Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Organizacijos valdymo analizė

Organizacijos valdymo analizė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Valdymo metodai. Organizacijos valdymas. Planavimo ypatumai. Organizavimo samprata. Vadovavimas organizacijose. Kontrolės reikalingumas. Pasirinktos įmonės aprašymas. Valdymas ir vadovų darbas. Valdymo lygiai. Vadovų sugebėjimai. Organizacijos aplinka. Vidinė aplinka. Išorinė aplinka. Planavimas. Sprendimų priėmimas. Tikslai ir planai. Organizavimas. Darbo pasidalijimas. Struktūrinių grandžių formavimas. Hierarchija. Koordinavimas. Vadovavimas. Kontrolė. Išvados.

Ištrauka

ORGANIZACIJOS VALDYMO ANALIZĖ

Darbo objektas- įmonė UAB "x". Kursinio darbo tikslas - išanalizuoti kaip įmonė yra valdoma. Teorinėje dalyje analizuojami valdomo metodai, kurie skirstomi i smulkesnes funkcijas t.y. organizacijos valdymą, planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Pagal šias funkcijas yra nagrinėjama įmonė. Pirmiausia yra pateiktas trumpas įmonės aprašymas, po to nagrinėjama jos valdymas ir vadovų darbai. Tai leido konkrečiau išanalizuoti kokie vyrauja organizacijoje valdymo lygiai ir kokie yra vadovų sugebėjimai. Organizacijos aplinka taip pat labai svarbi nagrinėjant įmonės valdymui, ji apibrėžė kas dalyvauja vidinės ir išorinės organizacijos aplinkoje. Organizacijos sprendimai, tikslai ir planai išaiškėja išanalizavus organizacijos planavimą, o organizavimo, vadovavimo ir kontrolės analizė leido iki galo išanalizuoti įmonės valdymą ir atskleisti įmonės trūkumus ir privalomus, kurios atsispindi darbo išvadose.


Dar gana neseniai Lietuvoje buvo planinis ūkis, kuris buvo visapusiškai susietas su visa sąjunga. Tiek pramonėje, tiek ir žemės ūkyje, nekildavo jokių problemų su žaliavų gavimu, ar gatavos produkcijos realizacija – viskas buvo koordinuojama centralizuotai, neatsižvelgiant į rinkos poreikius ir galimybes.
Atkūrus Lietuvos Respublikos nepriklausomybę, padėtis iš esmės pakito. Žlugo planinio ūkio sistema ir imta pereiti prie rinkos ekonomikos, vyko privatizacija. Suirus centralizuotai planinei sistemai, įmonės prarado garantuotas žaliavų ir pagamintos produkcijos realizacijos rinkas, dėl ko atsirado prastovos ir susikaupė neparduotos produkcijos. Tai sukėlė krizę daugumoje įmonių, trūkstant lėšų įmonės buvo priverstos arba iš esmės keisti savo darbo pobūdį, arba bankrutuoti. Taip per gana trumpą laikotarpį atsirado rimta įmonės valdymo, prisitaikymo problema, kurią reikėjo greitai išspręsti, norint išsilaikyti.
Šio darbo tikslas yra išanalizuoti kaip įmonė prisitaikė prie permainų ir kaip dabar įmonė yra valdoma. Taip pat apžvelgti ir išanalizuoti įmonės valdymo ypatumus bei pagrindines valdymo funkcijas – planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę.
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti koks pasirinktoje įmonėje yra valdymas i vadovų darbas;
2. Išanalizuoti įmonės aplinką ir su tuo susijusią valdymo veiklą;
3. Išsiaiškinti kaip pasirinktoje įmonėje yra vykdomas sprendimų priėmimas;
4. Išanalizuoti kaip įmonėje vykdomi planavimo darbai;
5. Išsiaiškinti organizavimo įmonėje ypatumus;
6. Išanalizuoti pasirinktos įmonės vadovavimą;
7. Apžvelgti kontrolės principus pasirinktoje įmonėje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai30
Dydis35.46 KB
Autoriuslotusa
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacijos valdymo analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą