Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Personalo vadyba

Personalo vadyba (962 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kauno teritorinės muitinės personalo valdymo veiklų analizė

  Darbų analizė. Personalo planavimas. Personalo verbavimas. Personalo atranka. Personalo adaptavimas. Personalo vertinimas. Personalo mokymas ir tobulinimas. Personalo judėjimo valdymas. Kompensavimas ir apsauga. Išvados.
  Personalo vadyba, namų darbas(19 puslapių)
  2010-04-06
 • Keleivinių transporto įmonių darbuotojų motyvacija

  PowerPoint pristatymas. Įvadas. Pagrindiniai motyvacijos ir motyvavimo teiginiai. Šiuolaikiniai motyvacijos požiūriai. Motyvavimo priemonių klasifikacija (1). Motyvavimo priemonių klasifikacija (2) . Darbuotojų motyvavimo priemonės . UAB "Alsida" darbuotojų motyvacija. UAB "Ecolines" darbuotojų motyvacija. UAB "Martono taksi" darbuotojų motyvacija. AB "FLYLAL" darbuotojų motyvacija. AB "DFDS Lisco" darbuotojų motyvacija. AB "Lietuvos geležinkeliai" darbuotojų motyvacija. Išvados.
  Personalo vadyba, pristatymas(13 skaidrių)
  2008-11-12
 • Kelias į sėkmę

  Įvadas. Administratoriaus pareigos. Administratoriaus išvaizda. Laikysena. Komunikacija administratorės darbe. Kas tai yra sėkmė. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(10 puslapių)
  2006-05-21
 • Kintanti personalo valdymo aplinka ir vaidmuo

  Darbo pobūdis ir aplinka. Darbo jėgos įvairovė. Globalizacija. Darbo prigimties tendencijos. Politinės ir teisinės tendencijos. Personalo tarnybos paskirtis, uždaviniai ir funkcijos. Personalas ir našumo didinimas. Personalo tarnyba ir gebėjimas reaguoti. Personalas ir aptarnavimas. Personalo tarnybos ir darbuotojų pritarimas. Personalo tarnyba ir korporacinė strategija. Strateginis planavimas ir jo reikšmė personalo valdyme. Strateginio planavimo esme. Konkurencinio pranašumo kūrimas. Strateginis personalo valdymas. Svarbiausi personalo strategijos modelio komponentai. Suderinti personalo funkciją ir pagrindinius žmonių valdymo būdus. Sukurti reikiamą kompetenciją bei elgseną. Verslo strategijų įgyvendinimas ir rezultatai. Įvertinimas ir tobulinimas. Personalo, kaip strateginio partnerio, valdymo vaidmuo. Personalo vadovų vaidmuo formuluojant strategiją. Personalo vaidmuo įgyvendinant strategiją.
  Personalo vadyba, konspektas(6 puslapiai)
  2006-08-18
 • Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų motyvacijos analizė

  Įvadas. Motyvacijos teorinių požiūrių analizė. Motyvacijos samprata. Motyvacijos teorijų analizė. Turinio teorijos. Proceso teorijos. Motyvacijos proceso analizė. Motyvacijos esmė ir jos vaidmuo organizacijos valdyme. Darbuotojų motyvacijos skatinimo sistemos. Materialiniai skatinimo metodai. Moraliniai skatinimo metodai. Darbuotojų motyvacija ir karjeros valdymas. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojų motyvacijos analizė. Analizės metodai ir anketos sudarymo principai. Darbuotojų motyvacijos taikymo būdai organizacijoje analizės rezultatai. Išvados.
  Personalo vadyba, diplominis darbas(44 puslapiai)
  2007-06-16
 • Klasikinės motyvavimo teorijos

  Įvadas. A. Maslow’o poreikių klasifikavimo teorija. Douglaso McGregoro teorija ‘X’ ir teorija ‘Y’. F.Herzbergo dviejų veiksnių motyvavimo teorija. D. McClellando trijų poreikių teorija. K. Alderferio pakeista poreikių klasifikacijos teorija. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(17 puslapių)
  2006-04-06
 • Kolektyvo formavimas

  Įvadas. Psichologiniai valdymo metodai. Kolektyvo formavimas. Darbuotojų atranka, priėmimas ir tobulinimas. Grupės ir komandos. Komandų vystymosi etapai. Darbo grupių ir komandų skirtumai. Svarbiausi komandoje atliekami vaidmenys. Išvados. Praktinė dalis. Vaikų lopšelis – darželis "Daigelis". Kolektyviniai sprendimai. Komandos formavimosi stadijos. UAB "Gintarūna". Darbuotojų atranka. Komandos darbas.
  Personalo vadyba, referatas(13 puslapių)
  2006-11-21
 • Kolektyvo formavimas. Personalo mokymas

  Darbo su personalu aplinka ir jos įtaka kolektyvo formavimui. Vidiniai ir išoriniai personalo verbavimo šaltiniai. Personalo mokymas ir ugdymas, karjera.
  Personalo vadyba, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-16
 • Komandinio darbo ypatumai

  Įvadas. Komandinio darbo ypatumai "X" įmonėje. Webb ir Hobdel komandų skirstymas pagal grupes. Komandos normos. Efektyvi komanda įmonėje. BRILL pateikta 6 pavyzdžius žmonių pozicijų grupėje. Problemos komandų struktūrose. Geras vaidmenų pasiskirstymas. Daugiadisciplinarinė komanda. Išvados.
  Personalo vadyba, analizė(11 puslapių)
  2007-05-22
 • Komandinio darbo ypatumai (2)

  Įvadas. Teorinė dalis. Tai grupė ar komanda? Grupės ir komandos skirtumai. Komandos raidos pakopos. Komandų dydis. Išvados. Praktinė dalis. UAB "Toresus" veiklos aprašymas. UAB "Toresus" valdymo struktūra. Komandinio darbo ypatybės restorane "Tores". Išvados.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(11 puslapių)
  2007-10-24
 • Komandinio darbo ypatumai ir jo įvertinimas viešbutyje "Aukštaitija"

  Komandinio darbo ypatumai. Grupės samprata. Grupės pranašumai ir tikslai. Grupių skirstymas. Grupės formavimosi etapai. Komandos ir jų kūrimas. Komandų ir grupių skirtumai. Komandų kūrimas. Komandos efektyvumą lemiantys veiksniai. Komandos organizacijoje ugdymo principai. Psichologinė darna komandoje. Komandiniai vaidmenys. Komandos lyderis. Lyderių rūšys. Vadovo veiklos efektyvumas komandoje. Vadovo funkcijos. Viešbučių paskirtis ir veikla. Viešbučių atsiradimo istorija. Vietovės įtaka viešbučių verslui. Viešbučių grupavimo principai. Viešbučių klasifikavimas. Viešbučių apgyvendinimas. Viešbučiuose teikiamos paslaugos. Maitinimo organizavimas. Viešbučio "Aukštaitija" apibūdinimas. Viešbučio "Aukštaitija" kambarių sąrašas ir kainos už apgyvendinimą. Išvados ir pasiūlymai.
  Personalo vadyba, diplominis darbas(53 puslapiai)
  2006-01-30
 • Komandinio darbo ypatumai: UAB "Asektas", viešbutis "Turnė"

  Santrauka. Įvadas. Teoriniai tyrimo pagrindai. Grupė. Komanda. Komandų ir grupių skirtumai. Komandinio darbo privalumai. Komandinio darbo formos. Komandos našumas. Komandos sutelktumas. Komandoje atliekami vaidmenys. Vadovas. Vadovavimas pagrįstas vertybėmis. Vadovavimo stiliai. Užduočių skyrimas. Komandos formavimas. Skatinimas. Priėmimas į darbą. Komandinio darbo ypatumai. UAB "Asektas", viešbutis "Turnė". Atlikto tyrimo analizė. Darbuotojų kvalifikuotumas ir bendro tikslo siekimas. Komandos vadovo nuomonė apie darbuotojų pastangas ir sugebėjimus. Komandos narių asmeninė atsakomybė. Konfliktai ir problemų sprendimas komandoje. Santykiai su vadovu. Komandinio darbo efektyvumas. Išvados. Rekomendacijos. Priedai (2).
  Personalo vadyba, kursinis darbas(27 puslapiai)
  2006-11-13
 • Komandinio darbo įvertinimas

  Komandinio darbo įvertinimas. Komandos efektyvumas. Komandų dydis. Darbo įvertinimas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-27
 • Komandinio darbo nauda ir trūkumai

  Įvadas. Komandų rūšys. Problemų sprendimo komanda. Savivaldžios darbo komandos. Tarpfunkcinės komandos. Virtualios komandos. Kaip sukurti efektyvias komandas. Darbo dizainas. Sudėtis. Komandos narių gebėjimai. Asmenybė. Vaidmenų pasiskirstymas. Komandų dydis. Narių lankstumas. Kontekstas. Adekvatūs ištekliai. Vadovavimas ir struktūra. Darbo įvertinimas ir struktūra. Procesas. Bendras tikslas. Konkretūs tikslai. Komandos efektyvumas. Konfliktai. Socialinis dykinėjimas. Normos.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(14 puslapių)
  2005-12-06
 • Komandinio darbo organizavimo pagrindai

  Įvadas. Komandinis ir grupinis darbas. Grupės vystymosi etapai. Komanda. Pagrindinės efektyvaus komandinio darbo sąlygos. Vadovas ir komanda. Komandos vadovas. Komandos narių vaidmenys. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(14 puslapių)
  2006-12-18
 • Komandinio darbo principų taikymas organizacijoje

  Įvadas. Grupės ir komandos sampratų palyginimas. grupės sąvoka ir klasifikacija. Komandos sąvoka ir klasifikacija. Komandų ir grupių skirtumai. Grupės funkcijos organizacijoje. Grupės vystymasis (dinamika). Komandos formavimo problema. Komandos formavimas ir funkcijos. Komandos efektyvumo principai ir formavimo stadijos. Vaidmenys komandoje ir komandos normos. Komandos sutelktumas subūrimas. Pasiūlyti kaip telkti efektyvias darbo grupes – komandas. Išvados.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(36 puslapiai)
  2008-01-19
 • Komandinio darbo privalumai

  Įvadas. Komandinis darbas. Komandų nesėkmės priežastys. Komandinio darbo privalumai. Darbo komandų mokymas. Komandų kūrimasis. Komandų tipai. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-01
 • Komandinio darbo privalumai: UAB "Palink"

  Įvadas. Darbo tikslas – išsiaiškinti kaip dirba komandoje UAB "Palink" darbuotojai, koks jų požiūris į komandinį darbą bei kokie privalumai yra dirbant komandoje. Istorija. Komandinio darbo samprata. Komandų ir grupių skirtumai. Komandų klasifikacija. Komandų klasifikacija pagal D. W. Johnson. Komandinis darbas pagal Alastair J. Steel. Komandinis darbas pagal Peter Cook. Komandos raidos etapai. Konfliktai komandoje. Veiksniai. Adekvatūs ištekliai. Vadovavimas ir struktūra. Darbo įvertinimo ir atlygio sistemos. Tiriamoji dalis. Komandinio darbo privalumai UAB "Palink". Prekybos centro "IKI" charakteristika. Tyrimo metodika ir organizavimas. Konfliktai ir problemų sprendimas komandoje. Santykiai su vadovu. Komandinio darbo efektyvumas. Išvados. Priedai: anketa. Darbas iliustruotas grafikais.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(21 puslapis)
  2008-05-10
 • Komandinio darbo privalumai: UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza"

  Įvadas. Darbo tikslas: Išanalizuoti apklaustųjų respondentų nuomonę apie komandinio darbo privalumus UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza". Komandinis darbas. Komandinio darbo samprata. Komandos sąvoka. Komandos vystymosi etapai. Komandos formavimosi stadijos. Komandų klasifikavimas. Komandų narių vaidmenys. Komandinio darbo privalumai. Komandinė ar individuali veikla? Komandinio darbo nauda. Kodėl komandos taip išpopuliarėjo. Komandinio darbo efektyvumas. Komandinio darbo privalumai UAB "Vičiūnų restoranų grupė" picerijoje "Cerlie pizza". Apie įmonę. Atlikto tyrimo analizė. Darbuotojų skaičius įmonėje. Darbuotojų amžius. Darbuotojų išsilavinimas. Darbuotojų stažas. Darbuotojų kvalifikuotumas ir bendro tikslo siekimas. Konfliktai ir problemų sprendimai komandoje. Komandinio darbo efektyvumas. Išvados.
  Personalo vadyba, kursinis darbas(33 puslapiai)
  2009-09-25
 • Komandinio darbo specifika kultūrinėje organizacijoje

  Įvadas. Darbo objektas – komandinio darbo specifika kultūrinėje organizacijoje. Darbo tikslas – išsiaiškinti komandinio darbo specifiką kultūrinėje organizacijoje. Komandinio darbo apžvalga teoriniu aspektu. Komandinio darbo samprata. Vadovavimo komandoje esminiai principai. Komandos formavimo pagrindiniai aspektai. Komandinio darbo specifikos kultūrinėje organizacijoje tyrimas. Tyrimo metodologija. Tyrimo analizė. Išvados. Priedai (anketa 2 psl.).
  Personalo vadyba, kursinis darbas(24 puslapiai)
  2010-04-28
Puslapyje rodyti po