Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo organizavimas (6)

Personalo organizavimas (6)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Darbo su personalu organizavimo schema. Personalo organizavimo turinys ir įgyvendinimas įmonėje. Vidiniai ir išoriniai veiklos subjektai. Organizavimas laiko ir organizaciniu požiūriu. Darbo su personalu organizavimo formos. Personalo tarnybos organizavimas mažoje įmonėje. Personalo tarnybos organizavimas vidutinėje ir didelėje įmonėje. Personalo apskaita ir statistika. Personalo poreikio planavimas. Personalo poreikio planavimo būtinumas ir turinys. Bendrasis personalo poreikis. Papildomas personalo poreikis. Papildomojo personalo poreikio padengimas. Personalo paieška, įdarbinimas, atleidimas. Personalo paieška. Darbuotojo įdarbinimas. Atleidimas iš darbo. Darbo vietų ir personalo vertinimas. Darbo vietų vertinimas. Personalo įvertinimas. Personalo mokymas ir kvalifikacijos kėlimas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Kiekviena organizacinė struktūra, įmonė susideda iš didesnio ar mažesnio personalo, kurį sudaro individualios darbo vietos, kurios yra pagrindinės organizacijos ląstelės. Jeigu personalas tinkamai suformuotas, tai tik tuomet visi organizacijos, įmonės procesai gali vykti sklandžiai.
Darbo tikslas – surinkti ir susisteminti informaciją apie personalo organizavimo ypatumus įmonėse, įstaigose ir organizacijose.
Darbo uždaviniai:
1. Atskleisti personalo organizavimo įmonėse, įstaigose specifiką.
2. Panagrinėti personalo poreikio planavimą, paiešką, įdarbinimą ir atleidimą.
3. Aprašyti personalo darbo vietų vertinimą, apskaitą ir statistiką.
4. Išnagrinėti mokymo ir kvalifikacijos kėlimo reikšmę personalo organizavime.
Darbo objektas – įmonių, įstaigų, organizacijų personalas.
Darbo metodai buvo taikyta analizės ir sintezės, antrinės informacijos analizė bei grafinio vaizdavimo metodai. Darbas parengtas surinkus ir susisteminus literatūrą nagrinėjama tema. Rašant kursinį buvo remiamasi moksliniais, mokslo populiarinimo veikalais apie personalo organizavimą įmonėse, įstaigose, organizacijose. Mokslinės literatūros lyginamoji analizė.
Darbo struktūra. Kursinį darbą sudaro 7 skyriai.
Darbo sudėtis. Darbą sudaro 29 puslapiai, 5 paveikslėliai, 8 informacijos šaltiniai, 1 lentelė priedai - skaidrės.

Personalo organizavimo sąvoką atitinka darbo su personalu, personalo ugdymo sistema. (1. pav. darbo su personalu organizavimo principinė schema).
Personalo organizavimo sistemos uždavinys – suformuoti reikiamą personalą, atsižvelgiant į kiekį ir kokybę, nepamirštant personalo reikalavimų. Kiekvienas žmogus turi savo individualių poreikių, ir tik derinant įmonės ir individualius interesus galima sukurti efektyviai dirbančią sistemą.
Personalo poreikio planavimas užima svarbią vietą šioje sistemoje. Tam tikslui prognozuojama turimo potencialo plėtotė ir reikalingas personalo skaičius. Tai palyginama, išaiškinama reikalingo ir turimo potencialo nesutapimas, atsižvelgiant į darbuotojų skaičių, specialybes, kvalifikaciją ir t.t. Šis papildomas poreikis padengiamas iš vidinių ir išorinių šaltinių. Reikia atsižvelgti į turimą darbuotojų potencialą, suformuoti rezervą, organizuoti darbą su juo. Todėl svarbus mokymo, kvalifikacijos kėlimo ir perkvalifikavimo vaidmuo. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-11
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis62.05 KB
AutoriusNijolė
Viso autoriaus darbų13 darbų
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVėsienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo organizavimas (6) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą