Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Komandinio darbo vaidmuo didinat organizacijos konkurencingumą: UAB "Palink"

Komandinio darbo vaidmuo didinat organizacijos konkurencingumą: UAB "Palink"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas yra išanalizuoti skirtingų autorių nuomones apie komandų tipus, jų darbą ir veiksnius įtakojančius komandos efektyvumą. Teorijos analizė. Komandos samprata. Darbo grupių ir komandų skirtumai. Komandų tipai. Komandos formavimas. Komandos narių vaidmenys. Komandinio darbo efektyvumas. Darbo efektyvumą lemiantys veiksniai. Komanda ir organizacijos sėkmė. Komandinio darbo privalumai UAB "Palink". UAB "Palink" apibūdinimas. Tyrimo organizavimas. Konfliktai ir jų sprendimai komandoje. Išvados. Priedai (Anketa).

Ištrauka

Organizacija gali efektyviai veikti ir siekti tikslų, tik subūrusi tobulai veikiančią komandą. Tačiau tai yra sudėtingas, išmanymo ir žinių reikalaujantis darbas. Komandinio darbo nauda pasireiškia tuo, kad įgyvendinus komandinį darbą, žymiai pagerėja produkcijos kokybė, darbinis aktyvumas, informacijos perdavimas. Komandų darbo rezultatai pralenkia tiek pavieniui dirbančių individų, tiek didelių organizacijos grupių darbo rezultatus.
Organizacijoje gali funkcionuoti ir dirbti įvairių tipų komandos, kurios spres iškylusias įmonėje problemas. Dažnai ir neformalios komandos, kurios susidaro pačios, bendrų interesų pagrindu, padėda pagerinti organizacijos rezultatus ir padidinti jos konkurencingumą. Formuojant darbo komandą būtina nepamiršti apie kiekvieno nario vaidmenį atliekama šioje komandoje. Efektyvus komandos darbas taip pa labai priklauso nuo vadovo keliamų reikalavimų, keliamų užduočių, skatinimo ir pagarbos.
Šio darbo tikslas yra išanalizuoti skirtingų autorių nuomones apie komandų tipus, jų darbą ir veiksnius įtakojančius komandos efektyvumą. Įgytas žinias pritaikyti pasirinktoje įmonėje UAB "Palink".
Darbo uždaviniai:
Pateikti skirtingų autorių nuomones apie komandinį darbą
Išanalizuoti pasirenktą įmonę
Pateikti išvadas ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis72.13 KB
AutoriusKatiushka
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasDr. doc. Česlovas Purlys
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Komandinio darbo vaidmuo didinat organizacijos konkurencinguma UAB Palink [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Dr. doc. Česlovas Purlys
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą