Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo valdymo praktikos ataskaita: UAB "Skambučių centras"

Personalo valdymo praktikos ataskaita: UAB "Skambučių centras"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233
Aprašymas

Įvadas. Situacijos analizė. Bendra informacija apie įmonę. Organizacinė valdymo struktūra. Valdymo informacinės sistemos ir jų panaudojimas įmonėje. Išorinės aplinkos analizė. Ekonominė aplinka. Demografinė – socialinė aplinka. Teisinė aplinka. Technologinė aplinka. Konkurencinė aplinka. Įmonės personalo valdymo analizė. Personalo struktūra ir planavimas. Darbuotojų kaita ir jos priežastys. Darbuotojų motyvacijos lygis įmonėje. Personalo planavimas įmonėje. Esamos darbuotojų kompetencijos atitikimas reikalaujamai. Darbuotojų atrankos, priėmimo ir orientacijos procesas įmonėje. Darbuotojų pasiekimų valdymas ir vertinimas. Darbuotojų ugdymas. Atlyginimo už darbą sistema. Personalo valdymo SWOT analizė. Personalo valdymo tobulinimo planas. Personalo valdymo funkcijų tobulinimas. Personalo vadovo pareigybės aprašymas. Darbuotojų verbavimo ir atrankos tobulinimas. Darbuotojų karjeros planavimo tobulinimas. Darbuotojų skatinimo sistemos pasiūlymai. Strateginio personalo vystymo koncepcija. Išvados.

Ištrauka

Kiekvieną dieną organizacijos ir kompanijos susiduria su žmogiškųjų išteklių sprendimo problemomis, vis labiau supranta, kad pagrindinis kompanijos turtas yra – žmonės, kurie dirba šioje organizacijoje.
Visame pasaulyje personalo vadovai sprendžia tokias esmines problemas kaip motyvacijos stoka įmonėje, personalo dažna kaita, apmokymų ir kokybės valdymo, personalo biudžeto sudarymo, personalo valdymo tobulinimo planus. Todėl šiame darbe pirmiausiai norėčiau akcentuoti kaip tas problemas sprendžia tarptautinė kompanija "X".
Darbo esmė – išanalizuoti kaip vyksta personalo valdymas šioje kompanijoje, kaip atsižvelgiama į žmogiškųjų išteklių svarbą, siekiant strateginių tikslų ir kokiais būdais kompanijos personalo valdymo padalinys tai gali pasiekti ir realizuoti.
Situacijos analizės dalyje yra pateikta bendra informacija apie įmonę, jos organizacinę struktūrą, įmonės viziją, misiją, veiklos pobūdį. Toliau, remiantis statistine analize, aprašyta, kaip ir kodėl išorinės aplinkos veiksniai, tokie kaip ekonominė, teisinė, demografinė-socialinė, technologinė aplinkos, turi įtaką įmonės veiklai. Pagrindinis šios dalies akcentas yra bendrovės "X" personalo struktūra ir planavimas, darbuotojų pasiekimų valdymas, darbuotojų ugdymas ir atlyginimo už darbą sistema. SWOT analizė pasibaigia situacijos analizės dalis.
Kita dalis yra personalo valdymo tobulinimo planas, kur pagrindinis dėmesys yra skiriamas personalo strategijos formavimui ir vystymui, jos įgyvendinimui bendrovėje "X". Taip pat sudaromas personalo poreikio planas, personalo mokymo poreikis ir biudžetas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis269.57 KB
Autoriusvitoras
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasDr. Ilona Bučiūnienė
Švietimo institucijaISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas
FakultetasISM Vilniuje
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo valdymo praktikos ataskaita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 29 puslapiai 
  • ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Dr. Ilona Bučiūnienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą