Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Žmonių išteklių valdymo Lietuvoje patirtis ir problemos, jų priežastys

Žmonių išteklių valdymo Lietuvoje patirtis ir problemos, jų priežastys

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Darbo samprata. Darbo humanizavimas — svarbiausias šiuolaikinis principas. Motyvacijos esmė. Pasitenkinimas darbu. Skatinimo poveikis. Ekonominės skatinimo sistemos. Darbo įvertinimo metodai. Darbo išteklių samprata. Darbo išteklių ekonomika ir valdymas. Darbo išteklių valdymo uždaviniai šalies mastu. Darbo išteklių valdymo valstybinė politika. Regioninis darbo išteklių valdymo aspektas. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veikla darbo rinkoje. Nedarbas ir teoriniai gyventojų užimtumo aspektai. Socialinio draudimo esmė ir panaudojimas. Darbuotojų prisirišimas organizacijoje. Žmonių išteklių emigracija svetur. Išvados.

Ištrauka

Mūsų temos pavadinimas "žmonių išteklių valdymo Lietuvoje patirtis ir problemos, jų priežastys", įžangą mūsų temai suteikė Aurelijos Prevelytės šį pusmetį rašytas 1 temos kursinis darbas, pavadinimu "Žmonių išteklių valdymo proceso etapai organizacijoje", šiame darbe buvo daug paaiškintų sąvokų apie žmonių išteklius, nagrinėtas personalo valdymo turinys, darbo su personalu organizavimo formos, personalo tarnybos organizavimas ir personalo tarnybos organizavimas vidutinėje ir didelėje įmonėje. Todėl mūsų manymu, neverta grįžti prie tų pačių sąvokų, kurios dar visai neseniai buvo nagrinėtos.
Mūsų darbas, tai lyg tęsinys ir platesnis įsigilinimas į žmonių išteklių valdymą, problemas ir priežastis. Šiame darbe, mūsų manymu buvo svarbu paaiškinti darbo sampratą ir su juo susijusius aspektus, kadangi žmonės yra pagrindiai darbo ištekliai, todėl tai itin svarbu žinoti. Taip pat aptarėme žmonių skatinimo pagrindines priemones, kurios svarbiausios būtų – atlyginimas, aptarėme ekonomines skatinimo sistemas ir darbo užmokesčio formas. Taip pat manome, kad yra svarbu žinoti ir suprasti darbo išteklių ekonomiką ir valdymą, jų uždavinius šalies mastu. Kadangi mūsų tema yra apie žmonių išteklius, todėl manome, kad darbe svarbu panagrinėti ir labiau įsigilinti į socialinę žmonių apsaugą ir darbo ministerijos veiklą darbo rinkoje, taip pat sužinoti apie nedarbą ir jų kategoriją, kaip vieną iš didelių problemų esančių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kadangi mums atrodė, kad tai svarbu ir įdomu sužinoti, todėl darbe panagrinėjome ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPersonalo vadybos kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Personalo vadyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis73 KB
AutoriusRasa
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasVladimiras Gražulis
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Zmoniu istekliu valdymo Lietuvoje patirtis ir problemos ju priezastys [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Vladimiras Gražulis
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą