Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbuotojų motyvacijos analizė: Kretingos rajono aplinkos apsaugos agentūra

Darbuotojų motyvacijos analizė: Kretingos rajono aplinkos apsaugos agentūra

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Motyvacijos teorinių požiūrių analizė. Motyvacijos samprata. Motyvacijos teorijos analizė. Turinio teorijos. Proceso teorijos. Motyvacijos proceso analizė. Motyvacija per personalo valdymą organizacijoje. Personalo darbo motyvacija įvairiais karjeros etapais. Darbo užmokesčio svarba motyvuojant darbuotojus. Kretingos rajono agentūros darbuotojų motyvacijos analizė. Organizacijos personalas. Organizacijos struktūra. Personalo planavimas, verbavimas. Darbuotojų kaita. Personalo įvertinimas. Personalo kvalifikacijos kėlimas. Darbo užmokesčio svarba organizacijoje. Anketinės apklausos. Informacijos rinkimas. Anketinės apklausos analizė ir rezultatų pristatymas. Išvados. Žodynas. Darbas iliustruotas grafikais.

Ištrauka

Problematika: Kai kalbame apie motyvaciją dirbti, kalbame apie gausą veiksnių. Tai ir darbo užmokestis, savęs įtvirtinimas, pagarba, savęs, kaip priklausančio organizacijai suvokimas, karjera, kūrybinė atmosfera, premijos ir vadovybės pasitikėjimas, galimybė save įtvirtinti.
Mūsų organizacijoje vadovas norėdamas motyvuoti savo darbuotojus periodiškai turėtų kalbėtis su savo darbuotojais ir aiškintis ar darbuotojai patenkinti savo darbu bei ko jiems trūksta. Kuo daugiau darbuotojas turi galimybių diskutuoti apie savo darbo poreikius ir lūkesčius, tuo geriau vadovas galėtų suprasti kaip darbuotojui geriau išlaikyti pasitenkinimą savo darbu bei pasiekti gerų rezultatų. Susidarytų geresnės sąlygos vadovauti ir apsaugoti darbuotojus nuo stresinių situacijų ar apatiško požiūrio į darbą.
Darbuotojų motyvavimas Kretingos rajono aplinkos apsaugos agentūroje turėtų tapti bendrosios strategijos organizacijoje dalimi.

Todėl šio darbo tikslas – išanalizuoti darbuotojų motyvavimo būdus ir jų poveikį Kretingos rajono aplinkos apsaugos agentūroje valdymą.

Darbo uždaviniai:
• Apibrėžti, kas tai yra motyvacija;
• Apibūdinti motyvacijos teorijų esmę;
• Išanalizuoti motyvacijos procesą;
• Išanalizuoti Kretingos rajono aplinkos apsaugos agentūros darbuotojų motyvavimo sistemą.

Darbo tyrimo metodai:
1. Mokslinės literatūros analizė.
2. Darbuotojų motyvacijos sistemos stebėjimas ir analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-16
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis84.24 KB
Autoriusx
Viso autoriaus darbų17 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbuotoju motyvacijos analize Kretingos rajono aplinkos apsaugos agentura [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą