Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Praktikos darbas: prekyba padangomis, alyvomis, tepalais, ratlankiais, automobiliais, šaldytais mėsos produktais IĮ "Egzotika"

Praktikos darbas: prekyba padangomis, alyvomis, tepalais, ratlankiais, automobiliais, šaldytais mėsos produktais IĮ "Egzotika"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Apie įmonę. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės vadovas. Komercijos direktorius. Padalinių vadovai. Kitas personalas. Planavimas. Organizavimas. Vadovavimas. Kontrolė. Skatinimas. Įmonės prekių asortimentas. Įmonės marketingas. Įmonės makroaplinka. Įmonės mikroaplinka. Įmonės silpnosios ir stipriosios pusės. SWOT analizė. Įmonės logistika. Įmonės finansai. Įmonės mokesčių sistema. Įmonės piniginių lėšų judėjimas. Motyvacijos samprata ir raida. Įmonės personalas. Darbuotojų motyvavimo politika. Pasiūlymai veiklai gerinti. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu Lietuvos darbdaviai vis dažniau atkreipia dėmesį į savo darbuotojus, jų lūkesčius bei pasitenkinimą darbu. Tai yra itin svarbu užtikrinant savo įmonės produktyvumą, išlaikant gerus specialistus, kuriant teigiamą organizacijos klimatą. Darbuotojų motyvavimas, turėtų tapti bendrosios strategijos įmonėje dalimi. Jos tikslas – suvienyti įmonės darbuotojus ir kreipti juos, kad būtų pasiektas bendras tikslas. Filosofija yra pagrįsta tuo, kad visi darbuotojai yra vieni laivo keleiviai, ir kiekvieno likimas priklauso nuo laivo likimo, yra įmonės sėkmės varomoji jėga (Barvydienė V., Kasiulis J., 1998).

Praktikos tikslai:
1. Susipažinti su IĮ "Egzotika" administravimu bei valdymu;
2. Aptarti šioje įmonėje taikomus valdymo principus;
3. Aptarti personalo motyvavimo reikšmę šioje įmonėje;
4. Pateikti išvadas bei pasiūlymus dėl veiklos efektyvumo gerinimo;

Darbo objektas: IĮ "Egzotika" vykdoma veikla.

Praktikos uždaviniai:
1. Susipažinti su IĮ "Egzotika" apskaita;
2. Panalizuoti ir įvertinti šios įmonės ūkinę ir finansinę veiklą;
3. Daryti išvadas ir pateikti jas vadovui sprendimų priėmimui;

Verslas – tai veikla, kuria užsidirbama pragyvenimui gaminant prekes ar teikiant paslaugas, reikalingas kitiems visuomenės nariams.
Lietuvoje yra daugiau kaip 90 tūkst. individualių (personalinių) įmonių. Taigi dešimtys tūkstančių žmonių daugiau ar mažiau sėkmingai organizuoja savo verslą, sudaro galimybes savo šeimoms turėti nuolatinį pajamų šaltinį, pasiūlo darbo vietas, taip pat ir pragyvenimo šaltinį kitiems. Individualios (personalinės) įmonės gamina prekes ir teikia paslaugas, jos moka mokesčius ir tuo papildo nacionalinį biudžetą. Taip susiformuoja visuomenės dalis, kurią vienija atsakomybė už savo veiklą, savarankiškumas, sumanumas, organizuotumas.
Individuali įmonė nuosavybės teisė priklauso vienam ar keliems fiziniams asmenims, pagal bendrą jungtinę nuosavybę. Individualioji įmonė neturi juridinio asmens statuso, jos savininkas už įmonės prievoles atsako neribotai, t.y. visu savo turtu. Individuali įmonė privalo turėti firmos vardą, kuriame turi būti įvardijamas jos savininkas (LR Individualių įmonių įstatymas). ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-03
DalykasPersonalo vadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis53.54 KB
AutoriusAndrius
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos darbas prekybos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą