Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo vadybos referatai

Personalo vadybos referatai (498 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tarnautojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas įmonėse ir įstaigose

  Įvadas. Darbuotojų mokymas ir ugdymas. Mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo esmė. Darbuotojų mokymo strategijos. Mokymo poreikio nustatymas ir realizavimas. Darbuotojų mokymo procesas. Darbuotojų mokymai metodai ir jų taikymo. Galimybės. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(12 puslapių)
  2008-06-02
 • Tarptautinė organizacija kaip socialinė sistema

  Įvadas. Tikslas - išanalizuoti visus su mokymais ir darbuotojų informavimu apie įmonę susijusius procesus vykstančius tarptautinėje kompanijoje. Nuolatiniai darbuotojų mokymai ir informavimas apie įmonės veiklą bei strategiją - tai tarptautinės įmonės darbo dalis. "X" tarptautinė įmonė besirūpinanti nuolatiniu darbuotojų tobulinimu. Darbuotojų informavimas apie organizaciją. Kvalifikacinis darbuotojų ugdymas. Asmeninės karjeros vystymas organizacijoje. Darbuotojų mokymų ir informavimo apie įmonės veiklą bei strategiją kompanijoje "x" analizė. Darbo metodologija. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(18 puslapių)
  2010-11-15
 • Tarptautinio verslo žmogiškieji ištekliai

  Įvadas. Teorinė dalis. Tarptautinio verslo esmė. Žmogiškųjų išteklių valdymas. Tarpkultūriniai Rytų ir Vakarų šalių skirtumai tarptautinio verslo žmogiškųjų išteklių valdymo požiūriu. Praktinė dalis. Tarptautinio verslo įmonės "Senukai" žmogiškųjų išteklių valdymo ypatumai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(15 puslapių)
  2006-11-01
 • Turinio motyvacija

  Kas yra motyvacija? Motyvacijos tikslas. Poreikis. Atlyginimas. Turinio motyvacijos teorija. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2005-09-13
 • Turinio motyvacijos teorijos

  Įvadas. Poreikių hierarchijos teorija. ERG teorija. Dviejų veiksnių motyvavimo teorija. Įgytų poreikių teorija. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-04-03
 • Užmokesčio sistemos skatinančios darbuotojų motyvaciją

  Įvadas. Tikslas. Aprašyti darbo užmokesčio sistemas, aptarti jų privalumus bei trūkumus. Aptarti geriausias skatinimo sistemas, siekiant abipusės naudos ir gerų darbo rezultatų. Darbo užmokestis kaip motyvavimo priemonė. Mokėjimo už darbą principai. Vietinė darbo užmokesčio forma. Laikinis darbo užmokestis. Bazinis darbo užmokestis. Darbo užmokestis už išskirtines darbuotojo savybes. Darbo užmokesčio modeliai. Amerikietiškasis darbo užmokesčio modelis. Japoniškasis darbo užmokesčio modelis. Vakarų Europos šalių darbo užmokesčio modelis. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2009-04-21
 • Vadybininko darbo turinys ir darbo dienos organizavimas įmonėje

  Valdymo proceso sudedamųjų dalių tarpusavio ryšiai. Kvalifikacijos aprašas. Darbo aprašymas. Objekto apibūdinimas. Verslo aplinka. Susisiekimas, automobilių stovėjimo vieta. Bendra informacija. Paslaugos verslui. Bendravimo kalbos. Bendros taisyklės. Mokėjimo kortelės. Maitinimas. Apsipirkimas. Sportas. Laisvalaikis, pramogos. Viešbučio BD, pavaizduota E – R diagrama. Horizontalus ir vertikalus darbo pasidalijimas. Vidinė verslo aplinka. Įmonės išorinė aplinka. Organizacijos išorinė aplinka.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-05-05
 • Vadybininkų paieška ir atranka tarptautinėje firmoje

  Įvadas. Vadybininkų paieška dirbti tarptautinėje firmoje. Paieškos būdai. Atrankos metodai. Reikalavimai tarptautinių firmų vadybininkams. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2009-03-28
 • Vadybininkų paieška, atranka ir paruošimas darbui tarptautinėje firmoje

  Įvadas. Vadybininkų paieška tarptautinėse firmose. Apsispręskime, ko mums reikia. Sprendimas samdyti. Darbo aprašymas. Reikalavimai tarptautinės firmos vadybininkams. Klausimai. Vadybos funkcijos. Planavimas. Kontroliavimas. Santrauka: Vadybos esmė. Vadybininkų atranka tarptautinėse firmose. Surinkite informacija tiesiogiai. Santrauka: Išnagrinėkime informaciją. Parenkime pokalbio planą. Asmeniniai interesai. Bendrosios gyvenimo aplinkybės. Uždaro tipo klausimai. Išmokime klausyti. Pokalbis. Pokalbio laiko ribos. Apibendrinkime rezultatus. Pasverkime pliusus ir minusus. Vadybininkų paruošimas tarptautinėse firmose. Kolektyvinės darbo sutartys.
  Personalo vadyba, referatas(27 puslapiai)
  2006-03-23
 • Vadovai ir personalo vadyba verslo organizacijoje

  Įvadas. Valdymas ir motyvacija. Darbuotojų nepiniginio motyvavimo būdai. Organizacijos kultūra. Vadovas dabarties iššūkių sąlygomis. Valdymo stiliai. Darbuotojų nuomonė apie vadovus. Vadovas – organizacijos sėkmės garantas. Komandinio darbo pranašumai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(17 puslapių)
  2006-02-08
 • Vadovai ir personalo vadyba verslo organizacijoje dabarties iššūkių sąlygomis

  Vadovai. Pagrindinės vadovo funkcijos. Dabartiniai valdymo funkcijų pokyčiai. Personalo vadyba. Personalo organizavimas. Pagrindiniai personalo vadybos principai. Personalo valdymas. Strateginis personalo valdymas. Valdymo teorijos – personalo valdymo bazė. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(15 puslapių)
  2005-06-09
 • Vadovas ir jo profesinis ugdymas

  Kas yra geras vadybininkas ir gera vadyba? McGregor’o X ir Y teorija. Asmenybės testas (ADIZE). Myer’s Briggs’o tipų rodikliai. Vadovas kaip skatintojas. Vadovavimo stiliaus efektyvumas ir lankstumas. Pasirengimas vykdyti permainas. Keturiolika Edwards’o principų. Vadovas ir jo profesinis ugdymas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-06
 • Vadovas ir lyderis: panašumai ir skirtumai

  Įvadas. Darbo tikslas yra išsiaiškinti žodžių "lyderis" ir "vadovas" sąvokas, jas palyginti ir išskirti skirtumus. Vadovas. Vadovavimo teorijos. Vadovų tipai. Funkciniai ir linijiniai vadovai. Vadovo autoritetas. Lyderis. Lyderio sąvoka. Lyderiavimo tipai. Gero lyderio savybės. Vadovas ir lyderis: panašumai ir skirtumai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(20 puslapių)
  2010-11-10
 • Vadovas ir lyderis: skirtumai ir panašumai

  Įvadas. Vadovo ir lyderio sąvokų determinavimas. Lyderiavimo apibrėžimas. Lyderiai ir ne lyderiai. Efektingi ir neefektingi lyderiai. Lyderiavimo funkcijos ir stiliai. Vadovo įtaka vadovavimui. Valdymo instrumentai. Vadovavimo ir valdymo stiliai. Būtinos vadovo specifinės savybės. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-02-21
 • Vadovavimas

  Vadovavimas. Vadovavimo teorijos. Situacinis vadovavimas. Vadovavimo stiliai. Stilių suderinamumas. Reikalavimai vadovui. Efektingi ir neefektingi lyderiai.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-01-31
 • Vadovavimas (13)

  Įvadas. Kaip vadovui priimti geriausią sprendimą. Vadovavimo stiliai. Vadovavimo teorijos. Personologinės teorijos. Bruožų teorija. Poreikių teorija. Elgesio teorija. Kognityvinės teorijos. Kelio- tikslo teorija. Socialinės sąveikos teorija. Valdžios formų klasifikacija. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2007-05-10
 • Vadovavimas (2)

  Apžvelgiami bendri Vadovavimo aspektai. Sudėtines vadovavimo dalys. Motyvacija, jos reikšme. Lyderiavimo reikšme ir raiška. Išvados, rekomendacijos. Asmeninė patirtis, siejama su vadovavimu.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-05-09
 • Vadovavimas (3)

  Įvadas. Vadovavimo stiliai. Motyvacija – pagrindinė sėkmingo vadovavimo sąlyga. Tinkamas vadovo bendravimas su pavaldiniais. Kaip elgtis vadovui esant stresinei situacijai? Vadovo kalba. Išvados. Praktinė dalis. Situacijos aiškinimas. Stebėto asmens trumpa charakteristika. Kada ir kur vyko stebėtasis komunikacijos procesas, kiek maždaug laiko jis užtruko, kiek žmonių jame dalyvavo, kokia tai buvo situacija? Kodėl prasidėjo ir vyko šis komunikacijos procesas? (Koks buvo stebimosios tikslas šioje situacijoje?) Kuo jis baigėsi? Ar stebimoji šioje situacijoje pasiekė tą tikslą, kurį norėjo pasiekti? Koks elgesys ir komunikacijos priemonių ypatumai jai labiausiai padėjo siekti norimo tikslo? Koks elgesys ir komunikacijos priemonių ypatumai jai labiausiai trukdė pasiekti norimą tikslą? Kaip jautėsi kiti šios situacijos dalyviai? Ar, jūsų nuomone, ši komunikacijos procesą galima pavadinti sėkmingu? Kodėl? Ką naujo, stebėdami ir analizuodami šia situaciją, sužinojote apie sėkmingos komunikacijos prielaidas? Komunikacijos proceso stebėjimo protokolas.
  Personalo vadyba, referatas(17 puslapių)
  2006-05-10
 • Vadovavimas (4)

  Vadybininko profesinės kompetencijos. Įvadas. Vadovavimas – tai menas. Konfliktai. Vadovo psichologinė nuostata. Pavaldinių psichologinė nuostata. Pavaldinių psichologinė nuostata. Vadovo elgesio manieros. Vadovo ir pavaldinių draugystė. Vadovo žodis ir autoritetas. Neverbalinė kalba. Motyvavimas, reiklumas ir kontrolė. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(12 puslapių)
  2006-09-11
 • Vadovavimas ir komandos formavimas

  Vadovavimas ir komandos formavimas. Asmeninis pavyzdys. Išvada.
  Personalo vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-23
Puslapyje rodyti po