Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Prevencinė audito sistema darbuotojų motyvacijai įvertinti

Prevencinė audito sistema darbuotojų motyvacijai įvertinti

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Aprašymas

Įmonės bankroto diagnostikos nustatymas. Darbo tikslas: išanalizuoti ar gresia UAB "Arena Interli" bankrotas, remiantis finansiniais įmonės veiklos rezultatais ir apžvelgti prevencinę audito sistemą darbuotojų motyvacijai įvertinti. Santrauka. Turinys. Įvadas. 1 užduotis. Įmonės bankroto tikimybės įvertinimas. Įmonės išankstinis vertinimas. Įmonės finansinės situacijos vertinimas. Išvados. 2 užduotis. Prevencinė audito sistema darbuotojų motyvacijai įvertinti. Vidinio audito planas. Tyrimo metodika. Įmonės darbuotojų motyvų struktūros tyrimas. Įmonės sugebėjimų motyvuoti darbuotojus tyrimas. Priedai (3).

Ištrauka

Kiekvienai įmonei labai svarbūs jos veiklos tobulinimo ir plėtojimo klausimai, nes konkurencijos sąlygomis sustojimas visuomet reiškia atsilikimą, galiausiai ir verslo žlugimą. Todėl, ketinant plėtoti verslą, pirmiausiai reikia aiškiai žinoti, kur esi dabar, t. y. dabartinius savo pasiekimus arba praradimus. Jokia įmonė iš principo negali sėkmingai veikti neturėdama aiškaus tikslo ir veiksmų plano, kaip tą tikslą pasiekti. Numačius veiklai plėtoti skirtas priemones ir jas pradėjus įgyvendinti, reikia žinoti, kokį rezultatą tos priemonės davė – ar jos pasiteisino, ar ne. Turint įmonėje įdiegus šiuolaikines vadybos ir kaštų apskaitos sistemas, galima pastebėti ar gaunamas rezultatas yra teigiamas, ar reikia kokių nors kitų sprendimų norimam rezultatui pasiekti. Net ir tobuliausias veiklos planas duos norimą rezultatą tik tuo atveju, jeigu jam įgyvendinti bus parengtas biudžetas, kuriame numatomi visi reikalingi resursai ir konkretūs darbuotojai paskiriami atsakingais už atitinkamų biudžeto dalių vykdymą. Viena iš svarbiausių vadybos funkcijų – kontrolė. Būtina įdiegti tokią vadybą, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi atsakingas už jam patikėtą darbą ir turėtų galimybių jį atlikti. Šiuos uždavinius padeda realizuoti darniai veikianti biudžeto sistema. Biudžeto parengimui, o juo labiau jo vykdymo kontrolei būtina vadybos ir kaštų apskaita, kuri teikia informaciją apie šių procesų eigą. Tokia apskaita įspėja vadovus apie nukrypimus nuo patvirtinto biudžeto. Kiekvienos įmonės vadovas privalo turėti pakankamai laiko apmąstyti įmonės veiklos perspektyvas, jos tobulinimo kryptis. Įmonėse, kuriose nesutvarkyta vadyba, daug laiko prarandama dėl begalės eilinių rūpesčių, įvairiausių smulkių klausimų sprendimų.
Šiuo metu stebime, kad Lietuvoje įmonių vadovai jau supranta, kad neišsivers be tikslios vadybos ir kaštų apskaitos, tačiau vis dar matoma, kad įmonės nepasižymi strategine orientacija – ilgalaikės naudos siekimu. Tokio pobūdžio naudos siekimą užgožia tradicinis "derliaus nuėmimo" verslo modelis. Tikriausiai netvirta Lietuvos padėtis pasaulyje, abejotini Vyriausybės ir Seimo sprendimai, verslo gigantų aprėpiamos rinkos ir daug kitų veiksnių riboja Lietuvos verslininkų požiūrį į pagrindines vadybos tendencijas ateityje, inovacijų skatinimą.
Pasaulinių tendencijų kontekste matome, kad Lietuvos įmonių vadovai sukuria tam tikrą vietinį fenomeną, kurį atskleidžia šių tendencijų panašumai ir skirtumai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-12-30
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai16
Dydis81.01 KB
AutoriusRoberta Vaitiekūnaitė
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojasprof. Algimantas Sakalas
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Prevencine audito sistema darbuotoju motyvacijai ivertinti [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • prof. Algimantas Sakalas
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą