Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbo ištekliai ir jų vertinimas: UAB "Adelita"

Darbo ištekliai ir jų vertinimas: UAB "Adelita"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243
Aprašymas

Įvadas. Įvertinti UAB "Adelita" darbo išteklius ir juos įvertinti. Svarbiausios sąvokos. Personalo valdymo reikšmė įmonėje. Personalo klasifikavimas. Veiklos dalyvių interesų derinimo būdai ir teisiniai pagrindai. Darbo su personalu organizavimo schema. Valdymo struktūrų organizavimo principai. Skyrių ir pareigybių instrukcijos, kvalifikacijos kėlimas. Personalo sauga. Personalo valdymas, jo pažinimas ir motyvavimas. Vadovo autoritetas. Vadovų darbo stilius, reikalavimai vadovams. Darbas komandoje ir organizavimas. Sprendimų priėmimo proceso tobulinimas. darbo ištekliai. Personalo formavimo ir ugdymo organizavimas. Ekonominės skatinimo sistemos ir jo poveikis. Darbo įvertinimas. Darbo užmokesčio formos. Naujos darbo apmokėjimo tendencijos. Veiksniai, lemiantys darbo apmokėjimo lygį. Moralinis skatinimas už darbą. Įmonės aprašymas. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Personalas – tai organizacijos pagrindas. Žmogaus veiklai įtaką daro poreikiai, sugebėjimai, talentas, lūkesčiai, vertybės ir požiūris į darbą. Darbuotojo ar darbo grupės elgesys priklauso ir nuo vadovo elgesio bei jo įtakos darbuotojams. Vadovas turi gerai pažinti savo darbuotojus ir nukreipti jų veiklą organizacijos tikslams įgyvendinti.
Personalo vaidmuo gamybos procese yra ypatingas, nes jis skiriasi nuo kitų elementarių gamybos veiksnių. Personalas ne tik tiesiogiai dalyvauja gamybos procese, naudodamas gamybos priemones ir objektus, bet ir nustato arba aktyviai veikia gamybos tikslus ir organizuoja racionalią jų įgyvendinimo sistemą. Be gamybinės funkcijos, personalas atlieka ir vartojimo funkciją, todėl tai yra pagrindinis gamybos plėtotės motyvas. Personalą sudaro individualių siekių, orientacijos, motyvacijos, pasirengimo lugio asmenybės, todel čia labai svarbūs socialiniai aspektai. Dėl šių priežasčiu personalas traktuojamas kaip lemiamas gamybos veiksnys. Personalas analizuojamas įvairiais aspektais. Kaip darbo jėga jis yra vienas iš trijų gamybos veiksnių (gamybos priemonės, gamybos objektai, darbo jėga); objekto požiūriu – tai valdomas objektas, turintis savo tikslus.
Temos aktualumas: šis darbo temos aktualumas pasireiškia tuo,kad darbo rodyklių vertinimo ir prognozavimo teoriniai aspektai turi būti taikomi konkrečių įmonių veikloje,nes jie padeda nustatyti įmonės veiklos darbo aspektus, įvertinti esamą padėtį ir ateities perspektyvas.
Darbo tikslas: remiantis įvairių autorių monografijomis, straipsniais, metodiniais leidiniais įvertinti UAB "Adelita" darbo išteklius ir juos įvertinti.
Darbo tikslui pasiekti keliami šie uždaviniai:
- aptarti darbo išteklių vertinimo reikšmę;
- trumpai aprašyti pasirinktą įmonę;
- įvertinti pasirinktos įmonės darbo išteklius;
- pateikti išvadas. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis41 puslapis 
Literatūros šaltiniai5
Dydis63.06 KB
AutoriusDzipe
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasZyzitė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbo istekliai ir ju vertinimas UAB Adelita [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2012-01-30 IP: 88.216.144.11
    zibute16 sako

    Tai tik dalinis darbo išteklių aprašymas ir vertinimas, trūksta labai didelės dalies rodiklių susijusių darbo ištekliais.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 41 puslapis 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Zyzitė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą