Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Įmonės valdymo sistemos tobulinimas: UAB "Prie jūros"

Įmonės valdymo sistemos tobulinimas: UAB "Prie jūros"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – apžvelgti UAB "Prie jūros" valdymo metodus, bei kokie trūkumai yra ir ką reikia keisti. Įmonės valdymo metodai. Įmonės valdymo metodų esmė. Organizaciniai administraciniai valdymo metodai. Ekonominiai valdymo metodai. Socialiniai psichologiniai valdymo metodai. Valdymo metodų privalumai ir trūkumai. UAB "Prie jūros" organizacinis administracinis valdymas. UAB "Prie jūros" tikslai. UAB "Prie jūros" ekonominis valdymas. UAB "Prie jūros" socialinis psichologinis valdymas. Tikslų priklausomybė nuo žmogiškųjų santykių ir aplinkos sąlygų. Sistemos planavimo esmė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Valdymas susiformavo darbo pasidalijimo procese. Toliau vystantis ir specializuojantis gamybai, atsirado specializuoto valdymo poreikis, tai yra įvyko darbo pasidalijimas pačioje valdymo veikloje. Valdymo funkcija – tai specializuota reguliaraus valdymo darbo dalis, besiskirianti nuo kitų savitais tikslais, procesais, veiksniais ir poveikio būdais.
Valdymo funkcijoms atlikti organizuojama valdymo sistema. Valdymo sistemoje visos valdymo funkcijos sudaro vieningą bendrą procesą (vadybos ciklas). Išskiriamos keturios pagrindinės valdymo funkcijos:
Planavimas
Organizavimas
Motyvavimas
Kontrolė
Kiekviena iš šių valdymo funkcijų yra labai svarbi organizacijai. Planavimas, kaip ir valdymo funkcija, sudaro pagrindą kitoms funkcijoms ir laikomas svarbiausia dalimi. Tuo tarpu organizavimo, motyvavimo ir kontrolės funkcijos orientuojamos į taktinių ir strateginių organizacijos planų vykdymą. Sprendžiant iškilusius uždavinius, valdymo procesas (sistema) išskaidomas į valdymo funkcijas. Funkcijos padeda atskleisti ir paaiškinti valdymo esmę ir turinį įvairiais lygiais ir padeda atsakyti į klausimą, kas daroma arba turi būti daroma valdymo sistemoje. Egzistuoja organiškas ryšys tarp pagrindinių valdymo funkcijų, kurios yra bendros įvairioms valdymo sistemoms įvairiose šakose, ir konkrečių funkcijų, specifinei tai ar kitai valdymo sistemai. Valdymo sistemos našumo rodiklius lemia valdymo sistemos tipas, kuris skiriasi inovacinėje bei administracinėje biurokratinėje sistemoje.
Praktikoje dažniausiai susiduriame su mišriais valdymo sistemų variantais. Kuriant valdymo sistemą labai svarbu tiksliai suformuluoti tikslus, numatyti esamomis sąlygomis efektyviausią valdymo technikos panaudojimą. Svarbu teisingai suformuluoti valdymo sistemos efektyvumo kriterijus, nes yra klaidinga veikti, orientuojantis tik į valdymo kaštų mažinimą.

Darbo tikslas – apžvelgti UAB "Prie jūros" valdymo metodus, bei kokie trūkūmai yra ir ką reikia keisti.
Tikslui įgyvendinti, pasiremsime įmonės valdymo sistemos sudedamųjų dalių (funkcijų) analize. Smulkiau bus panagrinėta organizacinio valdymo metodai: organizaciniai administraciniai, socialiniai psichologiniai, ekonominiai bei jų privalumai ir trūkumai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-03-12
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai7 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis30.87 KB
AutoriusLaima
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA. Vaitiekus
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasTechnologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones valdymo sistemos tobulinimas UAB Prie juros [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • A. Vaitiekus
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą