Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Analizė personalo valdymo aspektu

Analizė personalo valdymo aspektu

Aprašymas

Viešųjų organizacijų administravimo rašto darbas Nr. 1. VST + RST = LESTO. Įvadas. Personalo valdymo samprata. Personalo valdymas VST. Personalo valdymas RST. Personalo valdymas lesto. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Šiandieninėje visuomenėje daugelis tiek viešojo administravimo institucijų, tiek privačių imonių yra įsitraukusios į įvairius modernizavimo procesus, apimančius kokybės gerinimą, rezultatyvumo didinimą. Dabartiniu metu Lietuvoje yra daug įvairių įmonių, kurios vykdo veiklą ir tikisi iš tos veiklos gauti pelną. Didžioji dalis gaunamų pajamų iš verslo priklauso nuo to, kaip įmonės darbuotojai (personalas) atlieka savo pareigas. Todėl darbdavys, norėdamas pasiekti maksimalius vykdomos veiklos rezultatus, privalo rasti efektyvius personalo valdymo būdus, padidinti darbuotojų motyvaciją ir kuo geriau panaudoti jų potencialą. Personalo vaidmuo auga dėl besikeičiančių techninių, ekonominių sąlygų, didėjančios konkurencijos. Rinka reikalauja vis didesnės darbuotojų kvalifikacijos. Taigi įvairios organizacijos, siekdamos efektyvių rezultatų, savo veiklą turi grįsti efektyviais personalo valdymo metodais.
Darbo problema. Ne retai tarp vadovų ir darbuotojų kyla konfliktiška situacija, nes žmogus personalo valdyme atlieka dvejopą vaidmenį: pirma, jis tampa vadovu, kuris atstovauja organizacijos interesams, atlieka valdymo funkcijas. Antra, tai pavaldiniai arba bendradarbiai, nuo kurių pastangų, kvalifikacijos ir pasirengimo bendradarbiauti priklauso praktinis konkrečių užduočių įgyvendinimas. Taigi praktikoje, ne visada abiejų grupių (vadovų ir darbuotojų) interesai vienu metu būna patenkinami vienodai.
Darbo objektas. Personalo valdymas Vakarų skirstomuosiuose tinkluose (VST), Rytų skirstomuosiuose tinkluose (RST) ir Lietuvos elektros skirstomųjų tinklų operatoriaus (LESTO) įmonėje.
Darbo tikslas. Atskleisti personalo valdymo principus, kuriuos taikė VST, RST ir kurie dabar taikomi LESTO.
Darbo uždaviniai:
1) supažindinti su personalo valdymo samprata;
2) išanalizuoti personalo valdymo principus, kuriuos taikė VST;
3) išanalizuoti personalo valdymo principus, kuriuos taikė RST;
4) aptarti personalo pokyčius susikūrus LESTO bei atskleisti personalo valdymo gaires.
Darbo metodas. Mokslinės literatūros lyginamoji analizė ir internetinių prieigų informacijos susisteminimas.
Ištirtumas. Rašant referatą buvo remiamasi Lietuvos ir užsienio autorių moksliniais straipsniais, mokslo populiarinimo veikalais apie personalo valdymą įmonėse, įstaigose ar organizacijose. I. Bakanauskienė, R. Grigas, B. Martinkus, G. Dessler bei J.A. Stoner pateikia personalo valdymo sampratą. Internetinėse prieigose pateikta informacija apie taikytus personalo valdymo ypatumus VST, ir RST bei dabar taikomus personalo valdymo principus LESTO ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos referatas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasReferatai
Apimtis8 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis23.75 KB
AutoriusErnesta Ra
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasR. Riekašius
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Analize personalo valdymo aspektu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 8 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • R. Riekašius
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą