Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Komandinio darbo privalumai: UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza"

Komandinio darbo privalumai: UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas: Išanalizuoti apklaustųjų respondentų nuomonę apie komandinio darbo privalumus UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza". Komandinis darbas. Komandinio darbo samprata. Komandos sąvoka. Komandos vystymosi etapai. Komandos formavimosi stadijos. Komandų klasifikavimas. Komandų narių vaidmenys. Komandinio darbo privalumai. Komandinė ar individuali veikla? Komandinio darbo nauda. Kodėl komandos taip išpopuliarėjo. Komandinio darbo efektyvumas. Komandinio darbo privalumai UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza". Apie įmonę. Atlikto tyrimo analizė. Darbuotojų skaičius įmonėje. Darbuotojų amžius. Darbuotojų išsilavinimas. Darbuotojų stažas. Darbuotojų kvalifikuotumas ir bendro tikslo siekimas. Konfliktai ir problemų sprendimai komandoje. Komandinio darbo efektyvumas. Išvados.

Ištrauka

Organizacija gali efektyviai veikti ir siekti tikslų, tik subūrusi tobulai veikiančią komandą. Tačiau tai yra sudėtingas, išmanymo ir žinių reikalaujantis darbas. Komandinio darbo nauda pasireiškia tuo, kad įgyvendinus komandinį darbą, žymiai pagerėja produkcijos kokybė, darbinis aktyvumas, informacijos perdavimas. Komandų darbo rezultatai pralenkia tiek pavieniui dirbančių individų, tiek didelių organizacijos grupių darbo rezultatus.
Šiuolaikiniame versle daugelis įmonių vis dažniau susiduria su ekstremaliomis situacijomis, sudėtingomis problemomis, kurioms suvaldyti ar išspręsti tradicinės organizacinės struktūros ir senos hierarchijos nepakanka.
Tačiau suburti efektyviai veikiančią komandą sudėtingas išmanymo ir žinių reikalaujantis darbas. Nepakanka vien suburti į grupę geriausius įmonės specialistus, tikintis, kad jie išspręs iškilusią problemą, nes kartais geras specialistas gali visiškai nepritapti prie komandos.
Temos naujumas ir aktualumas. Darbuotojų komandinis darbas įmonėje yra gyvybiškai svarbus kiekvienai organizacijai. Tai yra viena iš svarbiausių sąlygų, lemiančių įmonių augimą ir sėkmę.
Darbo tikslas:
Išanalizuoti apklaustųjų respondentų nuomonę apie komandinio darbo privalumus UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza".
Uždaviniai:
1. Atskleisti literatūros šaltinių analizę komandinio darbo ir komandinio darbo privalumų tema;
2. Atlikti praktinę komandinio darbo privalumų analizę;
3. Pateikti išvadas ir pasiūlymus.
Darbo objektas:
Uždaroji akcinė bendrovė "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Katpėdėlė".
"Komandą turi sudaryti panašūs ir tuo pačiu skirtingi žmonės. Tai, kuo žmonės yra panašūs tarpusavyje, leidžia jiems būti kartu, o tai, kuo jie skiriasi, daro buvimą kartu vaisingu ir pilnaverčiu." (R.B.CATTEL)
Kursinį darbą sudaro 4 skyriai ir 10 poskyris. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-09-25
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis395.77 KB
Autoriussidddda
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasPetrauskienė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Komandinio darbo privalumai UAB Viciunu restoranu grupe picerijoje Cerlie pizza [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Alytaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Petrauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą