Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbuotojų veiklos vertinimo ir skatinimo sistema įmonėse statybos medžiagų prekybos UAB "Lankava" ir trąšų prekybos UAB "Agrokoncernas"

Darbuotojų veiklos vertinimo ir skatinimo sistema įmonėse statybos medžiagų prekybos UAB "Lankava" ir trąšų prekybos UAB "Agrokoncernas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Įvadas. Darbuotojų veiklos vertinimas. Darbuotojų vertinimo esmė, tikslai ir pagrindinės nuostatos. Motyvacijos teorijų įvairovė ir jų pritaikymas vadyboje. Motyvacijos reikšmė valdyme. Motyvacijos teorijų apžvalga. A. Maslow poreikių teorija. Herzberg dviejų veiksnių teorija. Motyvavimo priemonės. Darbo užmokestis. Socialiniai motyvatoriai. Darbuotojų veiklos vertinimo ir skatinimo sistemos tyrimas UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas". Trumpa informacija apie įmones. Pasirengimo skatinimo ir vertinimo sistemos tyrimui ypatumai. Darbuotojų požiūrio į moralinį skatinimą analizė. Laisvalaikio organizavimas įmonės lėšomis. Darbuotojų požiūrio į materialinį skatinimą analizė. Kvalifikacijos kėlimo organizavimas. Išvados. Rekomendacijos. Priedai (3).

Ištrauka

Darbuotojų veiklos vertinimo ir skatinimo sistema Lietuvoje yra labai aktualus klausimas. Vis daugiau įmonių vadovų supranta, jog pirminis ir svarbiausias sėkmingos veiklos šaltinis – žmonės, dirbantys jų organizacijose. Įmonės personalas – tai daug daugiau nei darbo jėga, tai pagrindinis resursas ir kapitalas. Darbo motyvacija aprėpia visus darbuotojus, dirbančius įvairiose verslo srityse, todėl nepakankamas darbuotojo motyvacijos lygis įmonėje tampa didele kliūtimi atliekamo darbo efektyvumui bei kokybei, trukdo konkuruoti rinkoje. Tik stengiantis pažinti darbuotojų poreikius, tenkinant juos, galima tikėtis, kad darbuotojai visą savo energiją, sugebėjimus skirs įmonės tikslų įgyvendinimui. Motyvuoti darbuotojai padeda realizuoti firmos tikslus, o sykiu ir savo pačių poreikius ir norus.
Darbo tikslas – nustatyti ir įvertinti esamą darbuotojų veiklos vertinimo ir skatinimo sistemą UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas", ir numatyti tobulinimo kryptis.
Tyrimo objektas: UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas" darbuotojai.
Darbo uždaviniai:
• Išanalizuoti pagrindines motyvacijos teorijas.
• Nustatyti UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas" taikomus darbuotojų veiklos vertinimo ir motyvavimo būdus.
• Nustatyti UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas" darbuotojų požiūrį į skatinimo priemones.
• Palyginti UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas" taikomus darbuotojų motyvavimo būdus, nustatyti privalumus ir trūkumus.
• Išanalizavus surinktus duomenis, pateikti išvadas ir rekomendacijas.
Problema: UAB "Lankava" ir UAB "Agrokoncernas" taikoma darbuotojų veiklos vertinimo ir skatinimo sistema nėra adekvati darbuotojams.
Darbo metodai:
• Mokslinės literatūros analizė.
• Anketinis tyrimas.
• Statistinių duomenų analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-03
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis102.33 KB
AutoriusBoleslovas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasdoc. dr. Stasys Stoškus
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbuotoju veiklos vertinimo ir skatinimo sistema imonese statybos medziagu prekybos UAB Lankava ir trasu prekybos UAB Agrokoncernas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 35 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • doc. dr. Stasys Stoškus
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą