitus ekonominėm, socialinėm, politinėm sąlygom, žmogus pateko į kitokią terpę, kur turi ne tik prisitaikyti, bet ir save realizuoti.
Žmonių darbas visiškai naujose sąlygose reikalauja ir naujos kvalifikacijos. Sakoma, kad turtingi žmonės negali būti kvailiai. Kvailas ilgai nebus turtingas. Nekvalifikuotas žmogus negali būti turtingas. Arba jam kartais gali pavykti, bet ilgai jis neišlaikys.
Darbo objektas – UAB "Volina" personalo ugdymo sistema
Darbo tikslas – išanalizuoti personalo ugdymo sistemos principus, įvertinti jų svarbą organizacijos veikloje.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti personalo ugdymo sistemą, tikslus, principus, strategijas.
2. Išanalizuoti mokymo ir kvalifikacijos kėlimo principus, metodus, strategijas.
3. Išanalizuoti UAB "Volina" personalo ugdymo sistemą, jos principus, strategiją.
4. UAB "Volina" personalo ugdymo tobulinimo pasiūlymai.
Darbo metodai :
• Literatūros analizė, palyginimas.
• Įmonės duomenų analizė.
• Loginės išvados.
Darbo struktūra. Sudarytas iš trijų dalių. Pirmoje dalyje analizuojama personalo ugdymo samprata, aptariami personalo mokymo ir kvalifikacijos kėlimo klausimai, antrojoje – analizuojama UAB "Volina" veikla, pristatomas vartotojų personalo mokymo - ugdymo tyrimas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai17
Dydis81.99 KB
AutoriusLina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo ugdymo analize UAB Volina [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Klaipėdos verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą