Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Vadovo darbo organizavimas įmonėje

Vadovo darbo organizavimas įmonėje

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įvadas. Vadovo formavimosi prielaidos. Vadovavimas. Vadovavimas kaip įtakos procesas. Vadovas šiandien. Pagrindinės vadovo funkcijos. Organizuotam vadovo darbui reikalingi sugebėjimai. Principai geram vadovo darbo organizavimui. Efektyvus vadovas. Efektyvių vadovų savybės. Efektyvių vadovų vertybės. Vadovo autoritetas. Vadovo darbo organizavimo tobulinimas. Darbo procesų valdymas įmonėje. Personalo organizavimas. Personalo valdymas. Inovacijų reikšmė valdymo procese. Įmonės vadovų vaidmuo kuriant naują produktą. Padalinių vadovų vaidmenys. Inovacijos įmonės veikloje. Vadovo darbo organizavimas AB "Achema". A. Jarumbauskas "Žmogiškojo faktoriaus vaidmuo įmonės ekonomikoje" [4]. Išvados.

Ištrauka

Mūsų šalyje yra begalė įmonių pradedant nuo pačių mažiausių, pavyzdžiui smulkaus verslo individualiosios įmonės, ir baigiant stambiausiomis Lietuvos įmonėmis, tokiomis kaip "Mažeikių nafta", "Panevėžio ekranas", "Kalnapilis", "Senukai", "Sanitex" ir kitomis. Vienų įmonių veikla yra labai sėkminga, kitoms gresia bankrotas. Tai kur gi yra sėkmingos įmonės veiklos paslaptis? Manau, kad su manimi sutiksite, jog svarbiausias šiame procese yra gerai organizuotas įmonės vadovas, kuris, dėka savo asmenybės, autoriteto, sumanumo ir dar begalės kitų teigiamų savybių, pasitelkia įmonės darbuotojus, kurie padeda siekti tikrųjų organizacijos tikslų.
Apie tai, koks turėtų būti įmonės vadovas, pateisinantis įmonės savininkų ir pačios įmonės kaip visumos lūkesčius, yra nemaža literatūros. Pradedant nuo to kokias savybes turi turėti geras vadovas ir baigiant nurodymais, ką daryti vadovui, kad įmonės veikla būtų sėkminga. Vienas iš jų, ir mano manymu, svarbiausia yra nuolatinės inovacijos ir investicijos.
"Geras vadovas, - rašo R.Razauskas savo knygoje "Aš vadovas", - tarsi simfoninio orkestro dirigentas, kurio rankos mostas apie šimtą labai kvalifikuotų muzikantų ir skirtingų talentų sutelkia toms pačioms pastangoms". Tačiau, reikia pripažinti, kad gamybos vadovui yra kur kas sunkiau, nes jis turi pajungti bendram ir efektyviam darbui visiškai skirtingų požiūrių, pomėgių, motyvacijų, profesijų bei sugebėjimų darbuotojus į vieningą kolektyvą. Taigi, mano darbo tikslas yra toks.
Darbo tikslas – išsiaiškinti, kuo skiriasi vadybos ir vadovavimo sąvokos, pateikti pačias svarbiausias ir reikalingiausias vadovo savybes, parodyti, koks turi būti efektyvus vadovas ir kaip jo darbas turi būti organizuotas, norint pasiekti įmonės tikslus. Pateikti pavyzdį įmonės, šiuo atveju AB "Achema" bei parodyti, kaip čia yra organizuojamas vadovo darbas, kokie yra vadovo, šiuo konkrečiu atveju – vadovų, ir visos įmonės pasiekimai bei padaryti išvadas.
Prieš pradedant teorinę dalį, norėčiau pasakyti, kad vadovo darbo esmę sudaro žmogiškosios energijos gamyba. Paties vadovo, organizacijos ir apskritai visos valdymo sistemos veiksmingumas priklauso nuo to, kiek energijos vadovas sugeba išgauti iš kiekvieno pavaldinio ir kur ją nukreipia. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai15
Dydis122.19 KB
Autoriusvilija
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovo darbo organizavimas imoneje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą