Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Patikėtos atsakomybės už atliekamą darbą įtaka darbuotojų pasitenkinimui darbu pasirinktoje organizacijoje

Patikėtos atsakomybės už atliekamą darbą įtaka darbuotojų pasitenkinimui darbu pasirinktoje organizacijoje

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Įvadas. Pasitenkinimas darbu. Pasitenkinimą darbu įtakojantys veiksniai. Pasitenkinimo darbu pasekmės. Ko žmonės tikisi iš savo darbo. Atsakomybės raida ir terminai. Herzbergo pasitenkinimo darbu teorija. Įtraukimo į valdymą būtinumas ir lygiai. Darbuotojų įtraukimas į bendrus organizacijos sprendimus: atsakomybės problema. Vadovas ir darbuotojų poreikiai. Iniciatyvos skatinimas . Sudaromos sąlygos eksperimentuoti ir tapti atsakingais už eksperimentų rezultatus. Galios kūrimas aplink save. Savarankiškumo suteikimas. Pasidalijimas valdžia. Didesnės valdžios suteikimo poveikis darbuotojams. Alternatyvų planavimas. Kompetencijos ir pasitikėjimo ugdymas. Pasidalijimas duomenimis. Atsakingumo ugdymas. Valdžia ir atsakomybė. Organizacija, kaip darbo vieta: pasitenkinimas. Automatizavimas ir susvetimėjimas. Ateities organizacijos. Tyrimas: rezultatai ir jų aptarimas . Išvados. Priedai.

Ištrauka

Daugiau nei ketvirtį amžiaus tyrinėtojai aiškina, kad labiau klesti organizacija ir labiau patenkinti jos nariai tuomet, kai žmonės tiki, kad jų indėlis svarbus, kad jie gali prisidėti prie organizacijos valdymo, kad jie turi daugiau atsakomybės. Bendras valdymas suteikia didesnį pasitenkinimą darbu ir geresnius organizacijos darbo rezultatus.
Žmogiškieji ištekliai ne šiaip paprastas turtas, kurį prireikus naudojame versle, tai kapitalo forma – investicija, iš kurios įmonė gali tikėtis milžiniškos grąžos. Daugumos įmonių vadovai vis dar šito nesuvokia ir mieliau investuoja didžiules sumas į įrenginius, kurie laikui bėgant nusidėvi ir kurių vertė pastoviai mažėja. Tikslingiau būtų investuoti į darbuotojus, kurių vertė ilgainiui tik auga, bet vadovai vis dar nenoriai investuoja. Organizacijos sėkmė didele dalimi priklauso nuo to, kaip savo darbą atlieka organizacijos darbuotojai. Jeigu darbuotojui būtų sudarytos tokios daro sąlygos, kad jis dirbdamas jaustųsi saugiai ir pasitenkinimą darbu, būtų suteikti didesni įgaliojimai, tuomet darbuotojas pajustų didesnę atsakomybę už pateiktos užduoties vykdymą ir rezultatus.
Asmeninio naudingumo jausmas paskatina darbuotojus imtis atsakomybės ir daryti tai, ko reikia organizacijos labui. Be to, toks galiu padaryti požiūris išlieka sunkiose ir visų jėgų reikalaujančiose situacijose.
Darbo tikslas – aptarti ir paanalizuoti patikėtos atsakomybės už atliekamą darbą įtaką darbuotojų pasitenkinimui darbu pasirinktoje organizacijoje.
Darbo objektas – pasirinkta organizacija.
Darbo tikslui realizuoti keliami šie uždaviniai:
• Aptarti pagrindinis pasitenkinimo darbu veiksnius;
• Pateikti atsakomybės sampratą skirtinguose šaltiniuose;
• Pateikti atsakomybės įtakos darbuotojų pasitenkinimui teorinius aspektus;
• Atlikti empirinį tyrimą ir ištirti patikėtos atsakomybės įtaką darbuotojų pasitenkinimui pasirinktoje organizacijoje.
Darbe taikomi šie tyrimo metodai:
• Mokslinės literatūros analizė;
• Internetinių šaltinių analizė;
• Anketinė apklausa.
Hipotezė: darbuotojų pasitenkinimą darbu vienas iš įtakojančių veiksnių yra vadovų patikėta atsakomybė ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2005-12-17
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis44 puslapiai 
Literatūros šaltiniai31
Dydis118.37 KB
AutoriusEvaldas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Patiketos atsakomybes uz atliekama darba itaka darbuotoju pasitenkinimui darbu pasirinktoje organizacijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 44 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą