Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (2)

Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (2)

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę (organizaciją). Įtaigus reziume (trumpo prisistatymo potencialiam darbdaviui)paruošimas. Konkretaus skelbimo (reziume), siekiant sudominti darbdavį pokalbio būtinumu, teksto pavyzdys. Motyvacinis laiškas. Motyvacinio laiško teksto pavyzdys. Karjeros planas. Lyderiavimo motyvacijos aspektai. Gyvenimo aprašymas (CV). Teoriniai reikalavimai autobiografijai. Gyvenimo aprašymo teksto pavyzdys. Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Pasiruošimas įdarbinimo pokalbiui. Į ką būtina atkreipti dėmesį prieš pat susitinkant pokalbiui su darbdaviu. Rekomendacijos pavyzdys. Pokalbio baigimas. Prašymo priimti į darbą dokumentas. Išvados.

Ištrauka

Šiais laikias darbo paieškos tema yra gana aktuali tiek studentui, tiek dirbančiam, tiek bedarbiui. Ypač mūsų šalyje, kur darbą susirasti, siekti karjeros ar buti lyderiu yra sunku. Nedarbas mūsų valstybėje, priverčia žmones migruoti i svetimas šalis. Tuoj nebeliks jaunų profesionalių darbuotojų. Nuolatinis darbų keitimas, norint gauti didesnį atlyginimą, neleidžia siekti karjeros aukštumų. O be karjėros apie lyderiavimą "negalime net svajoti". Tai ką tokiu atveju daryti? Atsakymas – ieškoti būdų kaip prie to prieiti. Vieni to siekia per pažystamus, draugus, kiti bando pasiekti savo jėgomis, ir jiems tai puikiai sekasi, nes jie stengiasi, dar kiti nieko nedaro kalbėdami, kad tai neįmanoma. Kas ieško tas randa. O kaip "ieškoti" aptarsime šiame darbe.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti darbo paieškos, karjėros ir lyderiavimo galimybes ir būdus.
Remdamiesi ir naudodamiesi interneto puslapių medžiaga, knygomis ir pokalbiu su personalo darbuotoja bandysime išspręsti uždavinius:
• Kaip ieškoti darbo ir jam gerai pasiruošti;
• Kaip siekti karjeros;
• Išsiaiškinti lyderiavomo aspektus.

Akcinė bendrovė "Stumbras"- stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintojas. Šios įmonės gaminami stiprieji alkoholiniai gėrimai: dviejų rūšių degtinė ("Originali Lietuviška" ir "Sallut") , kuri yra įvairių skonių, taip pat yra gaminama trauktinės ("Starka", "999", "Dainava", "Palanga", "Malūnininkų", "Patentuota"), brendžiai ("Gloria", "Victoria"), likeriai ("Legendinių gėrimų kolekcija", "Poema", "Santa Lucia"), viskis ("Black Jack"). Visa "Stumbro" produkcija atitinka ISO 9001:2000 (LST EN ISO 9001:2001) reikalavimus. Jų gamybos technologija remiasi tradicijomis. Į produktus deda tik natūralius ingredientus, aukščiausios kokybės spiritą, kuris yra jų gaminių pagrindas ir gaminamas bei rektifikuojamas pačioje bendrovėje. Visas gamybos procesas, stropiai prižiūrimas ir kontroliuojas ekspertų, taip pat vyksta įmonėje. Remdamasi senomis, net pusės amžiaus stipriųjų alkoholinių gėrimų gaminimo tradicijomis, kvalifikuota, itin patyrusi "Stumbro" komanda sukūrė tokius unikalius lietuviškus gėrimus. Dėl plataus produkcijos asortimento, aukštos kokybės ir konkurencinių kainų bendrovė yra viena sparčiausiai augančių stipriųjų alkoholinių gėrimų įmonių šalyje. Bendrovės gamybos apimtys siekia daugiau nei 15 mln. litrų per metus. "Stumbro" gaminami gėrimai iš viso užima apie 60 procentų Lietuvos stipriųjų alkoholinių gėrimų rinkos. Dėl plataus produkcijos asortimento, aukštos kokybės ir konkurencinių kainų bendrovė yra viena sparčiausiai augančių stipriųjų alkoholinių gėrimų įmonių šalyje. Jų produktų kokybiškumą bei grynumą rodo ir daugybė apdovanojimų įvairiose tarptautinėse parodose. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-18
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis42.42 KB
Autoriusindre
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo paieskos karjeros ir lyderiavimo organizavimas (2) [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą