Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbuotojų vertinimo metodai

Darbuotojų vertinimo metodai

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Tyrimo tikslas - išnagrinėti personalo vertinimo reikšmę teoriniais aspektais, darbuotojų ugdymui bei įmonės veiklos sėkmei. Darbuotojų vertinimo problema ir reikšmė organizacijai. Personalo vertinimo tikslai ir uždaviniai. Personalo vertinimo tikslai. Personalo vertinimo uždaviniai. Darbuotojų vertinimo dažniausiai. pasitaikančios klaidos, taisyklės. Darbuotojų vertinimo metodai. Personalo vertinimo dažnis ir sistemos sukūrimas organizacijoje. Sistemos kūrimas organizacijoje. Galimi darbuotojų vertinimo metodai. Pagrindinai darbuotojų vertinimo metodai. Išvados. Priedai (4).

Ištrauka

Lietuvoje jau pradedama suvokti, kad firmos sėkmė pirmiausiai priklauso nuo dirbančių joje žmonių, kad svarbiausias dalykas - atrinkti tinkamiausią žmogų į tinkamiausią vietą. Dirbančių firmose žmonių darbo įgūdžių vertinimas, norint sėkmingai konkuruoti rinkoje labai svarbu ir perskirstyti personalą pagal galimybes, kur kas ką gali dirbti. Kiekvienoje organizacijoje nepriklausomai ar ji yra priskirta viešąjam sektoriui ar privačiajam sektoriui yra atliekamas darbuotojų ir vadovų vertinimas. Didžiosios pasaulio firmos jau senais laikais vertini darbuotojus ar jie tinkami šiam darbui ir tai padeda organizacijoms pasiekti neįtikėtinų laimėjimų ir pranašumų prieš konkurentus. Personalo vertinimo problema yra ta, kad atsirado poreikis pritraukti kvalifikuotą jėgą ir pakelti darbo našumą, kokybę. Atsirado visai kiti reikalavimai ir, aišku, darbo organizavimui.

Pagrindinė literatūra, kuria buvo naudojamasi rašant darbą buvo atrinkta pagal medžiagos sisteminimo būdą.
Personalo vertinimo uždavinys - parinkimas darbuotojų, turinčių rinkai reikalingų savybių.

Tyrimo tikslas - išnagrinėti personalo vertinimo reikšmę teoriniais aspektais, darbuotojų ugdymui bei įmonės veiklos sėkmei.
Darbo problema: ar darbuotojų vertinimo metodai pakankamai atskleidžia vertinimo reikšmę darbuotojų ugdymui ir įmonės veiklos sėkmei?
Tyrimo uždaviniai:
• Apžvelgti darbuotojų vertinimo tikslus ir uždavinius
• Apžvelgti darbuotojų vertinimo dažniausiai pasitaikančios klaidas, taisykles, vertinimo dažnį.
• Išskirti ir išanalizuoti pagrindinius darbuotojų vertinimo metodus.
Tyrimo objektas – darbuotojų vertinimo metodai.
Tyrimo metodai - Iškeltai problemai tirti ir teoriniams rezultatams gauti naudoti šie metodai: mokslinės literatūros analizė, palyginamoji dokumentų analizė, medžiagos sisteminimo metodas.

Darbuotojų vertinimas – tai personalo valdymo organizacijoje veikla, kurios metu įvertinamas darbuotojų atliekamas darbas, jų atitiktis einamoms ar numatytoms ateityje pareigoms. Vertinimas bet kokiu atveju reiškia darbuotojo darbo kokybės ir jo asmeninių savybių sulyginimą su organizacijoje nustatytais standartais. [ 1, 201] ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis38.5 KB
AutoriusŠarūnas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJančiauskas
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbuotoju vertinimo metodai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija / 3 Klasė/kursas
  • Jančiauskas
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-3
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą