Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo politikos analizė: UAB "Siampeksas ir co"

Personalo politikos analizė: UAB "Siampeksas ir co"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152
Aprašymas

Įvadas. Personalo politikos teoriniai aspektai. Personalo politikos samprata ir svarba šiuolaikinėje įmonėje. Personalo politiką kuriantys veiksniai. Pardavimų personalo klasifikacija, atrankos kriterijai ir tikslai. Pardavimų personalo motyvavimas. UAB "Siampeksas ir co" veiklos ir personalo politikos analizė. UAB "Siampeksas ir co" veiklos ir personalo politikos analizė. UAB "Siampeksas ir co" personalo politikos efektyvumo tyrimas. UAB "Siampeksas" ir co" personalo politikos tobulinimo galimybės. Išvados. Priedai (1). Anketa.

Ištrauka

Narystė Europos Sąjungoje kelia grėsmę didesnei aukštos kvalifikacijos specialistų migracijai ir verčia darbdavius stengtis išlaikyti kvalifikuotus specialistus savo įmonėje. Todėl aktualesni tapo personalo organizavimo ir personalo valdymo klausimai įmonėje, darbuotojų lūkesčių išsiaiškinimas bei jų derinimas su įmonės tikslais.
Šiuo metu Lietuvoje yra daug įvairių įmonių, kurios vykdo veiklą ir tikisi iš tos veiklos gauti pelną. Didžioji gaunamų iš verslo pajamų dalis priklauso nuo to, kaip įmonės darbuotojai atlieka savo pareigas. Įmonės savininkas, norėdamas, kad jo verslas klestėtų, turi išsirinkti gerus ir kvalifikuotus darbuotojus. Tačiau tai dar nesuteikia garantijos, kad tas darbuotojas nepaliks darbo šioje įmonėje, gavęs geresnį darbo pasiūlymą, t.y. didesnis darbo užmokestis ar geresnės darbo sąlygas ir karjeros galimybes. Taip pat negalima žinoti ir to, ar darbuotojas yra pakankamai motyvuotas atlikti savo pareigas, panaudodamas visus savo sugebėjimus ir galimybes.
Darbdavys, norėdamas pasiekti maksimalius vykdomos veiklos rezultatus, turi atkreipti savo dėmesį į tai, kokiomis priemonėmis jis galėtų sutelkti visus darbuotojus siekti įmonės tikslų. Formuojant personalo politika reikia skatinti asmenis suderinti savo asmeninius tikslus su įmonės tikslais, kadangi geras įmonės rezultatas galėtų turėti įtakos ir darbuotojo geresniam pasisekimui ir pripažinimui. Nors verslininkai sako, kad darbuotojus labiausiai skatina organizacijos vidinė atmosfera, darbuotojų atstovai tvirtina, jog svarbiausia motyvacija - pinigai. Taip kvalifikuoti darbuotojai vis dažniau renkasi perspektyvią įmonę, o mažiau kvalifikuoti - didesnę algą.
Įmonių vadovai ir ekspertai pripažįsta, kad finansinę sėkmę dažnai lemia žmogiškieji ištekliai. Savo darbuotojais besirūpinančios kompanijos bent kartą per metus stengiasi ištirti mikroklimatą ir darbuotojų lojalumą įmonei.
Taigi šiandieninė organizacija norėdama išlikti ir sėkmingai veikti privalo greitai ir lanksčiai reaguoti į ekonomikos ir rinkos pokyčius, suderinti akcininkų ir kliento poreikius, prisitaikyti prie technologijų ir socialinių naujovių. Kitaip tariant, sėkminga įmonė privalo nuolat keistis, ir tai yra vienas pagrindinių iššūkių.
Tokie tikslai keliami ne tik stambioms verslo struktūroms, bet ir smulkioms bei vidutinėms įmonėms, prie kurių priskirtina UAB "Siampeksas" ir Co. Disponuodama ribotomis finansinėmis galimybėmis didinti darbuotojų darbo užmokestį, ši įmonė kaip ir kitos smulkaus ir vidutinio verslo atstovės privalo vykdyti kryptingą ir efektyvią personalo politiką, kad pritrauktų ir išlaikytų gerus darbuotojus. Temos aktualumas sietinas su požiūrių į kokybiškai kitokios personalo politikos kūrimą, formuojant ir palaikant nacionaliniu mastu konkurentabilų darbo potencialą. Lietuvoje dar nepakankamai vertinamas žmogiškasis veiksnys (tam trukdo iš sovietinių laikų paveldėtas požiūris į personalą bei įmonių išgyvenimo strategija, verčianti priimti vienadienius sprendimus).

Šiame darbe analizuojama problema sietina su UAB "Siampeksas" ir Co personalo politikos veiksmingumu ir tiriama ne per jos kūrėjų – įmonės vadovų, o per darbuotojų suvokimo prizmę.


Darbo objektas: UAB "Siampeksas" ir Co personalo politika.
Darbo tikslas: išanalizuoti UAB "Siampeksas" ir Co personalo politikos ypatumus ir pateikti siūlymų dėl jos tobulinimo .
Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti personalo politikos sampratos pokyčius ir įvardinti ją įtakojančius veiksnius.
2. Atskleisti pardavimų personalo tikslų ir keliamų reikalavimų specifinius bruožus.
3. Pateikti personalo motyvavimo sistemos ir personalo politikos sąsajas.
4. Išanalizuoti personalo politikos priemones UAB "Siampeksas" ir Co.
5. Ištirti, kaip įmonės darbuotojai vertina įmonės vykdomą personalo politiką.
6. Pateikti siūlymų dėl personalo politikos tobulinimo UAB "Siampeksas" ir Co.
Darbo metodai:
1. mokslinės – teorinės literatūros analizė;
2. mokslinės informacijos sisteminimas;
3. anketinė apklausa. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-09-28
DalykasPersonalo vadybos diplominis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasDiplominiai darbai
Apimtis51 puslapis 
Literatūros šaltiniai26 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis183.67 KB
Autoriusmantas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Personalo politikos analize [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą