Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Stresų bei konfliktų sprendimas: reklamos gamyba ir pardavimas UAB "Dasema"

Stresų bei konfliktų sprendimas: reklamos gamyba ir pardavimas UAB "Dasema"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Įvadas. Darbo tikslas – išanalizuoti stresų bei konfliktų sprendimą UAB "Dasema" įmonėje. Konfliktai ir jų valdymas. Konfliktų priežastys ir tipai. Stresų priežastys. Stresas darbuotojų gyvenime. UAB "Dasema" stresų bei konfliktų sprendimas. Įmonės veikla ir valdymas. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės stresų bei konfliktų sprendimų analizė. UAB "Dasema" konfliktų priežastys ir valdymas. Streso atsiradimo priežastys ir jo įtaka UAB "Dasema" darbuotojų gyvenimui Išvados.

Ištrauka

Reta diena organizacijoje praeina be didesnių ar mažesnių stresų ir konfliktų. Konfliktas- tai priešingų interesų, požiūrių susidūrimas, kai kito žmogaus ar grupės pozicija kuriuo nors klausimu yra visiškai atmetama ir laikoma kliūtimi tolesnei veiklai.
Organizacijoje konflikai yra neišvengiami tai lyg ir sudėtinė orgaizacijos dalis. Konfliktinėms situacijoms išsiaiškinti sugaištama nemažai laiko ir išeikvojama daug energijos. Darbuotojų tarpusavio santykius lengviau reguliuoti, kai vadovas ir kolektyvo nariai yra kūribingi, kai visi laikosi etninių principų.
Kiekvienam iš mūsų tenka spręsti konfliktus ir stresus asmeniniame gyvenime ir orgnizacijos veikloje. Konfliktus sukelia nesutarimai dėl ribotų išteklių paskirstymo arba dėl skirtingų tikslų, padėties, vertybių supratimo. Daugybė konfliktų, su kuriais susiduriama, priklauso nuo to, kaip mes perduodame kitiems savo norus, poreikius ir vertybes.
Stresai ir konfliktai dažniausiai asocijuojasi su agresija, ginčais, pykčiu, praradimais, neapykanta. Todėl vyrauja nuomonė, kad konfliktai yra nepageidaujami, jų reikia vengti ir spręsti juos vos tik užsimezgusius. Retai kas susimąsto apie teigiamus aspektus – pasikeitimą idėjomis, susitarimus, naują supratimą, bendradarbiavimą.
Stresas yra kasdieninio gyvenimo sudedamoji dalis. Trumpas pozityvus darbe padeda susikoncentruoti tie atliekama veikla, motyvuoja kovoti su iššūkiais, tačiau darbuotojas susidūręs su aplinkybėmis, kurias nėra tikras ar sugebės įveikti, patiria stresą.
Šio darbo tikslas – išanalizuoti stresų bei konfliktų sprendimą "Dasema" įmonėje.
Uždaviniai:
1. Išnagrinėti konfliktų priežastis ir jų valdymą.
2. Išnagrinėti stresų priežastis.
3. Išanalizuoti stresą darbuotojų gyvenime.
4. Pristatyti UAB "Dasema" įmonės veiklą, valdymą ir struktūrą.
5. Išanalizuoti stresų bei konfliktų sprendimus UAB "Dasema". ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai4 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis74.69 KB
AutoriusVaida
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2010 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasEdita Klimavičiūtė
Švietimo institucijaAlytaus kolegija
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Stresu bei konfliktu sprendimas reklamos gamyba ir pardavimas UAB Dasema [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Alytaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • Edita Klimavičiūtė
  • 2010 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą