Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo vadybos ypatumai Lietuvoje (2)

Personalo vadybos ypatumai Lietuvoje (2)

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Darbo tema. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Personalo vadyba. Kas tai yra personalo valdymas? Personalo vadybos ypatumai ir problemos Lietuvoje. Tinkamų darbuotojų paieška ir samda. Personalo verbavimas. Darbo pobūdžio nustatymas. Bendradarbiavimo stiprinimas. Personalo tobulinimas, kvalifikacijos kėlimas. Personalo tobulinimas. Personalo darbuotojų kvalifikacijos kėlimas. Motyvavimo sistema ir esmė. Darbuotojų kaita. Personalo valdymas. Išvados.

Ištrauka

Nuo senovės vadovams reikėjo efektyvios planavimo, organizavimo, personalo, sprendimų vykdymų ir kontrolės sistemos, bet ilgą laiką nebuvo jokio centralizuoto žinių šaltinio. Nebuvo jokios literatūros apie vadybą, nebuvo profesionalių vadybininkų, nei mokyklų kur vadovas galėtų įgyti teorinių žinių. Per patirtį ir klaidas vadovaujant žmonės sukaupė žinias apie organizacijas ir vadybą. Nors istorija suteikė šiek tiek nusimanymo valdymo praktikoje, industrinė revoliucija paskatino ilgalaikes sistemiškas pastangas kuo geriau suprasti organizacijas ir jų valdymą. Šių pastangų rezultatas – aiškiai apibrėžtų vadybos mokyklų, kuriose buvo plėtojamos idėjos apie vadybos praktiką, literatūrą, profesionalias vadybos mokymo įstaigas, kurių tikslas buvo sukurti ir skleisti žinias apie vadybą ir organizacijų vadovus, iškilimas.
Šiandien galima teigti, kad sėkmingai besivystančios Lietuvos, bendros su užsieniu įmonės vis daugiau dėmesio skiria personalo vadybos problemoms. Ypač akcentuojamos darbuotojų kompetencijos ugdymo, karjeros, motyvavimo, atsakomybės problemos. Derinamas pažangus Vakarų šalių patyrimas su Lietuvoje susiformavusiomis tradicijomis ir aplinka, nes tik tokiu būdu užtikrinamas personalo vadybos efektyvumas.
Personalo vadybos žinių reikia vadybininkui, organizuojančiam ir nukreipiančiam kolektyvo darbą reikiama linkme, tačiau jos ne mažiau svarbios ir eiliniam specialistui, ir techniniam vykdytojui, nes jie dirba kartu, ir nuo to, ar jie bus pasirengę priimti ar atmesti taikomas poveikio priemones, priklausys vadovų darbo sėkmė.
Personalas – svarbus paslaugų kokybės garantas. Daugelį kokybės dimensijų veikia darbuotojai. Apie paslaugos patikimumą vartotojas sprendžia bendraudamas su kontaktiniu personalu. Net ir tuo atveju, kai paslaugų teikimas automatizuotas, darbuotojai privalo pasirūpinti, kad įrenginiai veiktų patikimai ir vartotojai galėtų be trukdymų naudotis paslauga.
Be kitų žmonių verslas neįmanomas, bet per juos galima prarasti daug laiko. Sugebėjimas dirbti su žmonėmis – sudėtinė laiko tvarkymo dalis.
Darbo tema – Personalo vadybos ypatūmai ir problemos Lietuvoje
Darbo tikslas - išsiaiškinti pesonalo vadybos ypatūmus ir trūkumus Lietuvoje
Darbo uždaviniai:
• Susipažinti su personalo vadyba
• Išsiaiškinti kaip yra ieškomi darbuotojei ir į ką reipiamas dėmesys
• Sužinoti , kaip verbuojamas personalas
• Išsiaškinti kokie yra personalo vadybos ypatūmai: motyvavimas, kvalifikacijos kėlimas ir t.t...
• Kaip valdomas personalas
• Išsiaiškinti personalo vadybos trūkumus

Darbo metodai : darbas rašomas naudojantis įvairia literatūra ir remiantis statystikos analize . ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-03
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai16 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis38.35 KB
Autoriusdalia
Viso autoriaus darbų17 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasKarsauskienė
Švietimo institucijaVilniaus verslo teisės akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo vadybos ypatumai Lietuvoje (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus verslo teisės akademija / 3 Klasė/kursas
  • Karsauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą