Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Vadovavimo problemos įmonėje

Vadovavimo problemos įmonėje

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Santrauka. Summary. Įvadas. Vadovavimo sąvoka ir stiliai. Vadovavimo sąvoka. Vadovavimo stilių klasifikacija. Autokratinis vadovavimo stilius. Demokratinis vadovavimo stilius. Liberalusis vadovavimo stilius. Vadovo savybės ir funkcijos. Vadovo savybės ir funkcijos. Reikalavimai vadovui. Vadovavimo problemos. Vadovavimo problemos dėl stilių nesuderinamumo. Vadovavimo problemos dėl vadovo savybių netinkamumo. Vadovavimo problemos dėl vadovo funkcijų nevykdymo. Vadovavimo problemos Pakruojo "Žemynos" vidurinėje mokykloje. Mokyklos struktūra. Vadovavimas ir jo problemos Pakruojo "Žemynos" vidurinėje mokykloje. Mokyklos vidaus audito srities "Mokyklos valdymas ir kokybės garantavimas" analizės išvados. Išvados.

Ištrauka

Vadovavimo problemos įmonėje, tai problemos, kurios, kylant šalies išsivystymo lygiui, kuriantis vis daugiau naujų organizacijų, tampa vis aktualesnės, todėl vis daugiau dėmesio skiriama vadovavimo problematikai: valdymo stiliams metodams, darbuotojų motyvavimui, poveikio priemonėms. Vadovaujant dažnai tenka įveikti problemas, kurios trukdo žmonėms siekti savo tikslų. Problema retai išsprendžiama puolant ją aklai, iš tikrųjų taip elgiantis daugiau problemų sukuriama negu išsprendžiama. Tam, kad rasti protingą problemos sprendimo būdą leidžiamos įvairios knygos, skirtos jau esamiems ir būsimiems vadovams, kuriose duodami įvairūs patarimai, pamokymai kaip gerai vadovauti. Tai yra svarbu, nes su tuo glaudžiai susijęs ir pats darbas organizacijoje, jo efektyvumas, našumas, rezultatai. Kiekvienas vadovas yra suinteresuotas, kad jo veikla būtų sėkminga, klestėtų organizacija, įsitvirtintų, ją pripažintų visuomenėje ir, žinoma, gautų kuo didesnę naudą.
Ši tema aktuali ir man asmeniškai. Nors dabar mokausi ir nesu vadovė, bet planuoju pasirinkti projektų vadybą, taigi reikės ne tik rengti paraiškas projektams, bet ir vadovauti projektų vykdymui. Nagrinėdama šią temą išsiaiškinau kokie yra vadovų darbo stiliai ir kokios kyla vadovavimo problemos, kad galėčiau ateityje jų išvengti. Taip pasieksiu aukštesnį vadovavimo lygį kuris padės daryt karjerą.
Pagrindinis šio darbo tikslas – išsiaiškinti, kokie yra pagrindiniai vadovavimo stiliai, dažniausiai iškylančios vadovavimo problemos bei ištirti, kokios vadovavimo problemos yra Pakruojo "Žemynos" vidurinėje mokykloje.
Darbo uždaviniai:
1. Teoriškai išanalizuoti pagrindinius vadovavimo stilius, vadovo savybes, funkcijas ir vadovavimo problemas.
2. Nustatyti dažniausiai iškylančias vadovavimo problemas Pakruojo "Žemynos" vidurinėje mokykloje.
Darbe naudoti tokie metodai: mokslinės literatūros aktualia tema analizė, apklausa anketavimo būdu.
Studijų darbo pagrindas yra mokyklos vidaus audito srities ,,Valdymas ir kokybės garantavimas" medžiagos analizė, aktualūs šiai temai straipsniai internete bei mokslinė literatūra. Vadybos kaip atskiro mokslo pradininkai – prancūzas H.Fayol ir amerikietis F.W.Taylor. Tai įžymūs pramoninkai padėjo pagrindus pirmosioms vadybos teorijoms. H.Fajolis - pirmasis suformulavo valdymo funkcijas. Apie vadovavimą, problemas ir kitais įvairiais organizacijų valdymo klausimai rašė K.Gotberg, V.Mokšin, J.Stoner ir kt. Nemažai šiomis temomis rašė ir lietuviai A.Sakalas, J.Kasiulis, V.Barvydienė ir kt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-17
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis37.8 KB
AutoriusSilvija
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasLekt. L.Juozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovavimo problemos imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Lekt. L.Juozaitienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą