Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo valdymo praktika: veterinarijos klinika ir šunų, kačių kirpykla

Personalo valdymo praktika: veterinarijos klinika ir šunų, kačių kirpykla

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Įmonės charakteristika. Produktas. Produkto technologinis procesas. Įmonės valdymo schema. Personalo pareigybių sąrašas. Organizacijos valdymo struktūra. Organizacijos paskirties formuluotė. Strategija tolimesnei ateičiai. Vadovavimo stilius. Karjeros politika. Tradicijos, ritualai. Darbo užmokestis. Darbo užmokesčio sistemų taikymas. Priedų ir premijų mokėjimo sistema. Darbo vertinimas. Darbuotojų drausminimas. Darbuotojų profesinis rengimas bei ugdymas. Darbų sauga. Išvados.

Ištrauka

Organizacija – tai žmonių grupė, kurią sudaro du ar daugiau žmonių, kartu dirbančių tam tikroje struktūroje, sąmoningai derinančių pastangas siekti bendro tikslo. Kiti teigia, kad tai procesas, kuris padeda kurti ir saugoti valdomos ir valdomosios sistemos struktūrą. Paprastai organizacija laikoma įmone, įstaiga, susivienijimas, visuomeninė organizacija.
Kiekviena organizacija turi užsibrėžtus tikslus, strategijas, kad jie būtų sistemingai siekiami ir įgyvendinami, organizacijos viduje reikalingas tikslingas valdymas. Tai užtikrina efektingas vadovų ir pavaldinių bendradarbiavimas. Personalo valdymo sąvoka apima visa tai, kas susiję su darbo organizavimo kultūra, formomis bei metodais, darbuotojų telkimu, jų profesiniu sąveikavimu, jų personalinės atsakomybės formavimu, jų pasitenkinimu savo veikla ir pan.
Šiame darbe apžvelgsiu savo pasirinktos įmonės, pavadinimu "Veterinarijos klinika ir kačių, šunų kirpykla", vidinę valdymo struktūrą, bei bandysiu atpažinti teorijoje žinomas personalo valdymo funkcijas ir susipažinti su jų įgyvendinimu praktikoje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos praktikos ataskaita
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis25.33 KB
AutoriusUgnė
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/Dėstytojasprof. F.S. Butkus
Švietimo institucijaVilniaus verslo teisės akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo valdymo praktika [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Praktikos ataskaitos
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus verslo teisės akademija / 4 Klasė/kursas
  • prof. F.S. Butkus
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą