Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba>Personalo vadybos referatai

Personalo vadybos referatai (498 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbo organizavimas (3)

  Įvadas. Darbas – gamybos veiksnys. Darbo samprata. Darbo ištekliai. Darbo išteklių būklės analizė. Darbo organizavimas. Darbo organizavimo esmė. Darbo pasidalinimas. Darbo metodai. Darbininkų darbo organizavimas. Darbo vietų organizavimas. Darbo planavimas. Darbo laikas ir jo naudojimas. Darbo laikas. Poilsio laikas. Darbo našumas. Darbo motyvacija. Motyvacijos esmė. Pasitenkinimas darbu. Skatinimo poveikis. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-04-10
 • Darbo organizavimas (4)

  Įvadas. Valdymo struktūra. Produkto darymo pasirinktos srities organizacijoje proceso teorinis valdymo modelis. Produkto darymo proceso valdymo praktika organizacijoje. Proceso ir jo valdymo dalyviai. Planavimas. Skatinimas. Kontrolė. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2007-01-04
 • Darbo organizavimas savivaldybėse

  Organizavimo samprata, paskirtis ir principai. Valdymo organų vieta ir vaidmuo viešajame sektoriuje. Tarnautojų darbo organizavimo turinys. Tarnautojų darbo organizavimas erdvės ir laiko požiūriu . Vidiniai ir išoriniai veiklos subjektai. Organizavimas laiko požiūriu.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2005-06-10
 • Darbo organizavimo ypatumai skirtingose įmonėse

  Įvadas. Darbo organizavimas. Darbo organizavimo esmė. Administracijos darbuotojų darbo organizavimas. Darbo pasidalijimas. Darbininkų darbo organizavimas. Darbo vietų organizavimas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-03-31
 • Darbo paieškos strategija

  Įvadas. Darbo paieškos procesas. Asmeniniai skelbimai. Motyvacijos laiškas. Gyvenimo aprašymas. Darbo paieškos strategija. Laikraščiai ir žurnalai. Internetas. Kaip galima įvertinti darbo pasiūlymą – ar kompanija tikrai ieško manęs? Ketinimai ir apimtis. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2009-12-30
 • Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (3)

  Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę (organizaciją). Įtaigus reziume (trumpo prisistatymo potencialiam darbdaviui) paruošimas. Konkretaus skelbimo (reziume), siekiant sudominti darbdavį pokalbio būtinumu, teksto pavyzdys. Motyvacinis laiškas. Motyvacinio laiško teksto pavyzdys. Karjeros planas. Lyderiavimo motyvacijos aspektai. Gyvenimo aprašymas (CV). Teoriniai reikalavimai autobiografijai. Gyvenimo aprašymo teksto pavyzdys. Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Pasiruošimas įdarbinimo pokalbiui. Į ką būtina atkreipti dėmesį prieš pat susitinkant pokalbiui su darbdaviu. Rekomendacijos pavyzdys. Pokalbio baigimas (optimistinio ar pesimistinio variantų aprašymas). Prašymo priimti į darbą dokumentas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(23 puslapiai)
  2006-10-24
 • Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (5)

  Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę (organizacija). Įtaigus reziumė. Motyvacinis laiškas. Karjeros planavimas. Gyvenimo aprašymas (CV). Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Prašymo priimti į darbą dokumentas. Raktas į sėkmę (savianalizės aspektas). Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(28 puslapiai)
  2007-03-20
 • Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (8)

  Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę. Įtaigus reziumė (trumpo prisistatym potencialiam darbdaviui) paruošimas. Rekomendacinio laiško pavyzdys. Asmeninio skelbimo pavyzdys. Motyvacinis laiškas. Motyvacinio laiško pavyzdys. Karjeros planas. Lyderiavimas. Gyvenimo aprašymas (CV). Gyvenimo aprašymas. Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Per pokalbį dažniausiai užduodami klausimai. Į ką būtina atkreipti dėmesį prieš pat susitinkant pokalbiui su darbdaviu. Pokalbio baigimas. Prašymo priimti į darbą dokumentas. Priedai (1). Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(18 puslapių)
  2008-12-16
 • Darbo pasidalijimas ir koordinavimas

  Įvadas. Teorinė dalis. Organizacijos tikslai. Pasidalijimas. Pasidalijimo formos. Horizontali struktūra. Vertikali struktūra. Susvetimėjimas pagal K. Marxą. Du būdai, kaip įveikti susvetimėjimą darbo vietoje. Koordinacinė veikla pagal pobūdį. Organizacijos koordinavimo būdai. Koordinavimo būdai ir jų tarpusavio ryšys. Diferencijavimo tipus.
  Personalo vadyba, referatas(19 puslapių)
  2006-09-19
 • Darbo samdos įteisinimas

  Įvadas. Darbo sutartis. Darbo sutarties turinys. Darbo sutarties rūšys. Personalo adaptavimas. Išvados ir siūlymai.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-02-24
 • Darbo santykiai

  Įvadas. Santykiai su viršininkais: geri ryšiai su šefu. Santykiai su kolegomis: mandagumas-artumo ir distancijos matas. Santykiai su darbuotojais: mandagumas - naujasis vadovavimo stilius. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-10-17
 • Darbo sauga ir darbuotojų sveikatos apsauga: statyba, apdaila ir rekonstrukcijų darbai IĮ "Lėjsta"

  Pagrindinės sąvokos ir terminai. Įvadas. Darbo tikslas – Išanalizuoti darbo saugos ir darbuotojų sveikatos apsaugos užtikrinimą įmonėje IĮ "Lėjsta". Darbo sauga ir darbuotojų sveikatos apsauga. Darbų saugos reikšmė ir uždaviniai. Darbuotojų saugos ir sveikatos būklė vertinimas. Darbdavių ir darbuotojų pareigos saugos ir sveikatos srityje. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadyba. Darbo sauga individualioje įmonėje "Lėjsta". Įmonės charakteristika. Darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimas įmonėje. Darbuotojų saugai ir sveikatai labai pavojingų darbų statybvietėse sąrašas. Kritimo iš aukščio ir griūvimo pavojus statybvietėse. Darbas statiniuose. Asmeninės apsaugos priemonės. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(16 puslapių)
  2010-03-02
 • Darbo skatinimas

  Įvadas. Elektros įrangos montavimo bei eksploatavimo darbai ir paslaugos. "Darbo skatinimo" temos pateikimo teorinėje dalyje skirtumai. "Darbo skatinimo" temos ypatumai praktikoje. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(12 puslapių)
  2007-04-27
 • Darbo skelbimai: informacijos įtaka pretendentui

  Įvadas. Darbo tikslas yra išsiaiškinti kaip parašyti efektyvų darbo skelbimą, kokią informaciją respondentui turi suteikti skelbimas ir kokia yra galima darbo ieškančio žmogaus reakcija į pateiktąjį skelbimą.Skelbimų dėl įdarbinimo analizė. Keturi efektyvaus skelbimo punktai. Skelbimo forma. Skelbime pateikta informacija ir skelbimo struktūra. Kur pateikti skelbimą. Darbo skelbimų įtaka kandidatui. Skelbimai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2010-04-08
 • Darbo su personalu aplinka

  Įvadas. Darbo su personalu veiksnių sistema. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(15 puslapių)
  2006-01-06
 • Darbo su personalu aplinka (2)

  Įvadas. Darbo su personalu aplinka. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išorinių veiksnių charakteristika. Valdymo teorijos. Vidinių veiksnių sistema. Įmonės filosofija. Įmonės kultūra. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-07
 • Darbo užmokesčio formos

  Įvadas. Pagrindiniai darbo apmokėjimo organizavimo principai. Darbo užmokestį įtakojantys veiksniai. Darbo užmokesčio modeliai. Vienetinės darbo užmokesčio formos atmainos. Laikinė darbo apmokėjimo forma. Laikinės apmokėjimo už darbą formos atmainos. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(13 puslapių)
  2005-11-18
 • Darbo užmokesčio formos (2)

  Įvadas. Darbo užmokesčio formos. Vienetinė darbo užmokesčio forma. Vienetinės darbo užmokesčio formos atmainos. Laikinė darbo apmokėjimo forma. Laikinės apmokėjimo už darbą formos atmainos. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-01-18
 • Darbo užmokesčio tvarka įmonėje

  Įvadas. Darbo užmokesčio esmė. Darbo apmokėjimo prognozavimo principai rinkos ekonomikos sąlygomis. Darbo užmokesčio formos ir rūšys. Darbo laiko ir išdirbimo apskaita. Pagrindinio užmokesčio apskaičiavimas. Papildomo darbo užmokesčio apskaičiavimas. Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimas. Išskaitymai iš darbo užmokesčio. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2007-07-02
 • Darbo užmokestis (8)

  Atlyginimai. Darbo dėsniai. Darbo užmokesčio lygiai. Darbo užmokestis ir darbo našumas. Darbo užmokestis už atliktą darbą. Darbo užmokestis už dirbtą laiką.
  Personalo vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-24
Puslapyje rodyti po