Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Organizacijos darbuotojų nuomonė apie streso veiksnius darbe: "Šiaulių Geležinkelio Infrastruktūra"

Organizacijos darbuotojų nuomonė apie streso veiksnius darbe: "Šiaulių Geležinkelio Infrastruktūra"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas - įvertinti streso aktualumą "Šiaulių Geležinkelio Infrastruktūra" organizacijoje, nustatyti stresą sukeliančias priežastis bei pasekmes ir žinoma siūlyti priemones, padedančias efektyviai kovoti su vis dažniau slegiančiu stresu darbe. Streso samprata. Stresas organizacijoje. Streso priežastys. Streso veiksniai. Streso pasekmės. Kaip valdyti stresą? Tyrimo metodika. Tyrimo metodika ir eiga. Empirinio darbuotojų elgsenos tyrimo rezultatai ir analizė. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Tikriausiai ne vienam buvo taip, kad gyvenimas papilkėjo, viskas tapo nemiela. Ar pastebėjote, kad elgiatės ne taip, kaip norėtumėte, pasakote tai, ko visai nenorite pasakyti? Tokios kitų ir savęs ignoravimo bei pykčio būsenos žalingos savijautai, darbingumui ir net sveikatai.
Šiuolaikiniame gyvenimo ritme stresas, daugelio specialistų nuomone, tapo nuolatiniu kiekvieno iš mūsų palydovu. Dažnai patiriame jį ir net nesistengiame pamąstyti ir atsakyti sau į klausimus: kaip gyventi? ką daryti? kaip išvengti? kaip dažnai patiriame stresą? Ryte žadintuvo skambutis - jau stresas. Paskubomis praryti pusryčiai - vėl stresas. Netikėtas nemalonus lietus - vėl. Konfliktai darbe, namuose - stresas! O dar koks nors sukrėtimas – baigėsi duše šiltas vanduo, ir krūvis tampa nepakeliamu. Mes gyvename stresinių situacijų ir jų krūvių daugėjimo ir didėjimo laikais. Daugelis stresų bei įtampų rodiklių nuolat gausėja, vis daugėja jų sukeltų susirgimų. Stresas reiškia vidinį spaudimą, įtampą, pasireiškiančią kvėpavimo sunkumais, raumenų įtampomis. Svarbu pabrėžti, kad stresas gali veikti kaip mobilizatorius – teigiamai. Taip paprastai nutinka, kai jis trunka trumpai, tuomet aktyvina veiklą, padeda susikaupti ir pan. Tam tikra įtampa, reikalavimai, netgi nestiprus stresas yra normalus kiekvieno žmogaus gyvenimo reiškinys. Ilgalaikis stresas ne tik veikia neigiamai, bet gali būti daugelio ligų priežastimi.
Tyrimo objektas – "Šiaulių Geležinkelio Infrastruktūra" organizacijos darbuotojų nuomonė apie stresą sukeliančius veiksnius darbe ir jų priežastis.
Darbo tikslas - įvertinti streso aktualumą "Šiaulių Geležinkelio Infrastruktūra" organizacijoje, nustatyti stresą sukeliančias priežastis bei pasekmes ir žinoma siūlyti priemones, padedančias efektyviai kovoti su vis dažniau slegiančiu stresu darbe.
Darbo uždaviniai:
• išnagrinėti streso sampratą, apibrėžimus;
• įsigilinti į priežastis kurios sukelia stresą;
• supažindinti su streso žala;
• išanalizuoti ir interpretuoti tyrimo rezultatus, bei pateikti išvadas.
Tyrimo metodai:
• literatūros šaltinių analizė;
• anketinė apklausa;
• pirminių duomenų sisteminimas ir analizė. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-06-09
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai14 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis353.24 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasI. Matuzienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Organizacijos darbuotoju nuomone apie streso veiksnius darbe Siauliu Gelezinkelio Infrastruktura [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 21 puslapis 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • I. Matuzienė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą