Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Pareigybių/darbo vietų analizė, užmokesčio sistema ir personalo parinkimo procedūra: UAB "Venta"

Pareigybių/darbo vietų analizė, užmokesčio sistema ir personalo parinkimo procedūra: UAB "Venta"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354
Aprašymas

Įvadas. UAB "Venta" veikla. Trumpa įmonės veiklos charakteristika. Įmonėje atliekami darbai ir funkcijos. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo analizė ir reikalavimų profiliai. Pareigybių/darbo vietų darbo analizė. Reikalavimai pareigybę/darbo vietą užimančiam darbuotojui. Darbo užmokesčio sistema. Darbo užmokesčio struktūra. Bazinio darbo užmokesčio nustatymas. Kintamas darbo užmokestis. Premijavimo rodikliai. Personalo parinkimas. Pareigybės/darbo vietos reklama. Paieškos šaltiniai. Reikalaujami dokumentai. Personalo atranka. Išvados.

Ištrauka

Šiame darbe nagrinėsime UAB VENTA veiklą, personalo struktūrą, taip pat detalizuosiu kuo ši įmonė užsiima, kokie darbai ir funkcijos joje atliekami, taip pat nubraižysiu įmonės organizacinę valdymo struktūrą, naudodami anketavimo (struktūrinio klausimyno) metodą atliksime pareigybių / darbo vietų analizę. Atlikę darbo analizę, suformuluosime profesinius ir asmeninius reikalavimus reikalavimus pareigybę/darbo vietą užimančiam asmeniui. Sukūrsime darbo užmokesčio struktūrą išskirdami pastovų, kintamą darbo užmokestį ir premijas.
Paskutinėje dalyje sudarysime personalo parinkimo procedūrą pasirinktom darbo vietom/ pareigybėm. Pasirinksime vietą, kur bus reklamuojama laisva darbo vieta, suformuosime patį darbo skelbimą, parinksime kandidatų paieškos šaltinius. Parinkę paieškos šaltinius, sudarysime reikalaujamų dokumentų sąrašą ir aprašysime atrankos vykdymą. Paskui vykdysime atranką su pasirinktais metodais. Gale darbo pateiksime išvadas, kuriose apibendrinsime savo darbo rezultatus.

UAB "VENTA" įsteigta 1998 m. Šios įmonės pagrindinė veikla susijusi su degalų prekyba. Bendrovė Lietuvos respublikos teritorijoje valdo keturias degalines: dvi Vilniuje, po vieną Kaune ir Marijampolėje. Įmonės centrinis biuras įsikūręs Vilniuje.
Didžiausią pelną įmonė gauna iš prekybos kuru, t.y. benzino, dyzelino ir suskistintų dujų, tačiau kartu įmonės valdomose degalinėse prekiaujama ir kitomis prekėmis. Degalinėse prekiaujama maisto produktais, gėrimais, konditerija, tabako gaminiais ir kitomis kasdieninio vartojimo prekėmis. Taip pat yra prekės skirtos išskirtinai automobilininkams, t.y. tepalai, autodalys ir kt. smulkios prekės automobilio priežiūrai. Nuo 2003 m. įmonės degalinėse pradėta prekiauti alkoholiniais gėrimais. Degalinės dirba ištisą parą, septynias dienas per savaitę, todėl įmonėje yra organizuotas pamaininis darbas. Visos degalinės veikia prie išvažiavimų iš miestų į pagrindines automagistrales. Pagrindiniai įmonės valdomų degalinių klientai yra transporto įmonių vairuotojai, kurių patogumui šalia degalinių yra įrengtos pakankamai didelės automobilių stovėjimo aikštelės. Atsižvelgiant į klientų pageidavimus ir poreikius nuo 2001 m. UAB "VENTA" nusprendė degalinėse tiekti ir maitinimo paslaugas, todėl visos degalinės buvo išplėstos ir įrengti barai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis81.76 KB
AutoriusJolanta
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno technologijos universiteto gimnazija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Pareigybiu darbo vietu analize uzmokescio sistema ir personalo parinkimo procedura UAB Venta [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 53 puslapiai 
  • Kauno technologijos universiteto gimnazija / 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą