Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Dirbančiųjų motyvacijos sistema: UAB "Bangelė"

Dirbančiųjų motyvacijos sistema: UAB "Bangelė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. UAB "Bangenė" - vienas iš eglės popiermedžių eksportuotojų. Personalo vaidmuo organizacijoje. Darbuotojų motyvacijos organizacijoje būdai ir galimybės. Materialinis darbuotojų skatinimas. Kolektyvinio valdymo poveikis. Darbuotojų pritraukimo į valdymą svarba. Grupinio darbo organizavimas. Grupinio darbo organizavimo formos "Kokybės rateliai" taikymas. Išvada. Tyrimo analizė. Trumpa UAB "Bangenė" charakteristika. UAB "Bangenė" dirbančiųjų motyvacijos sistemos tyrimai. UAB "Bangenė" dirbančiųjų motyvacijos sistema. Veikianti darbuotojų motyvacijos sistema. Individo savarankiškumo didinimas. Išvados. Priedai (2). Išnašos.

Ištrauka

Viena iš pagrindinių sėkmingo organizacijų funkcionavimo prielaidų yra valdymas. Be valdymo neįmanoma kryptinga žmonių veikla.
Klasikinė valdymo teorija, akcentavusi ypatingą dėmesį darbo organizavimui, gerai užsirekomendavo praeityje. Tačiau ji stokoja dėmesio žmogui, joje vyrauja technokratinis požiūris. Žmogiškųjų santykių teorija, kaip atsaką į klasikinės teorijos ribotumą, suformavo naują požiūrį į žmogų – ne kaip į darbo įrankį, bet kaip į bendradarbį, partnerį. Sukurta nemažai valdymo koncepcijų, kuriose orientuojamasi į šio požiūrio įgyvendinimą.
Įmonės bei organizacijos, kurios siekia būti konkurentabilios, teikti savo prekes ar paslaugas Europos ir kitose pasaulio šalyse, derėtų nepamiršti savo darbuotojų ir teikti kiek galima didesnį dėmesį darbuotojų skatinimui, jų poreikio patenkinimui ir personalo vadybai. Įmonės ir organizacijos, kurios turi įdiegtas ir diegia kokybės sistemas bei nori, kad šios efektyviai veiktų, privalo suprasti, kad be visų savo darbuotojų pagalbos nieko nelaimės ir daug darbo ir investicijų pareikalavęs darbas žlugs, todėl labai svarbu skirti didelį dėmesį įmonės darbuotojų motyvacijos sistemai.
Taigi, siekiant efektyvios įmonės (organizacijos) veiklos, norint užtikrinti kokybišką įmonės (organizacijos) valdymą, kokybišką gaminių ir paslaugų teikimą, reikia nepamiršti personalo vadybos svarbos, darbuotojų poreikių, siekių, nes tik jie yra pagrindinė ir didžiausia jėga įmonėje ar organizacijoje.
Darbo tikslas:
Išnagrinėti UAB "Bangenė " dirbančiųjų motyvacijos sistemą.
Darbo uždaviniai:
1. Atskleisti personalo vaidmenį organizacijoje;
2. Išsiaiškinti darbuotojų motyvacijos organizacijoje būdus ir galimybes;
3. Pateikti tyrimo instrumentarijų;
4. Atlikti darbuotojų motyvacijos sistemos tyrimą.
Darbo metodai:
Mokslinės literatūros analizė;
Anketinė apklausa. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-04-23
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis82.85 KB
Autoriusjolita
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasPanevėžio institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dirbanciuju motyvacijos sistema UAB Bangele [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą