Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo vadyba: įmonė prekiaujanti žemės ūkio technika

Personalo vadyba: įmonė prekiaujanti žemės ūkio technika

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Aprašymas

Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Trumpa įmonės veiklos charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Organizacinė valdymo struktūra. Bendrojo personalo poreikio planavimas. Darbuotojų skaičius. Bendrojo personalo poreikio planavimas. Darbuotojų pasiskirstymas pagal profesinę specializaciją. Pareigybių aprašymas ir reikalavimų profilio formavimas. Pareigybių aprašymas. Reikalavimų profilių formavimas. Darbo užmokesčio sistemos sukūrimas pasirinktoms pareigybėms. Darbo užmokesčio struktūra. Pastovaus darbo užmokesčio (PDU) nustatymas. Vertinimo kriterijų nustatymas. Vertinimo kriterijų reikšmingumo nustatymas. Vertinimo kriterijų sudarymas ir pakopų vertė balais. Darbo vietų vertinimas ir pastovaus darbo užmokesčio apskaičiavimas. Kintamas darbo užmokestis (KDU) kriterijų parinkimas ir apskaičiavimas. Darbo užmokesčio apskaičiavimas. Personalo parinkimo darbo vietoms sudarymas. Savo individualios karjeros planavimas. Dabartinės situacijos pristatymas. Karjeros tikslo formavimas. Aplinkos veiksniai. Karjeros plano realizavimo priemonių planas. Išvados. Priedai (4 psl.).

Ištrauka

Nenuostabu, kad siekiant prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios aplinkos keičiasi ir personalo vaidmuo. Personalas yra svarbus organizacijai, kadangi būtent darbuotojų žinios, sugebėjimai, patirtis ir kūrybiškumas yra inovacijų ir strateginio atsinaujinimo šaltinis, didinantis organizacijos vertę rinkoje. Tačiau, kad tai būtų, įmonių vadovai turi laikytis ir tam tikrų rekomendacijų: daug dėmesio skirti tinkamų žmonių verbavimui ir ugdymui, skatinti užverbuotus žmones panaudoti sėkmei reikalingą informaciją, žinias, įgūdžius ir požiūrius, reikalauti visus darbus atlikti siekiant aukščiausios kokybės ir už gerai atliktą darbą tinkamai atlyginti.
Naujas požiūris į darbuotoją, pasaulinės personalo svarbos didėjimo tendencijos ir paskatino detaliau pasidomėti įmonės personalo vaidmeniu, atlikti darbo vietų analizę, sukurti darbo užmokesčio sistemą ir sudaryti personalo parinkimo procedūrą.

Mano pasirinkta įmonė – tai žemės ūkio technika prekiaujanti prekybinė įmonė kurioje aš pats dirbu. Įmonė per visą savo gyvavimo istoriją vykdo prekybą, orientuotą į Lietuvos žemės ūkį ir šiuo metu ji yra viena iš didžiausių bendrovių respublikoje,turi 13 filialų ir 10 antrinių įmonių, išsidėsčiusių Lietuvos teritorijoje. Prekiaujama: metalais, vamzdžiais, statybinėmis medžiagomis, žemės ūkio technika, jų atsarginėmis dalimis ir kt. Bendrovė taip pat turi privatų ūkį, kuriame ūkininkauja, remdamasi naujomis žemdirbystės technologijomis, išbandoma parduodama žemės ūkio technika.
Atliekant įmonės darbo vietų analizę, darbui supaprastinti imamas vienas įmonės skyrius – žemės ūkio technikos pardavimų skyrius. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-01-28
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis66.55 KB
Autoriusligigi
Viso autoriaus darbų15 darbų
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVioleta Šilingienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo vadyba imone prekiaujanti zemes ukio technika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Violeta Šilingienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą