Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo atrankos ir įdarbinimo organizavimas

Personalo atrankos ir įdarbinimo organizavimas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Įvadas. Personalo atrankos organizavimas. Personalo atrankos samprata. Personalo atrankos etapai ir metodai. Personalo įdarbinimo organizavimas. Personalo įdarbinimo būdai. Darbuotojų priėmimo į darbą organizavimas. Priėmimas į darbą – teisiniu požiūriu. Priėmimo į darbą dokumentai. Darbuotojo supažindinimas su organizacijos norminiais aktais. Išvados.

Ištrauka

Kokį įmonės materialų ir nematerialų turtą pirmiausiai vardytų įmonių vadovai? Tikėtina, kad daugelis nurodytų nekilnojamąjį turtą, baldus, biuro įrangą, automobilius, nematerialiam turtui priskirtų programinę įrangą ir pan. Ir tik retas paminėtų darbuotojus. Jų nerasime turto aprašuose, neįmanoma apskaičiuoti jų įsigijimo kainos, neskaičiuojamas nusidėvėjimas. Tačiau sparčiai plečiantis technologijoms ir idėjoms, įmonės darbuotojai dažnai tampa vieninteliu veiksniu, skiriančiu jas nuo konkurentų. Vis dažniau būtent darbuotojų dėka įmonė gali didinti produktyvumą ir plėsti rinkos dalį. Paplitęs terminas "žmogiškieji ištekliai" tiesiogiai atspindi požiūrį, kad darbuotojai padeda įmonei pasiekti numatytų tikslų ir, kaip ir kiti ištekliai, turi būti panaudojami kuo veiksmingiau. Taigi žmogiškųjų išteklių klausimai lemia įmonės sėkmę.
Šiandieninėmis verslo plėtros, rinkos pokyčių ir konkurencijos augimo sąlygomis viena sėkmingo verslo prielaidų – tinkamas personalo pasirinkimas, bei efektyvus jo valdymas. Įmonės, neturinčios personalo valdymo strategijos, pakankamai specialių žinių ir kvalifikuoto šios srities personalo, dažnai darbuotojų paieškai ir atrankai išleidžia dideles pinigų sumas, sugaišta daug laiko.
Įmonės vadovas turi itin atidžiai formuoti personalą, t.y. jį parinkti ir priimti. Parenkant naujus žmones, reikia:tiksliai žinoti kiek ir kokių yra laisvų darbo vietų; kur ieškoti reikalingų darbuotojų; atsirinkti pačius geriausius. Kandidatai įvertinami pasikalbant, išsiaiškinant abiems pusėms rūpimus klausimus.
Darbo tikslas – remiantis moksline literatūra išanalizuoti darbuotojų atranką, tipus ir metodus bei įdarbinimo organizavimą.

Uždaviniai:

1. Apibūdinti personalo atrankos sampratą.
2. Pateikti personalo atrankos etapus ir metodus.
3. Išanalizuoti personalo įdarbinimo būdus.
4. Išsiaiškinti darbuotojų priėmimo į darbą specifiką teisiniu požiūriu.
5. Išsiaiškinti, kaip turi būti instruktuojami naujai priimti darbuotojai.

Metodas – mokslinės literatūros analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-15
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai11
Dydis59.88 KB
Autoriusjoleda
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasTišikienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo atrankos ir idarbinimo organizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Tišikienė
  • 2004 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą