Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo valdymas (18)

Personalo valdymas (18)

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: remiantis teoriniais šaltiniais surinkti ir aprašyti personalo valdymo ypatumus. Personalo organizavimas. Personalo valdymo uždaviniai ir turinys. Personalo poreikio planavimas. Darbuotojų motyvavimas. Pagrindiniai darbo apmokėjimo principai. Darbo užmokesčio modeliai. Veiksniai, darantys įtaką darbo užmokesčiui. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Vadovų ir specialistų darbo apmokėjimas Lietuvoje. Išvados.

Ištrauka

Lietuvos įmonės, norėdamos greičiau pakilti iš sunkios ekonominės situacijos ir pradėti konkuruoti su kitų šalių įmonėmis, turi rasti efektyvius personalo valdymo būdus, padidinti darbuotojų motyvaciją ir kuo geriau panaudoti jų potencialą. Pastaruoju metu Lietuvoje personalo vaidmuo išaugo dėl pasikeitusių techninių, ekonominių, organizacinių sąlygų, padidėjusios konkurencijos. Šiuolaikinė rinka reikalauja vis didesnės darbuotojų kvalifikacijos, išaugo mokymo, kvalifikacijos kėlimo, perkvalifikavimo vaidmuo. Tai įtakoja personalo vertę, kuri nuolat didėja.
Personalo valdyme susiduriame su skirtingais ekonominiais, visuomeniniais, politiniais ir individualiais tikslais. Visada egzistuoja didesnis ar mažesnis konfliktas tarp darbuotojo ir įmonės lūkesčių. Įmonės tikslų siekimas turi tapti darbuotojui maloniu procesu. Nes personalo valdymas suprantamas kaip sistema, užtikrinanti vadovų ir pavaldinių efektyvų bendradarbiavimą, dėl bendrų įmonės tikslų. Mažos vadovų teisės, žema iniciatyva, atsakomybė, bei suinteresuotumas dar ir šiandien įtakoja vadovus bei jų pavaldinius, nors perėjimas į rinkos santykius keičia Lietuvos darbuotojų vertybių sistemą, tačiau dar vis pasireiškia elgsena, paremta nepasitikėjimu, suinteresuotumu, iniciatyvos, savikritikos trūkumais.
Darbo tikslas- remiantis teoriniais šaltiniais surinkti ir aprašyti personalo valdymo ypatumus.
Tyrimo objektas- įmonių, įstaigų, organizacijų personalas.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti personalo valdymo organizavimą.
2. Pateikti personalo poreikio planavimo svarbą.
3. Išanalizuoti darbuotojų motyvavimą.
4. Aptarti parindinius darbo apmokėjimo principus.
Darbas parengtas analizuojant literatūra nagrinėjama tema. Taip pat analizuojant internetinius šaltinius personalo valdymo klausimais.
Personalo valdymas- tai sistema, kurios pagrindinis tikslas- užtikrinti efektyvų vadovų ir pavaldinių bendradarbiavimą, siekiant bendrų( organizacijos) tikslų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-06
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis41.11 KB
Autoriusnetro
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVaičiulis
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo valdymas (18) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 26 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Vaičiulis
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą