Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba

Personalo vadyba (962 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (6)

  Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę(organizaciją). UAB "Bitė Lietuva". Motyvacinis laiškas. Gyvenimo aprašymas (CV). Įtaigus reziumė. Rekomendacijos. Karjeros planavimas. Lyderiavimo motyvacijos aspektai. Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Prašymo priimti į darbą dokumentas. Išvados.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(28 puslapiai)
  2007-05-15
 • Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas (8)

  Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę. Įtaigus reziumė (trumpo prisistatym potencialiam darbdaviui) paruošimas. Rekomendacinio laiško pavyzdys. Asmeninio skelbimo pavyzdys. Motyvacinis laiškas. Motyvacinio laiško pavyzdys. Karjeros planas. Lyderiavimas. Gyvenimo aprašymas (CV). Gyvenimo aprašymas. Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Per pokalbį dažniausiai užduodami klausimai. Į ką būtina atkreipti dėmesį prieš pat susitinkant pokalbiui su darbdaviu. Pokalbio baigimas. Prašymo priimti į darbą dokumentas. Priedai (1). Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(18 puslapių)
  2008-12-16
 • Darbo pasidalijimas ir koordinavimas

  Įvadas. Teorinė dalis. Organizacijos tikslai. Pasidalijimas. Pasidalijimo formos. Horizontali struktūra. Vertikali struktūra. Susvetimėjimas pagal K. Marxą. Du būdai, kaip įveikti susvetimėjimą darbo vietoje. Koordinacinė veikla pagal pobūdį. Organizacijos koordinavimo būdai. Koordinavimo būdai ir jų tarpusavio ryšys. Diferencijavimo tipus.
  Personalo vadyba, referatas(19 puslapių)
  2006-09-19
 • Darbo pasirinkimo ir keitimo motyvacijos

  Darbo tikslas. Apklausos analizė. Moterys. Vyrai. Motyvatoriai.
  Personalo vadyba, analizė(8 puslapiai)
  2007-05-17
 • Darbo procesų tobulinimas: keleivių pervežimas UAB "Leilandas"

  Įvadas. Darbo tikslas: Įvertinti UAB "Leilandas" pagrindines personalo valdymą įtakojančias priežastis bei pasiūlyti personalo politikos gerinimo kryptis. Personalo reikšmė įmonės valdyme. Darbuotojai – pagrindinis įmonės sėkmės veiksnys. Personalo valdymo samprata. Darbuotojų kaitos priežastys. Motyvacija ir personalo valdymas. Personalo analizė. UAB "Leilandas" veiklos apžvalga. Įmonės personalo valdymo procesų įvertinimas. Personalo valdymo gerinimas. Organizacinės valdymo struktūros tobulinimas. Materialaus skatinimo gerinimas. Nematerialaus skatinimo galimybės. Išvados. Santrauka. Summary. Priedas (1).
  Personalo vadyba, kursinis darbas(35 puslapiai)
  2009-12-28
 • Darbo samdos įteisinimas

  Įvadas. Darbo sutartis. Darbo sutarties turinys. Darbo sutarties rūšys. Personalo adaptavimas. Išvados ir siūlymai.
  Personalo vadyba, referatas(11 puslapių)
  2006-02-24
 • Darbo santykiai

  Įvadas. Santykiai su viršininkais: geri ryšiai su šefu. Santykiai su kolegomis: mandagumas-artumo ir distancijos matas. Santykiai su darbuotojais: mandagumas - naujasis vadovavimo stilius. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-10-17
 • Darbo santykiai (2)

  PowerPoint pristatymas. Grupė. Kad grupė būtų darni.... Santykiai darbo grupėse yra skiriami. Tarpasmeniniai santykiai pagal kokybę skirstomi. Pagal iškilimo sąlygas santykiai skirstomi į formalius ir neformalius. Konfliktas.
  Personalo vadyba, pristatymas(7 skaidrės)
  2007-03-20
 • Darbo santykių valdymas

  Socialinė partnerystė. Socialinės partnerystės sąvoka ir principai. Lietuvos Respublikos trišalė taryba. Kitos trišalės ir dvišalės tarybos (komisijos, komitetai). Profesinės sąjungos Profesinių sąjungų veiklos laisvė. Profesinių sąjungų santykiai su darbdaviais. Profesinės sąjungos ir darbdavys. Profesinių sąjungų ir jų narių veiklos garantijos. Kolektyvinės derybos. Kolektyvinių sutarčių rūšys. Įmonės kolektyvinė sutartis ir jos sudarymo sritis. Įmonės kolektyvinės sutarties šalys. Įmonės kolektyvinės sutarties turinys. Įmonės kolektyvinės sutarties projekto rengimas ir svarstymas. Streikas. Streiko teisėtumas.
  Personalo vadyba, konspektas(7 puslapiai)
  2006-08-18
 • Darbo sauga ir darbuotojų sveikatos apsauga: statyba, apdaila ir rekonstrukcijų darbai IĮ "Lėjsta"

  Pagrindinės sąvokos ir terminai. Įvadas. Darbo tikslas – Išanalizuoti darbo saugos ir darbuotojų sveikatos apsaugos užtikrinimą įmonėje IĮ "Lėjsta". Darbo sauga ir darbuotojų sveikatos apsauga. Darbų saugos reikšmė ir uždaviniai. Darbuotojų saugos ir sveikatos būklė vertinimas. Darbdavių ir darbuotojų pareigos saugos ir sveikatos srityje. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadyba. Darbo sauga individualioje įmonėje "Lėjsta". Įmonės charakteristika. Darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimas įmonėje. Darbuotojų saugai ir sveikatai labai pavojingų darbų statybvietėse sąrašas. Kritimo iš aukščio ir griūvimo pavojus statybvietėse. Darbas statiniuose. Asmeninės apsaugos priemonės. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(16 puslapių)
  2010-03-02
 • Darbo skatinimas

  Įvadas. Elektros įrangos montavimo bei eksploatavimo darbai ir paslaugos. "Darbo skatinimo" temos pateikimo teorinėje dalyje skirtumai. "Darbo skatinimo" temos ypatumai praktikoje. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(12 puslapių)
  2007-04-27
 • Darbo skatinimo priemonių įvairovė

  Poreikių teorijos, motyvavimo rūšių įvairovė, motyvavimo teorijų skirtumai ir skirtingi motyvavimo būdai.
  Personalo vadyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-03-21
 • Darbo skelbimai: informacijos įtaka pretendentui

  Įvadas. Darbo tikslas yra išsiaiškinti kaip parašyti efektyvų darbo skelbimą, kokią informaciją respondentui turi suteikti skelbimas ir kokia yra galima darbo ieškančio žmogaus reakcija į pateiktąjį skelbimą.Skelbimų dėl įdarbinimo analizė. Keturi efektyvaus skelbimo punktai. Skelbimo forma. Skelbime pateikta informacija ir skelbimo struktūra. Kur pateikti skelbimą. Darbo skelbimų įtaka kandidatui. Skelbimai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2010-04-08
 • Darbo su personalu aplinka

  Įvadas. Darbo su personalu veiksnių sistema. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(15 puslapių)
  2006-01-06
 • Darbo su personalu aplinka (2)

  Įvadas. Darbo su personalu aplinka. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išorinių veiksnių charakteristika. Valdymo teorijos. Vidinių veiksnių sistema. Įmonės filosofija. Įmonės kultūra. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-07
 • Darbo su personalu aplinka (3)

  PowerPoint pristatymas. Darbo su personalu veiksnių sistema. Įmonių ypatumų įtaka vidiniams veiksniams. Stambių, mažų ir vidutinių įmonių palyginimas (pagal A. Sakalą). Personalo potencialas (kompetencija, išsimokslinimo lygis ir t.t.). Išoriniai veiksniai. Išorinės aplinkos ir ją įtakojančių pokyčių ryšys. Įmonės kultūra ir filosofija. Aplinkos poveikis darbui su personalu Lietuvoje.
  Personalo vadyba, pristatymas(19 skaidrių)
  2008-03-05
 • Darbo sutarties turinys ir jos sudarymas (3)

  Įvadas. Darbo sutartis. Darbo sutarties turinys. Darbo sutarties sudarymas. Pagrindinės darbo sutarties sudarymo sąlygos. Darbdavio atsakomybė už darbo sutarties įforminimą. Papildomos darbo sutarties sudarymo sąlygos. Garantijos ir apribojimai priimant į darbą.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(10 puslapių)
  2007-06-28
 • Darbo užmokesčio diferenciacija ir jos veiksniai

  Darbo užmokestis. Minimalus darbo užmokestis. Vienetinė ir laikinė darbo apmokėjimo formos. Atlyginimų lygių diferencijavimo metodai. Naujos tendencijos darbo apmokėjime. Kiti darbo apmokėjimo atvejai. Valstybės kontroliuojamų akcinių bendrovių bei įmonių vadovų darbo apmokėjimas. Sezoninio darbo apmokėjimas. Avanso dydis. Veiksniai, lemiantys darbo užmokesčio lygį. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Išvados. Priedai.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2006-11-10
 • Darbo užmokesčio formos

  Įvadas. Pagrindiniai darbo apmokėjimo organizavimo principai. Darbo užmokestį įtakojantys veiksniai. Darbo užmokesčio modeliai. Vienetinės darbo užmokesčio formos atmainos. Laikinė darbo apmokėjimo forma. Laikinės apmokėjimo už darbą formos atmainos. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(13 puslapių)
  2005-11-18
 • Darbo užmokesčio formos (2)

  Įvadas. Darbo užmokesčio formos. Vienetinė darbo užmokesčio forma. Vienetinės darbo užmokesčio formos atmainos. Laikinė darbo apmokėjimo forma. Laikinės apmokėjimo už darbą formos atmainos. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-01-18
Puslapyje rodyti po