Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Vadovo etikos reikšmė versle

Vadovo etikos reikšmė versle

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Bendravimo vieta valdymo procese. Valdymo ir bendravimo santykis. Bendravimo sąvoka. Bendravimo funkcijos. Etiketas sistemoje "vadovas-pavaldinys". Vadovo etiketas. Sistema "vadovas - pavaldinys". Darbuotojų tipai ir bendravimo su jais stilius. Concordia res parvae crescunt. Kaip tinkamiau bendrauti? Išvados.

Ištrauka

Bendraujant su draugu, sakant kalbą, rašant laišką, kalbant telefonu, dalyvaujant pokalbyje ar pristatant žmones pobūvyje, išraiškinga kalba, žmonių psichologijos pažinimas, paprasčiausio etiketo, bendravimo išmanymas lengvina gyvenimą.

Bendravimo meno pritaikymas, kaip ir visi kiti įgudžiai reikalauja daug praktikos. Mokydamiesi bendrauti, patiriame didelį malonumą, nes kasdien išmokstame naujų dalykų ir giliname senus įgūdžius. Kuo geriau įsisavinsime bendravimo meną, tuo labiau įvertinsime jo naudą.
Vadyba ir visas mokslas susijęs su vadovavimu yra labai įdomus. Todėl man buvo labai sunku pasirinkti kažkurią vieną temą, apie kurią galėčiau parašyti. Galiausiai nusprendžiau išsirinkti sau artimiausią ir patraukliausią sritį – bendravimą. Tai labai plati sąvoka, tačiau ji yra neatsiejama nuo visų mūsų.
Kiekvienoje mūsų gyvenimo srityje – ar namie, ar darbe, ar mokykloje, ar dar kažkur – žmones sieja sistema, be kurios egzistavimo sugriūtų viskas. Tą sistemą palaiko sugebėjimas bendrauti tarpusavyje. Įsivaizduokite kiekvieną gyvenantį savame pasaulyje ir jokiomis formomis neišreiškiančio saves kaip esybės. Ar įmanoma namie būnant su artimaisiais visiškai nieko nepasakyti, nepasakoti kaipsekėsi, kas įvyko per dieną, nepasidomėti kaip praėjo diena? Manau, kad tokia šeima papraščiausiai nesiskaitytų jog egzistuoja. O darbe? Ar įmanoma ateiti, atlikti kas priklauso, išeiti ir net nepasidomėti kas dirba kartu su tavim? Kam reikalingos būtų mokyklos, jei jų bendruomenėje nebūtų bendravimo?
Visą mūsų gyvenimo ritmą palaiko bendravimas. Negalima tai nutraukti, sugadinus šią sistemą, kuri palaiko mus visus, gali nutrūkti net ir gyvybė. Juk žmogus, kuris dėl susiklosčiusių aplinkybių netenka artimųjų, darbo, draugų – neturėdamas su kuo bendrauti,- palieka šį pasaulį… ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-09-19
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Literatūros šaltiniai6
Dydis18.23 KB
AutoriusRugilė
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vadovo etikos reiksme versle [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą