Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Darbuotojų įtraukimo į organizacijos valdymą būdai ir metodai

Darbuotojų įtraukimo į organizacijos valdymą būdai ir metodai

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Personalo valdymo kursinis darbas. Įvadas. Darbuotojų įtraukimo į organizacijos valdymą svarba. Darbuotojų įtraukimas į organizacijos valdymą. Darbuotojų motyvacija. Valdymo metodų ir stilių įtaka darbuotojų įtraukimui bei jų motyvacijai. Darbuotojų įtraukimo į organizacijos valdymą programos. Darbuotojų įtraukimo į valdymą programų taikymas. Darbo komandų tipai. Apibendrinimas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Dinamiškai kintančioje aplinkoje bei aštrioje konkurencinėje kovoje įmonės sugeba aktyviau veikti, jeigu jos moka apsibrėžti sau tikslinę orientaciją didesnei perspektyvai, parengti veiksmų ir priemonių programas numatytiems tikslams ir priemonėms įgyvendinti . Tam formuojama organizacijos veiklos strategija. Formuojant strategiją svarbu išsiaiškinti koks vaidmuo bus skirtas personalui (darbuotojams) ir koks bus darbuotojų indėlis įgyvendinant strategiją, kokios priemonės bus naudojamos užsibrėžtiems tikslams pasiekti ir koks valdymo ir vadovavimo metodas ar stilius bus pasirinktas. Tinkamai įvertinti ir panaudoti žmoniškieji ištekliai užtikrina organizacijos veiklos sėkmę, kadangi G Desslerio nuomone silpnoji gamybos vieta yra darbo jėga ir organizacijos nesugebėjimas jos komplektuoti ir išlaikyti .
Tyrimo tikslas. Pagrindinis darbo tikslas yra išanalizuoti kaip koreliuoja darbuotojų traukimas į organizacijos valdymą su darbuotojų suinteresuotumu darbu (motyvacija).
Uždaviniai:
- išsiaiškinti kokie valdymo stiliai ir metodai reikalingi siekiant įtraukti darbuotojus į organizacijos valdymą;
- kaip skatinama darbuotojų motyvacija;
- kas sąlygoja darbuotojų įtraukimą į organizacijos valdymą;
- koks organizacijos valdymas turi būti siekiant įtraukti darbuotojus;
- atlikti palyginimą.
Tyrimo objektas. Kadangi darbo tema susijusi su darbuotojų įtraukimu į organizacijos valdymą, todėl būtina paminėti, kad viena iš suinteresuotumą darbu skatinančių priemonių yra darbuotojų įtraukimas į organizacijos (įmonės) valdymą, kai darbuotojams suteikiama galimybė patiems planuoti, priimti sprendimus, valdyti darbo procesus ir taip matyti savo indėlį bendrame organizacijos fone. Todėl objektas bus darbuotojų darbo grupių ir komandų formavimo ir įgyvendinamumo principai organizacijose ir kaip tai įtakoja organizacijos veiklos efektyvumą.
Tyrimo metodas. Literatūros ir statistinių duomenų analizė.
Literatūra. Naudota literatūra, kurioje aprašomi organizacijų valdymo būdai, organizacijos valdymo psichologiniai ir socialiniai aspektai, nagrinėjami statistiniai duomenys.
Bet kurioje organizacijoje ar jos padalinyje veikia tam tikros vidaus tvarkos taisyklės. Jas paprastai nustato atsakingi už tam tikrų padalinių veiklą asmenys (vadovai). Organizacijoje visa veikla turi būti nukreipta pasirinktos strategijos ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui. Čia didelį vaidmenį vaidina vadovo sugebėjimas tinkamai organizuoti pavaldinių (darbuotojų) veiklą, įtraukiant įmonės darbuotojus, jų grupes į bendrą įmonės veiklą siekiant bendrų tikslų. Tam gali būti kuriamos netgi naujos organizacijos ar jų padaliniai, kurie plėtos naujas ir tobulins senas idėjas. Paprastai vyrauja nuomonė, kad organizavimas yra organizacijos struktūros sukūrimas. Tačiau organizavimas, tai nuolatinis valdymo procesas, kadangi tarp organizacijos struktūros, jos strategijos ir valdymo yra labai glaudus ryšys. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai32 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis45.94 KB
Autoriusausriusb
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJančiauskas
Švietimo institucijaGenerolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija
FakultetasUžsienio kalbų institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Darbuotoju itraukimo i organizacijos valdyma budai ir metodai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija / 3 Klasė/kursas
  • Jančiauskas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą