Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Asmeninės karjeros vystymas organizacijose

Asmeninės karjeros vystymas organizacijose

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Karjera. Karjeros samprata. Pagrindiniai karjeros modeliai. Kintamos ir tradicinės karjeros palyginimas. Pagrindiniai karjeros tipai. Organizaciniai karjeros aspektai, planai. Pagrindai nuo kurių priklauso karjeros pasirinkimas. Karjeros pakopos. Anketinės apklausos gautų duomenų analizė. Karjeros galimybes organizacijoje. Veiksniai įtakojantys darbinės veiklos pasirinkimą. Moterų ir vyrų karjeros galimybės darbe. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Karjera, tai žmogaus vaidmenų ir darbinių veiklų seka per visą jo gyvenimą. Karjera be galo svarbi kiekvienam dirbančiam žmogui, o ar ji sėkminga ir tinkanti žmogui priklauso tik nuo pačio žmogaus asmeninių savybių ir tinkamo pasirinkimo.
Šiame darbe nagrinėjau asmeninės karjeros vystimą organizacijose. Šia tema nusprendžiau rašyti darbą nes asmeninė karjera ir jos vystimas man buvo įdomi ir aktuali tema. Norėjau sužinoti kaip karjeros galimybės keičiasi skirtingose organizacijose, kokios organizacijos skiria didesnį dėmesį asmeniniai individo karjerai, jo profesiniam tobulėjimui.

Darbo tikslas: ištirti individų karjeros galimybes skirtingo dydžio organizacijose, palyginti vyrų ir moterų karjeros galimybes, panaudojant anketinės apklausos susistemintus duomenis.

Darbo uždaviniai:
• Suprantamai pateikti susistemintus anketinės apklausos duomenis apie karjeros galimybes skirtingose organizacijose.
• Išsiaiškinti kokiose organizacijose skiriamas didžiausias dėmesys asmeniniai individo karjerai.
• Ištirti kokie vyrams ir moterims svarbiausi veiksniai įtakojantis darbo pasirinkimą.
• Palyginti vyrų ir moterų karjeros galimybes.


Darbo aktualumas. Ši tema labai aktuali šių laikų visuomenėje. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, vystant privatų sektorių, vis didesnis dėmesys skiriamas darbuotojui, kaip individualiai asmenybei. Norint išlikti konkurencinga ir nuo pažangos bei naujovių neatsiliekančia organizacija, vis labiau tampa aktualu rūpintis savo darbuotojų profesiniu augimu, jų karjera, bei diegti įvairias jos planavimo programas.

Darbo metodai .Anketinės apklausos duomenų grupavimas bei sisteminimas, literatūros bei internetinių duomenų analizė. Šiame kursiniame darbe buvo naudojame literatūra, internetinių svetainių duomenys.


Kursiniame darbe nagrinėjamas karjeros vystimas organizacijose. Pagrindiniai veiksniai įtakojantys vyrų ir moterų darbinės veiklos pasirinkimą, vyrų ir moterų karjeros galimybės. Nagrinėjamos skirtingo dydžio organizacijos, siekiant išsiaiškinti kokios iš jų skiria didesnį dėmesį asmeniniai individo karjerai, jo profesiniam tobulėjimui. Taip pat kokiose iš jų palankiausios galimybės karjeros vystimui.
Atlikus respondentų apklausą paaiškėjo, jog palankiausios organizacijos karjeros vystimui yra didelės ir vidutinės. Jose yra skiriamas didžiausias dėmesys asmeniniai individo karjerai. Karjeros planų sudarinėjimas organizacijose Lietuvoje dar nėra populiarus. Tik nedidelė dalis respondentų teigė, jog organizacijoje sudarinėjami karjeros planai. Pagrindinis veiksnys įtakojantis vyrų ir moterų darbo pasirinkimą, yra didelis atlyginimas.
Atskirai nagrinėjant vyrų ir moterų karjeros galimybes, dauguma respondentų mano, jog vyrai turi palankesnes sąlygas vystyti asmeninę karjerą. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis79.61 KB
AutoriusArnas
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasAsist. L. Giedrimienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Asmenines karjeros vystymas organizacijose [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Asist. L. Giedrimienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą